Wakacje nadciągają, ale my jak zawsze chcemy Was zachęcić do najlepszej aktywności jaką jest taniec! Pierwszym z intensywnych kursów na jakie Was zapraszamy to West Coast Swing, który startuje już 8 lipca!

Chciałaś/eś się zapisać na kurs west coast swinga od podstaw, ale przespałaś/eś termin? Kolega z pracy zaczął tańczyć i Ty teraz też chcesz wiedzieć, co to sugar push? Bogna i Daniel organizują Starter WCS – intensywne zajęcia, podczas których opanujecie podstawowe figury i proste wariacje. Co Wam to da? Mnóstwo korzyści! Poznacie westa, który jest najfajniejszym tańcem na świecie.

Kiedy: od poniedziałku do piątku, godzina 19:30.
Pierwsze zajęcia: 08 lipca 2019 r.
Kurs trwa: 7h z przerwami na regenerację sił.
Prowadzący: Daniel Klein i Bogna Galińska
Poziom: początkujący
Co ze sobą zabrać? Wygodny strój, obuwie zmienne oraz pozytywne nastawienie.
Cena: 100 zł za cały kurs.
* honorujemy karty multisport plus, fitprofit i ok system

Zapisy trwają! O miejscu w grupie decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisać się można przez system rezerwacji rejestrując się i dokonując wpłaty on-line https://kimama.pl/plan-zajec, albo tradycyjnie bezpośrednio w Studiu Tańca Kimama lub drogą mailową studio@kimama.pl.
!!UWAGA!! Gwarancją miejsca na zajęciach jest wcześniejsze dokonanie wpłaty przez system rezerwacji, w recepcji studia bądź przelewem na konto:
Kimama 46 1140 2017 0000 4602 1024 3311
(w tytule wpłaty proszę podać imię, nazwisko i określić jakiego kursu dotyczy wpłata zaś potwierdzenie wysłać na adres studio@kimama.pl)

ZAPISZ SIĘ!

Nie masz partnera? Nie masz partnerki?
Nie rezygnuj! Po prostu się zapisz!
Może to właśnie dzięki Tobie inny wolny partner lub wolna partnerka będzie miał/miała taneczną parę podczas zajęć. Mało tego! Podczas zajęć robimy zmiany w parach, które są najlepszą formą nauki tańca improwizowanego. Każdy partner zatańczy z każdą partnerką, a każda partnerka z każdym partnerem – w takiej sytuacji brak pary nie jest już problemem… a może jest nawet atutem?

Kimamowy newsletter

Zapisz się na nasz newsletter aby nie przegapić informacji o nowych kursach i promocjach!

Email zapisany! Do zatańczenia ;)