Kizomba – kurs od podstaw

Kurs dla osób, które nie miały wcześniej doświadczenia z kizombą bądź chciałyby odświeżyć sobie elementarne zasady prowadzenia / podążania oraz podstawowe figury. Startujemy 16 stycznia 2019!

Salsa Technika w parach & solo

Znasz podstawy salsy w stopniu pozwalającym na swobodne poruszanie się po parkiecie? Czujesz, że pomimo tego często “biegasz” po parkiecie zamiast tańczyć, a szybka salsa powoduje u Ciebie stan przedzawałowy? 😉 Ten kurs jest przeznaczony dla Ciebie! Zaczynamy 29 listopada!

Salsa – kurs od podstaw

Kurs dla zupełnie zielonych, dla wszystkich, którzy przekonani są, że mają dwie lewe nogi – bo tańczyć może każdy! Startujemy 6 grudnia 2018 r.

Taniec użytkowy – kurs od podstaw

Nie wiesz jak lub wstydzisz się tańczyć na imprezach? Kurs tańca „użytkowego” jest właśnie dla Ciebie, gdzie w szybki sposób poznasz podstawy tańca w parze. Startujemy 21 listopada!

Bachata – kurs od podstaw

Listopad nie musi być deszczowy i smutny 🙂 Zapraszamy na dużą dawkę słońca i energii do Kimamy! Zaczynamy kurs od podstaw 5 listopada 2018!!!

Starter West Coast Swing – kurs intensywny

Chciałaś/eś się zapisać na kurs west coast swinga od podstaw, ale przespałaś/eś termin? Kolega z pracy zaczął tańczyć i Ty teraz też chcesz wiedzieć, co to sugar push? Nic straconego! 27 i 28.10.2018 r. Bogna i Daniel organizują Starter WCS – intensywne zajęcia, podczas których opanujecie podstawowe figury i proste wariacje.

Bachata Sensualne FLOW & IZOLACJE

Dotychczasowe wtorkowe kursy bachaty dobiegają końca, dlatego już teraz zapraszamy Was na kolejne taneczne wyzwania. Bachata Sensualne FLOW Tak blisko, że bliżej sie już nie da! Zajęcia nie tylko dla tych, którzy brali udział w kursie Bachata Sensualne Intro. Zajęcia...

Wrześniowe kursy od podstaw!

Nie umiesz tańczyć? To dobry moment, aby rozpocząć swoją przygodę z tańcem. Zapraszamy we wrześniu na pokaźną dawkę tanecznych pląsów. Zaplanowaliśmy CZTERY kursy dla zupełnie zielonych, dla wszystkich, którzy przekonani są, że mają dwie lewe nogi – bo tańczyć może...

Latino ladies

Zapraszamy już 19 września na jedyne w swoim rodzaju zajęcia latino ladies. Rozpiera Was latynoska energia? Macie ochotę poznać cha chę, rumbę, salsę, bachatę? To wszystko znajdziecie na zajęciach Latino Ladies!

Tribal fusion – podstawy

Znasz już to połączenie tańca orientalnego ze współczesną kulturą? Wpadnij na nasze zajęcia z niezwykłą tancerką i pasjonatką tej techniki – Iza Łogonowicz! Zaczynamy 12/09/2018!

Kizomba – kurs od podstaw

A może kizomba? Zapraszamy na pierwsze zajęcia 12/09/2018! Kurs dla osób, które nie miały wcześniej doświadczenia z kizombą bądź chciałyby odświeżyć sobie elementarne zasady prowadzenia / podążania oraz podstawowe figury. 🙂

Kimamowy newsletter

Zapisz się na nasz newsletter aby nie przegapić informacji o nowych kursach i promocjach!

Email zapisany! Do zatańczenia ;)