West Coast Swing – Weekendowy Booster

Znasz podstawy westa, ale chciałbyś pójść kilka kroków dalej? Nieważne, czy natłok życiowych obowiązków odciągnął Cię od tańca, czy dopiero co poznałeś podstawowe figury, mamy coś dla Ciebie! Zaczynamy 2 marca!

Kizomba Experiments

Dwugodzinne zajęcia w parach, na których co tydzień spotkasz się z innym pomysłem na szlifowanie umiejętności kizombowych. Start 15/02/2019!

Kizomba – poranny intensywny kurs od podstaw

Nie masz czasu wieczorem na zajęcia dodatkowe? Pracujesz na drugą zmianę? A może prowadzisz swój biznes i czas na rozwój masz tylko rano? Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy 5-dniowy, intensywny kurs taneczny o 8:00 rano. Startujemy 18/02!

Salsa – weekendowy intensywny kurs od podstaw

Nie umiesz tańczyć? To dobry moment, aby rozpocząć swoją przygodę z tańcem. Zapraszamy w lutym wszystkich entuzjastów tańca w parze na kurs od podstaw dla zupełnie początkujących. Rezerwuj weekend 22-24/02/2019 na dobrą zabawę! <3

CZERWCÓWKA 2019 w maju 😉

Byłeś już z nami na CZERWCÓWCE w maju? Jak nie, to koniecznie musisz nadrobić zaległości. Jak tak – to już dobrze wiesz, że czeka Ciebie przecudowny weekend pełen wrażeń, tańca i pozytywnej energii! Kolejny raz będziemy tańczyć do upadłego, grillować, imprezować i...

Taniec użytkowy – kurs od podstaw

Nie wiesz jak lub wstydzisz się tańczyć na imprezach? Kurs tańca „użytkowego” jest właśnie dla Ciebie, gdzie w szybki sposób poznasz podstawy tańca w parze. Zaczynamy 20 lutego!

Latino ladies – nowy nabór!

Rozpiera Ciebie latynoska energia? Masz ochotę poznać cha chę, rumbę, salsę, bachatę? To wszystko znajdziecie na zajęciach Latino Ladies! Zapraszamy już 20 lutego!

Salsa Solo Footworks

Uwielbiasz taniec w parze, ale czujesz, że w partiach solowych nie wiesz co ze sobą zrobić? Te zajęcia są dla Ciebie! Zarówno dla dziewczyn jak i chłopaków! 😉 START 31/01/2019 r.

Kizomba – weekendowy kurs intensywny od podstaw

Chciałaś/eś się zapisać na kurs kizomby od podstaw, ale przespałaś/eś termin? Nic straconego! 16 i 17.02.2019 r. organizujemy intensywne zajęcia, podczas których opanujecie podstawowe figury i proste wariacje kizombowe.

Kizomba Fusion Ladies

Kochasz kizombę? Masz ochotę wzbogacić i udoskonalić swój taneczny warsztat o styling. Zapraszamy 8 stycznia!

Bachata FUN

Idąc za ciosem bachatowej rewolucji zapraszamy 14 stycznia na kolejną edycję Bachata Fun. Koniecznie sprawdźcie!

Bachata – kurs od podstaw

W nowy rok bachatowym krokiem? Dlaczego nie?! 🙂 Zapraszamy na dużą dawkę słońca i energii do Kimamy! 14 stycznia zaczynamy kurs od podstaw!!

Salsa P1 – kontynuacja

Skończyliście kurs podstawowy? Mieliście krótką przerwę? Wasza przygoda z salsą trwa! ♥ Zapraszamy już 7 stycznia na kurs dla początkujących, który jest kontynuacją kursu podstawowego.

Wesołych Świąt…

…i wszystkiego roztańczonego w nadchodzącym 2019 roku! Dziękujemy, że jesteście z nami i tworzycie to miejsce <3 Świąteczna przerwa zaplanowana w dniach 22.12.2018 - 01.01.2019! Zapraszamy już w Nowym Roku - 02.01.2019!

Kimamowy newsletter

Zapisz się na nasz newsletter aby nie przegapić informacji o nowych kursach i promocjach!

Email zapisany! Do zatańczenia ;)