BACHATA ladies choreo

Chciałaś dołączyć, ale zabrakło Tobie odwagi? Stwierdziłaś, że w trakcie kursu nie można dołączyć, bo nie nadrobisz choreografii? Teraz jest idealny moment, aby dołączyć do grupy kobiet, które chcą wspólnie stworzyć coś niezwykłego! Dawka sensualnych doznań, technicznych wskazówek i praca nad świadomością ciała z naciskiem na przygotowanie kobiecej choreografii

Taniec brzucha

Nie ważne czy już tańczyłaś, czy dopiero zaczniesz swoją przygodę z belly dance – zapewniamy naukę i 60 minut przyjemności dla każdego. Taniec brzucha pozwala każdej kobiecie, bez względu na wiek, wagę, zawód, charakter, wyrazić i celebrować swoją kobiecość. Jesteś gotowa na wyzwanie?

Salsa – technika w parach i solo

Znasz podstawy salsy w stopniu pozwalającym na swobodne poruszanie się po parkiecie? Czujesz, że pomimo tego często “biegasz” po parkiecie zamiast tańczyć, a szybka salsa powoduje u Ciebie stan przedzawałowy? 😉 Ten kurs jest przeznaczony dla Ciebie! Zapraszamy już we wrześniu!

Raggaeton BASIC open

Wakacyjna edycja przeszła Tobie koło nosa? Nic straconego! We wrześniu startujemy z nową grupą! Jedne z najbardziej dynamicznych zajęć w ofercie Kimamy. Czeka Was dużo zabawy, endorfin i wylanego potu. Nie ma znaczenia czy masz doświadczenie w tańcu czy też nie. Na zajęciach rozwijasz swoją świadomość ciała oraz kondycję.

Technika tańca klasycznego 18+

Myślisz, że na balet jest już za późno?! Nic bardziej mylnego! Zajęcia są właśnie dla Ciebie, jeżeli chcesz zrealizować swoje marzenie tańczenia przy drążku, albo powrócić do zajęć po wielu latach. Zapraszamy już 3 września!

Salsa – wakacyjny kurs intensywny od podstaw

Nie umiesz tańczyć? To dobry moment, aby rozpocząć swoją przygodę z tańcem. Zapraszamy na drugą edycję wakacyjnego kursu intensywnego w rytmie salsy już 19 sierpnia Kurs dla zupełnie zielonych, dla wszystkich, którzy przekonani są, że mają dwie lewe nogi – bo tańczyć może każdy!

Wakacyjne MamboLove

Nadszedł ten czas, więc zapraszamy 9 sierpnia na kolejne spotkanie z mambo, techniką, przepływem ruchu i radością z zakręconych figurek oraz crazy footworków. Tak jak obiecaliśmy pierwsza część jest zarezerwowana na zajęcia PARTNERWORK, zaś druga to zakręcone FOOTWORKI 🙂

SALSA wakacyjne zajęcia P1/P2

Udało Wam się lekko roztańczyć w minionym sezonie? Boicie się wakacyjnej przerwy, aby cała nabyta do tej pory wiedza Wam nie uleciała z głowy i ciała? Wakacyjne zajęcia to idealna opcja, aby nadal rozwijać swoje umiejętności, szlifować poznane techniki oraz kombinacje i nadal dobrze się bawić. Zaczynamy 4 lipca!

Salsa – wakacyjny kurs intensywny od podstaw

Zapraszamy na kolejny wakacyjny kurs intensywny w rytmie salsy już 15 lipca! Kurs dla zupełnie zielonych, dla wszystkich, którzy przekonani są, że mają dwie lewe nogi – bo tańczyć może każdy!

High Heels z Dominiką Wójcikiewicz!

Niezmiernie się cieszymy, że w wakacje ruszamy z nowym projektem, który poprowadzi dla Was dobrze Wam znana Dominika Wójcikiewicz <3 Startujemy już pod koniec czerwca! Zapraszamy w środę 26/06 na pierwsze zajęcia!

Kizomba Fusion Intro (P1+)

Jeśli kochasz swobodę ekspresji, a także zależy Ci na dalszym rozwoju oraz kreowaniu własnego, tanecznego stylu – te zajęcia są właśnie dla Ciebie. Startujemy 29 maja!

Kimamowy newsletter

Zapisz się na nasz newsletter aby nie przegapić informacji o nowych kursach i promocjach!

Email zapisany! Do zatańczenia ;)