Salsa – kurs od podstaw

Nie umiesz tańczyć? To masz ostatnią szansę przed wakacjami, aby rozpocząć swoją przygodę z salsą! Startujemy 9 maja!

Kizomba Mexe Mexe

Kurs przeznaczony dla wszystkich osób, które znają kizombę w stopniu pozwalającym na swobodne poruszanie się po parkiecie. Jeśli kochasz tradycyjne klimaty – te zajęcia są właśnie dla Ciebie! STARTUJEMY 17 kwietnia!

Salsa P2 – kontynuacja

Skończyliście kurs poziom P1? Mieliście krótką przerwę? Wasza przygoda z salsą trwa! ♥ Zapraszamy wszystkich entuzjastów tańca w parze na kurs kontynuację kursu na poziomie P2. Start 1.04.2019!

Warsztaty Afro House i Kuduro z Manu!

Kolejna, dłuuugo wyczekiwana edycja warsztatów z niesamowitą i pełną energii instruktorką. To będzie spotkanie dla wszystkich wielbicieli dobrego brzmienia i dla tych, którym muzyka z Angoli nie jest obca. Manu, w połowie Polka, w połowie Angolka, rzuca wyzwanie...

UrbanKizz – minikurs 🙂

Znasz podstawy kiozmby, ale chcesz poszerzyć swoje umiejętności i wiedzę o jeden z nowoczesnych nurtów kizomby zwany urbankiz? Zapraszamy na kolejną edycję mini kursu już 18 kwietnia!

Kizomba P1

Kurs przeznaczony dla wszystkich osób, które znają podstawy kizomby. Startujemy 13 marca! Zajęcia z K&K są dość oblegane, więc nie zapomnij się odpowiednio wcześniej zapisać 😉

UrbanKizz – minikurs 🙂

Znasz podstawy kiozmby, ale chcesz poszerzyć swoje umiejętności i wiedzę o jeden z nowoczesnych nurtów kizomby zwany urbankiz? Zapraszamy na minikurs, dwugodzinne zajęcia w parach już 5 marca! 

Salsa – kurs od podstaw

Kurs dla zupełnie zielonych, dla wszystkich, którzy przekonani są, że mają dwie lewe nogi – bo tańczyć może każdy! Zaczynamy 14 marca!

Bachata FUN

…czyli jak bawić się tańcem. Podczas zajęć skupimy się na prowadzeniu i podążaniu, wykorzystaniu tanecznej energii obojga partnerów, nauce czym jest socjal w bachacie i co zrobić żeby muzyka była inspiracją, a nie przeszkodą. Startujemy 11 marca!

Salsa – weekendowy kurs intensywny poziom P1

Jesteś po kursie podstawowym? Chcesz odświeżyć sobie proste kombinacje w przyspieszonym tempie? Te zajęcia będą idealne dla Ciebie! Salsa P1 – kontynuacja Zajęcia dla osób początkujących, ale znających już krok podstawowy i podstawowe footworki oraz figury w parze....

Joga Dance Flow

oga to dla Ciebie za mało? Kochasz tańczyć, ale czujesz, że Twoje ciało potrzebuje czegoś więcej? Połącz te dwie rzeczy i przyjdź na autorskie zajęcia z Izą! Startujemy 26 lutego!

Salsa – technika w parach i solo

Znasz podstawy salsy w stopniu pozwalającym na swobodne poruszanie się po parkiecie? Zapraszamy od 28 lutego na zajęcia w parach oraz solo. Pracujemy głównie nad techniką, ale również stylingiem zarówno tańcząc z partnerką/partnerem jak i w kombinacjach solowych.

West Coast Swing – Weekendowy Booster

Znasz podstawy westa, ale chciałbyś pójść kilka kroków dalej? Nieważne, czy natłok życiowych obowiązków odciągnął Cię od tańca, czy dopiero co poznałeś podstawowe figury, mamy coś dla Ciebie! Zaczynamy 2 marca!

Kizomba Experiments

Dwugodzinne zajęcia w parach, na których co tydzień spotkasz się z innym pomysłem na szlifowanie umiejętności kizombowych. Start 15/02/2019!

Kimamowy newsletter

Zapisz się na nasz newsletter aby nie przegapić informacji o nowych kursach i promocjach!

Email zapisany! Do zatańczenia ;)