O obrotach ciał tanecznych: w Szczecinie!

Tańczysz już od jakiegoś czasu, ale nadal bywasz bardzo przewrotny? 😉  Odrobina rotacji łatwo wyprowadza Cię z równowagi? Nie martw się, mamy coś specjalnie dla Ciebie! Z ogromną przyjemnością zapraszamy wszystkich chętnych na wyjątkowe, 6-godzinne warsztaty...

Bachata – podstawy kontynuacja / poziom P1

Martwiliście się, że po kursie podstawowym nic już dalej się nie wydarzy? Nie ma takiej opcji! Bo już w kwietniu startujemy z kontynuacją dla osób znających podstawy w szczególności z myślą o tych, którzy ukończyli kurs od podstaw, ale też dla tych, którzy chcą sobie odświeżyć to i owo 😉 

Mambowe workszopy z Ewą i Michałem – druga edycja!

Mambowe workszopy z Ewą i Michałem – druga edycja!

Też czekaliście na ten dwudniowy maraton taneczny? Edycja druga przed nami! <3 Szykujcie buty! Ewa i Michał nadchodzą! Zapraszamy Was na MAMBOWE WORKSZOPY! 6h tańca! W planach technika, footworki, partnerworki, musicality - dokładne informacje już wkrótce. Rezerwujcie termin! 27-28 marca (sb i nd) 11:00-14:00.

REGGAETON VIDEO CHOREO

Zajęcia w stylu REGGAETON jak zawsze - dynamiczne, energetyczne, a do tego osadzone w bardzo rytmicznej i przyjemnej muzyce. Taka kombinacja powoduje eksplozję endorfin. Reggaeton jest niezwykle różnorodnym stylem, jego bazą zawsze są tańce osadzone w kulturze...

Kizomba fusion – kurs od podstaw

Kizomba fusion – kurs od podstaw

Czekaliście na te zajęcia? No to już w marcu ruszamy, ze świeżutkim kursem KIZOMBY od podstaw! Przychodząc do nas przekonasz się, że TO jest łatwiejsze niż kiedykolwiek Ci się wydawało! Startujemy 11/03!

Salsa – kurs od podstaw

Nie wiesz jak lub wstydzisz się tańczyć na imprezach? Potrzebujesz szybko i skutecznie się nauczyć tańczyć? Mamy na to rozwiązanie! To idealny moment, aby rozpocząć swoją przygodę z tańcem. Zaczynamy już 8 marca!

Bachata – kurs od podstaw

Bachata – kurs od podstaw

Chcesz rozpocząć nową przygodę? To dobry moment 🙂 , bo startujemy z nowym kursem BACHATY od podstaw. Kurs dla zupełnie zielonych, dla wszystkich, którzy przekonani są, że mają dwie lewe nogi – bo tańczyć może każdy! Przychodząc do nas przekonasz się, że TO jest...

Bachata partnerwork

Bachata partnerwork

Tęskniliście za zajęciami z Martą i Hubertem? To już spieszymy z informacją, że powracają od połowy lutego! Zajęcia na poziomie open dla osób znających podstawy. Na tych zajęciach możesz spodziewać się ciekawych kombinacji w parach na poziomie dostosowanym do grupy z uwzględnieniem aspektu podążania oraz prowadzenia, a także stylingu w parach, tak charakterystycznego dla tancerzy bachaty.

West Coast Swing – kontynuacja

West Coast Swing – kontynuacja

Czy znasz podstawy west coast swinga? Dołącz do nas! Będzie nas więcej!
Sugar push, left side pass, underarm, sugar tuck, basic whip – to wszystko, co jest Ci potrzebne, reszty Cię nauczymy 🙂 startujemy 16 lutego!

Discofox – użytkowy taniec dyskotekowy

Discofox – użytkowy taniec dyskotekowy

Nie wiesz jak lub wstydzisz się tańczyć na imprezach? Kurs tańca „użytkowego” jest właśnie dla Ciebie, gdzie w szybki sposób poznasz podstawy tańca w parze. Ruszamy z kolejną edycją! Nauczymy się prostych, ale efektownych figur, wyczucia rytmu, współpracy, a przede wszystkim zabawy! Zapoznasz się z podstawowymi krokami takich tańców jak disco fox. Start 18 lutego!

Bachata – kurs od podstaw

Chcesz rozpocząć nową przygodę? To dobry moment 🙂 , bo startujemy z nowym kursem BACHATY od podstaw. Kurs dla zupełnie zielonych, dla wszystkich, którzy przekonani są, że mają dwie lewe nogi – bo tańczyć może każdy! Startujemy 9 lutego!

Mambowe workszopy z Ewą i Michałem

Mambowe workszopy z Ewą i Michałem

Też czekaliście na ten dwudniowy maraton taneczny? Szykujcie buty! Ewa i Michał nadchodzą! Już w pierwszym tygodniu lutego zapraszamy Was na MAMBOWE WORKSZOPY! 6h tańca! W planach technika, footworki, partnerworki, musicality – dokładne informacje i zapisy już wkrótce Rezerwujcie termin! 6-7 lutego (sb i nd) 11:00-14:00. 

Bachata Ladies dla tańczących

Tańczysz bachatę w parach przynajmniej pół roku? Chcesz popracować nad swoją świadomością ciała? Tak?! To świetnie, bo te zajęcia są uzupełnieniem do regularnego kursu bachaty w parach. Start 27 stycznia!

Bachata Ladies od podstaw

Bachata Ladies od podstaw

Chcesz rozpocząć przygodę z bachatą? Nie musisz znać kroków, ani figur. Wszystkiego nauczymy się i przetańczymy razem na sali. Startujemy już 27 stycznia!

Discofox solo taniec dyskotekowy

Nie wiesz jak lub wstydzisz się tańczyć na imprezach? Discofox solo to nic innego jak dyskotekowy taniec użytkowy bez pary. Wychodząc na przeciw sytuacji organizujemy zajęcia solo specjalnie dla Ciebie! Startujemy 21 stycznia!

Taniec brzucha

Nie ważne czy już tańczyłaś, czy dopiero zaczniesz swoją przygodę z belly dance – zapewniamy naukę i 60 minut przyjemności dla każdego. Taniec brzucha pozwala każdej kobiecie, bez względu na wiek, wagę, zawód, charakter, wyrazić i celebrować swoją kobiecość. Jesteś gotowa na wyzwanie? Zaczynamy 18 stycznia!

Bachata ladies choreo

Czym są zajęcia BACHATA LADIES CHOREO? Dawką sensualnych doznań, technicznych wskazówek i praca nad świadomością ciała z naciskiem na przygotowanie kobiecej choreografii. Startujemy 18 stycznia!

Bodymovement

Bodymovement

Raz w tygodniu to dla Ciebie za mało? No to idealnie, bo startujemy z zajęciami BODYMOVEMENT z Adamem! Adam posiada wyjątkowe umiejętności techniczne, a sposób w jaki wyraża emocje w tańcu pozwala mu na pełną interpretację. START 21 stycznia!

KIZOMBA FUSION MINIchoreo

KIZOMBA FUSION MINIchoreo

Jak bardzo czekaliście na zajęcia KIZOMBY w kimamie? Nadszedł ten czas 🙂 Absolutna NOWOŚĆ. Każde zajęcia to nowe wyzwanie! Kizomba to taniec pełen zmysłowych ruchów, uwodzicielski, a zarazem subtelny. Zaczynamy 21 stycznia!

Kimamowy newsletter

Zapisz się na nasz newsletter aby nie przegapić informacji o nowych kursach i promocjach!

Email zapisany! Do zatańczenia ;)