SALSA wakacyjne zajęcia P1/P2

Udało Wam się lekko roztańczyć w minionym sezonie? Boicie się wakacyjnej przerwy, aby cała nabyta do tej pory wiedza Wam nie uleciała z głowy i ciała? Wakacyjne zajęcia to idealna opcja, aby nadal rozwijać swoje umiejętności, szlifować poznane techniki oraz kombinacje i nadal dobrze się bawić. Zaczynamy 4 lipca!

Salsa – wakacyjny kurs intensywny od podstaw

Zapraszamy na kolejny wakacyjny kurs intensywny w rytmie salsy już 15 lipca! Kurs dla zupełnie zielonych, dla wszystkich, którzy przekonani są, że mają dwie lewe nogi – bo tańczyć może każdy!

High Heels z Dominiką Wójcikiewicz!

Niezmiernie się cieszymy, że w wakacje ruszamy z nowym projektem, który poprowadzi dla Was dobrze Wam znana Dominika Wójcikiewicz <3 Startujemy już pod koniec czerwca! Zapraszamy w środę 26/06 na pierwsze zajęcia!

Kizomba Fusion Intro (P1+)

Jeśli kochasz swobodę ekspresji, a także zależy Ci na dalszym rozwoju oraz kreowaniu własnego, tanecznego stylu – te zajęcia są właśnie dla Ciebie. Startujemy 29 maja!

SALSA musicality – basic rhythms

Zapraszamy 6 czerwca na wyzwanie w rytmach salsy. Przez cztery zajęcia skupimy się na podstawowych rytmach, które można usłyszeć w afro-karaibskich kompozycjach. 🙂

Zajęcia z Izą Łogonowicz

Zapraszamy na ostatni w tym sezonie cykl spotkań z Izą! Kochasz orientalne klimaty? A może chcesz poddać swoje ciało nowym wyzwaniom? Do wyboru masz trzy zajęcia Tribal & Bellydance fusion, Joga Dance Flow oraz Taniec współczesny! Startujemy po majówce!

Salsa – kurs od podstaw

Nie umiesz tańczyć? To masz ostatnią szansę przed wakacjami, aby rozpocząć swoją przygodę z salsą! Startujemy 9 maja!

Kizomba Mexe Mexe

Kurs przeznaczony dla wszystkich osób, które znają kizombę w stopniu pozwalającym na swobodne poruszanie się po parkiecie. Jeśli kochasz tradycyjne klimaty – te zajęcia są właśnie dla Ciebie! STARTUJEMY 17 kwietnia!

Salsa P2 – kontynuacja

Skończyliście kurs poziom P1? Mieliście krótką przerwę? Wasza przygoda z salsą trwa! ♥ Zapraszamy wszystkich entuzjastów tańca w parze na kurs kontynuację kursu na poziomie P2. Start 1.04.2019!

Warsztaty Afro House i Kuduro z Manu!

Kolejna, dłuuugo wyczekiwana edycja warsztatów z niesamowitą i pełną energii instruktorką. To będzie spotkanie dla wszystkich wielbicieli dobrego brzmienia i dla tych, którym muzyka z Angoli nie jest obca. Manu, w połowie Polka, w połowie Angolka, rzuca wyzwanie...

UrbanKizz – minikurs 🙂

Znasz podstawy kiozmby, ale chcesz poszerzyć swoje umiejętności i wiedzę o jeden z nowoczesnych nurtów kizomby zwany urbankiz? Zapraszamy na kolejną edycję mini kursu już 18 kwietnia!

Kizomba P1

Kurs przeznaczony dla wszystkich osób, które znają podstawy kizomby. Startujemy 13 marca! Zajęcia z K&K są dość oblegane, więc nie zapomnij się odpowiednio wcześniej zapisać 😉

Kimamowy newsletter

Zapisz się na nasz newsletter aby nie przegapić informacji o nowych kursach i promocjach!

Email zapisany! Do zatańczenia ;)