Bachata – kurs od podstaw

Chcesz rozpocząć nową przygodę? To dobry moment 🙂 , bo startujemy z nowym kursem BACHATY od podstaw. Kurs dla zupełnie zielonych, dla wszystkich, którzy przekonani są, że mają dwie lewe nogi – bo tańczyć może każdy! Startujemy 9 lutego!

Mambowe workszopy z Ewą i Michałem

Mambowe workszopy z Ewą i Michałem

Też czekaliście na ten dwudniowy maraton taneczny? Szykujcie buty! Ewa i Michał nadchodzą! Już w pierwszym tygodniu lutego zapraszamy Was na MAMBOWE WORKSZOPY! 6h tańca! W planach technika, footworki, partnerworki, musicality – dokładne informacje i zapisy już wkrótce Rezerwujcie termin! 6-7 lutego (sb i nd) 11:00-14:00. 

Bachata Ladies dla tańczących

Tańczysz bachatę w parach przynajmniej pół roku? Chcesz popracować nad swoją świadomością ciała? Tak?! To świetnie, bo te zajęcia są uzupełnieniem do regularnego kursu bachaty w parach. Start 27 stycznia!

Bachata Ladies od podstaw

Bachata Ladies od podstaw

Chcesz rozpocząć przygodę z bachatą? Nie musisz znać kroków, ani figur. Wszystkiego nauczymy się i przetańczymy razem na sali. Startujemy już 27 stycznia!

Discofox solo taniec dyskotekowy

Nie wiesz jak lub wstydzisz się tańczyć na imprezach? Discofox solo to nic innego jak dyskotekowy taniec użytkowy bez pary. Wychodząc na przeciw sytuacji organizujemy zajęcia solo specjalnie dla Ciebie! Startujemy 21 stycznia!

Taniec brzucha

Nie ważne czy już tańczyłaś, czy dopiero zaczniesz swoją przygodę z belly dance – zapewniamy naukę i 60 minut przyjemności dla każdego. Taniec brzucha pozwala każdej kobiecie, bez względu na wiek, wagę, zawód, charakter, wyrazić i celebrować swoją kobiecość. Jesteś gotowa na wyzwanie? Zaczynamy 18 stycznia!

Bachata ladies choreo

Czym są zajęcia BACHATA LADIES CHOREO? Dawką sensualnych doznań, technicznych wskazówek i praca nad świadomością ciała z naciskiem na przygotowanie kobiecej choreografii. Startujemy 18 stycznia!

Bodymovement

Bodymovement

Raz w tygodniu to dla Ciebie za mało? No to idealnie, bo startujemy z zajęciami BODYMOVEMENT z Adamem! Adam posiada wyjątkowe umiejętności techniczne, a sposób w jaki wyraża emocje w tańcu pozwala mu na pełną interpretację. START 21 stycznia!

KIZOMBA FUSION MINIchoreo

KIZOMBA FUSION MINIchoreo

Jak bardzo czekaliście na zajęcia KIZOMBY w kimamie? Nadszedł ten czas 🙂 Absolutna NOWOŚĆ. Każde zajęcia to nowe wyzwanie! Kizomba to taniec pełen zmysłowych ruchów, uwodzicielski, a zarazem subtelny. Zaczynamy 21 stycznia!

SALSA technika w parach i solo

SALSA technika w parach i solo

Znasz podstawy salsy w stopniu pozwalającym na swobodne poruszanie się po parkiecie? Czujesz, że pomimo tego często “biegasz” po parkiecie zamiast tańczyć, a szybka salsa powoduje u Ciebie stan przedzawałowy? Ten kurs jest przeznaczony dla Ciebie! Zajęcia w parach...

Bachata partnerwork

Kurs podstawowy za Tobą? Chcesz nadal kroczyć ścieżką bachatowych kombinacji? Nic prostszego! Zapraszamy już od 29 września na kurs Bachaty Partnerwork.

Bachata – kurs od podstaw

Bachata – kurs od podstaw

Jak dobrze przygotować się na wiosnę? Oczywiście tańcząc! Nie umiesz? To dobry moment, aby rozpocząć swoją przygodę z tańcem. Kurs dla zupełnie zielonych, dla wszystkich, którzy przekonani są, że mają dwie lewe nogi – bo tańczyć może każdy! Przychodząc do nas przekonasz się, że TO jest łatwiejsze niż kiedykolwiek Ci się wydawało! START 29/09!

Hip Hop 18+ dla tych trochę starszych ;)

Hip Hop 18+ dla tych trochę starszych 😉

Nie masz już 13 lat, ale chcesz spróbować technik związanych z kulturą hip hopu. Nic prostszego! Zapraszamy do Kimamy! Hip hop dla tych trochę starszych 😉 Od nowego sezonu w czwartki o 18:40! Zaczynamy 1/10/2020!

Nirvana Ultimare Body & Mind System – nowość!

Nirvana Ultimare Body & Mind System – nowość!

Potrzebujesz głębokiego relaksu? Chcesz nauczyć się prawidłowo oddychać? Zapraszamy Was na absolutną nowość! Nirvana to unikatowy system, który poprzez serię funkcjonalnych ćwiczeń z zakresu pilates i jogi, nauczy Cię jak prawidłowo oddychać. Startujemy już we wrześniu!

Salsa musicality – różnorodność stylów

Masz wątpliwości czym jest salsa on1, on2, mambo, boogaloo? By łatwiej było się zmierzyć z różnorodnością rytmów jakie w salsie słyszycie, albo chcielibyście usłyszeć na zajęciach i imprezach! Koniecznie sprawdźcie zajęcia musicality! Start 16/09!

Reggaeton – dwie grupy! BASIC i CHOREO

Reggaeton – dwie grupy! BASIC i CHOREO

Jesteście gotowi na wyzwanie? To zapraszamy na jedne z najbardziej dynamicznych zajęć w ofercie Kimamy. Czeka Was dużo zabawy, endorfin i wylanego potu. Nie ma znaczenia czy masz doświadczenie w tańcu czy też nie. Na zajęciach rozwijasz swoją świadomość ciała oraz kondycję.

Salsa – poziom P3

Znasz już podstawy salsy? Chcesz dalej kontynuować tę przygodę? Zajęcia dla osób początkujących + , ale swobodnie tańczących już krok podstawowy oraz proste kombinacje w parze. Poziom dla osób, które ukończyły kurs salsy P2 (co najmniej 8 m-cy tańca). Na tych...

Salsa – podstawy kontynuacja

Salsa – podstawy kontynuacja

Martwiliście się, że po intensywnym kursie nic już dalej się nie wydarzy? Nie ma takiej opcji! Już 7 września startujemy z kontynuacją dla osób znających podstawy w szczególności z myślą o tych, którzy ukończyli intensywny kurs od podstaw.

West Coast Swing Starter – kurs intensywny od podstaw

West Coast Swing Starter – kurs intensywny od podstaw

Jeśli jeszcze nie zdarzyło się Wam tańczyć westa, to szykuje się idealna okazja na poznanie podstaw tego tańca. West coast swing tańczony jest w parach, do muzyki współczesnej oraz bluesa. Opiera się na bardzo swobodnym prowadzeniu i wielu wariacjach podstawowych figur. Może być zabawny, romantyczny, energetyczny – w zależności od intencji. Bogna i Daniel poprowadzą mini starter – nastawiony na intensywną pracę w małej grupie. START 12/09!

Salsa – kurs od podstaw

Nie wiesz jak lub wstydzisz się tańczyć na imprezach? Potrzebujesz szybko i skutecznie się nauczyć tańczyć? Mamy na to rozwiązanie! To idealny moment, aby rozpocząć swoją przygodę z tańcem. Zaczynamy 14 września!

Kimamowy newsletter

Zapisz się na nasz newsletter aby nie przegapić informacji o nowych kursach i promocjach!

Email zapisany! Do zatańczenia ;)