Salsa – weekendowy intensywny kurs od podstaw

Nie umiesz tańczyć? To dobry moment, aby rozpocząć swoją przygodę z tańcem. Zapraszamy w grudniu wszystkich entuzjastów tańca w parze na weekendowy kurs od podstaw dla zupełnie początkujących. Salsa – od dzisiaj to w sercu Tobie gra!

SALSA musicality

Masz wątpliwości czym jest salsa on1, on2, mambo, boogaloo? By łatwiej było się zmierzyć z różnorodnością rytmów jakie w salsie słyszycie, albo chcielibyście usłyszeć na zajęciach i imprezach! Koniecznie sprawdźcie zajęcia musicality! Startujemy 28 listopada!

Tribal & Bellydance Fusion Technika

Chcesz poznać piękno orientalnego tańca? Zapraszamy na nowy cykl dla osób początkujących “HipPower”. Rozkołysane biodra, piękne stroje, kobieca siła – to właśnie tribal. Startujemy już 6 listopada!

Taniec współczesny – projekt występowy

Na tych zajęciach wracamy do podstaw – do ruchu, jako naturalnej potrzeby człowieka. Pojęcia zawieszenia, balansu, sił grawitacji skierują nas do lepszego poznania swojego ciała i odkrycia na nowo mechanizmów kierujących motoryką ruchu. Będziemy pracować nad koordynacją i siłą budując poczucie radości z tańca i kontroli nad ruchem. Zapisz się na cykl 6 spotkań – 4.11-16.12!

Tribal & Bellydance fusion choreo

Ogarniasz podstawy? Łapiesz podstawowe izolacje? Czas zacząć łączyć to w taniec!
Tribal&Belly Fusion to zajęcia gdzie spotkasz charakterystyczne dla tribalu i tańca orientalnego ruchy. STARTUJEMY 30.10!

Salsa – technika w parach i solo – kontynuacja

Zapraszamy na kontynuację jednych z Waszych ulubionych zajęć. Zajęcia w parach oraz solo. Pracujemy głównie nad techniką, ale również stylingiem zarówno tańcząc z partnerką/partnerem jak i w kombinacjach solowych.

West Coast Swing Starter – kurs intensywny od podstaw

Ups! Chciałaś/eś się zapisać na kurs west coast swinga od podstaw, ale przespałaś/eś termin? Kolega z pracy zaczął tańczyć i Ty teraz też chcesz wiedzieć, co to sugar push? Nic straconego! 16 i 17.11.2019 r. Bogna i Daniel organizują Starter WCS - intensywne zajęcia,...

BACHATA podstawy kontynuacja

Znasz podstawy bachaty? Jesteś po pierwszym poziomie? To świetnie! Te zajęcia są właśnie dla Ciebie! Nie można było lepiej trafić! Zapraszamy już 29/10!

Reggaeton Fusion z Piotrem!

Lubicie nowe wyzwania? Macie ochotę na dużą dawkę energii i tańca? Jeszcze w październiku na nasze zaproszenie prosto z Krakowa przyjedzie do nas Piotr Grzybek. Nieszablonowy tancerz, dla którego priorytetem na zajęciach jest twórcze flow. Zaczynamy w niedzielę o 14:00!

MTV DANCE z Dominiką!

Podobają Ci się teledyski znanych gwiazd świata muzycznego? Jeśli tak, to masz niepowtarzalną okazję aby poczuć się jak taneczna gwiazda! Zapraszamy już w niedzielę!

Salsa – poziom P2/P3

Zajęcia dla osób początkujących, ale swobodnie tańczących już krok podstawowy oraz proste kombinacje w parze. Poziom dla osób, które ukończyły kurs salsy P1 (co najmniej 6 m-cy tańca). Na tych zajęciach poznajemy kolejne kombinacje partnerworków bazujących na podstawowych figurach, ale już trochę bardziej zakręcone ;).

SALSA ladies technika i styling

Chcesz podnieść swoją świadomość ciała? Na zajęciach w parach uczysz się podążania, ale potrzebujesz dodać coś od siebie? Te zajęcia będą idealne, przeznaczone dla tych kobiet, które już znają krok podstawowy, ale chcą popracować nad stylingiem i techniką w tańcu. To kolejny poziom wzbogacenia Twoich umiejętności tanecznych.

Reggaeton choreo

Znasz już podstawy reggaetonu? Jesteś gotowa na wyzwanie choreograficzne? Zapraszamy już 22 października na jedne z najbardziej dynamicznych zajęć w ofercie Kimamy. Czeka Was dużo zabawy, endorfin i wylanego potu. Zajęcia skoncentrowane są na tworzeniu choreografii i skierowane do osób już znających podstawy.

Sexy Ladies choreo

Chcesz poczuć się zmysłowo? Poruszać swoim ciałem świadomie i z gracją? Zapraszamy na nowy cykl zajęć Sexy Choreo! Czekają na Was krótkie choreografie z pazurem w cyklach 8 spotkań. Zajęcia skierowane są do kobiet w każdym wieku, które chcą podkreślić swoją kobiecość zarówno w tańcu jak i życiu codziennym.

Bachata ladies technika od podstaw

Tańczysz bachatę w parach? Chcesz popracować nad swoją świadomością ciała? Tak?! To świetnie, bo te zajęcia są uzupełnieniem do regularnego kursu bachaty w parach. Zajęcia dla dziewczyn, które są na początku przygody z bachatą i chcą poczuć się pewniej i bardziej kobieco w tym tańcu. Startujemy 10 października!

Bachata FUN

Masz już za sobą kurs podstawowy bachaty? To świetnie, bo nadchodzi FUN! <3 Zapraszamy już 7 października.

Kimamowy newsletter

Zapisz się na nasz newsletter aby nie przegapić informacji o nowych kursach i promocjach!

Email zapisany! Do zatańczenia ;)