Bachata – kurs od podstaw

Jak dobrze przygotować się na wiosnę? Oczywiście tańcząc! Nie umiesz? To dobry moment, aby rozpocząć swoją przygodę z tańcem. Kurs dla zupełnie zielonych, dla wszystkich, którzy przekonani są, że mają dwie lewe nogi – bo tańczyć może każdy! Przychodząc do nas...

Salsa – kurs od podstaw

Nie masz pomysłu na WALENTYNKOWY prezent? Mamy na to rozwiązanie! To idealny moment, aby rozpocząć swoją przygodę z tańcem. Kurs dla zupełnie zielonych, dla wszystkich, którzy przekonani są, że mają dwie lewe nogi – bo tańczyć może każdy! Przychodząc do nas przekonasz...

Warsztaty Bachaty – Raś i Paulina!

Warsztaty dla wszystkich roztańczonych miłośników BACHATY 🙂 Na zajęciach spodziewaj się dobrej zabawy, bo taniec ma przede wszystkim sprawiać frajdę. Jednocześnie rzetelnie i szczegółowo poznasz technikę tańca, ucząc się drogi prowadzącej do uzyskania określonego...

Salsa – poziom P3

Znasz już podstawy salsy? Chcesz dalej kontynuować tę przygodę? Zajęcia dla osób początkujących + , ale swobodnie tańczących już krok podstawowy oraz proste kombinacje w parze. Poziom dla osób, które ukończyły kurs salsy P1 (co najmniej 8 m-cy tańca). Zapraszamy już 13 stycznia!

Salsa – kurs od podstaw

Nie umiesz tańczyć? To dobry moment, aby rozpocząć swoją przygodę z tańcem. Kurs dla zupełnie zielonych, dla wszystkich, którzy przekonani są, że mają dwie lewe nogi – bo tańczyć może każdy! Przychodząc do nas przekonasz się, że TO jest łatwiejsze niż kiedykolwiek Ci się wydawało! Zaczynamy 23 stycznia!

Bachata partnerwork

Kurs podstawowy za Tobą? Chcesz nadal kroczyć ścieżką bachatowych kombinacji? Nic prostszego! Zapraszamy już od 7 stycznia na kurs Bachaty Partnerwork. Zajęcia na poziomie open dla osób znających podstawy.

Bachata – kurs od podstaw

Jak dobrze zacząć Nowy Rok? Oczywiście tańcząc! Nie umiesz? To dobry moment, aby rozpocząć swoją przygodę z tańcem. Kurs dla zupełnie zielonych.

Salsa – weekendowy intensywny kurs od podstaw

Nie umiesz tańczyć? To dobry moment, aby rozpocząć swoją przygodę z tańcem. Zapraszamy w grudniu wszystkich entuzjastów tańca w parze na weekendowy kurs od podstaw dla zupełnie początkujących. Salsa – od dzisiaj to w sercu Tobie gra!

SALSA musicality

Masz wątpliwości czym jest salsa on1, on2, mambo, boogaloo? By łatwiej było się zmierzyć z różnorodnością rytmów jakie w salsie słyszycie, albo chcielibyście usłyszeć na zajęciach i imprezach! Koniecznie sprawdźcie zajęcia musicality! Startujemy 28 listopada!

Tribal & Bellydance Fusion Technika

Chcesz poznać piękno orientalnego tańca? Zapraszamy na nowy cykl dla osób początkujących “HipPower”. Rozkołysane biodra, piękne stroje, kobieca siła – to właśnie tribal. Startujemy już 6 listopada!

Taniec współczesny – projekt występowy

Na tych zajęciach wracamy do podstaw – do ruchu, jako naturalnej potrzeby człowieka. Pojęcia zawieszenia, balansu, sił grawitacji skierują nas do lepszego poznania swojego ciała i odkrycia na nowo mechanizmów kierujących motoryką ruchu. Będziemy pracować nad koordynacją i siłą budując poczucie radości z tańca i kontroli nad ruchem. Zapisz się na cykl 6 spotkań – 4.11-16.12!

Tribal & Bellydance fusion choreo

Ogarniasz podstawy? Łapiesz podstawowe izolacje? Czas zacząć łączyć to w taniec!
Tribal&Belly Fusion to zajęcia gdzie spotkasz charakterystyczne dla tribalu i tańca orientalnego ruchy. STARTUJEMY 30.10!

Kimamowy newsletter

Zapisz się na nasz newsletter aby nie przegapić informacji o nowych kursach i promocjach!

Email zapisany! Do zatańczenia ;)