Poniedziałek (duża sala) Poniedziałek (mała sala) Wtorek (duża sala) Wtorek (mała sala) Środa (duża sala) Środa (mała sala) Czwartek (duża sala) Czwartek (mała sala) Piątek (duża sala) Piątek (mała sala)
16:30
Technika tańca klasycznego
gr. open START 12.09.2017!
16:30 - 17:45
Iwonka
16:45
17:00
17:15
Taniec współczesny
grupa open START 29.01.2018!
17:15 - 18:30
Iza
Taniec współczesny
grupa open START 31.01.2018!
17:15 - 18:30
Iza
17:30
Kizomba
technika dla prowadzących START 14.06.2018!
17:30 - 18:30
Adam
17:45
18:00
18:15
18:30
Bachata
fun&energy
18:30 - 19:30
Ola
Joga
grupa open
18:40 - 19:55
Tomasz
Taniec użytkowy
podstawy START 9.05.2018!
18:30 - 19:30
Kasia
Joga
grupa open
18:40 - 19:55
Tomasz
Kizomba
podstawy START 17.05.2018!
18:30 - 19:30
Marta i Adam
Salsa pary
technika i styling
18:30 - 19:30
Ewa
18:45
Bachata
podstawy
18:55 - 19:55
Małgosia i Marcin
19:00
19:15
19:30
Bachata
fun
19:35 - 20:35
Ola i Dawid
Kizomba
P1 START 13.06.2018!
19:40 - 20:40
Kasia i Krzyś
Kizomba
tricks START 17.05.2018!
19:30 - 20:30
Marta i Adam
19:45
West Coast Swing
grupa open
19:50 - 20:50
Bogna i Daniel
20:00
Izolacje latin afro funk
grupa open
20:00 - 21:00
Ewa
Bachata
izolacje i technika
20:00 - 21:00
Małgosia i Marcin
Tribal fusion
gr. open START 13.09.2017!
20:00 - 21:00
Iza
20:15
20:30
Salsa pary
początkująca P1 kontynuacja
20:30 - 21:30
Ewa
Hip hop
18+ dołącz!
20:35 - 21:35
Karina
20:45
Kizomba
social
20:45 - 21:45
Kasia i Krzyś
21:00
21:15
21:30

Poniedziałek (duża sala)

  • Taniec współczesny
    17:15 - 18:30
  • Bachata
    18:30 - 19:30
  • Bachata
    19:35 - 20:35

Poniedziałek (mała sala)

  • Joga
    18:40 - 19:55
  • Izolacje latin afro funk
    20:00 - 21:00

Wtorek (duża sala)

  • Technika tańca klasycznego
    16:30 - 17:45
  • Bachata
    18:55 - 19:55
  • Bachata
    20:00 - 21:00

Wtorek (mała sala)

  • West Coast Swing
    19:50 - 20:50

Środa (duża sala)

  • Taniec współczesny
    17:15 - 18:30
  • Taniec użytkowy
    18:30 - 19:30
  • Kizomba
    19:40 - 20:40
  • Kizomba
    20:45 - 21:45

Środa (mała sala)

  • Joga
    18:40 - 19:55
  • Tribal fusion
    20:00 - 21:00

Czwartek (duża sala)

  • Kizomba
    18:30 - 19:30
  • Kizomba
    19:30 - 20:30
  • Salsa pary
    20:30 - 21:30

Czwartek (mała sala)

  • Kizomba
    17:30 - 18:30
  • Salsa pary
    18:30 - 19:30
  • Hip hop
    20:35 - 21:35
Poniedziałek (duża sala) Poniedziałek (mała sala) Wtorek (duża sala) Wtorek (mała sala) Środa (duża sala) Środa (mała sala) Czwartek (duża sala) Czwartek (mała sala) Piątek (duża sala) Piątek (mała sala)
18:30
Bachata
fun&energy
18:30 - 19:30
Ola
18:45
Bachata
podstawy
18:55 - 19:55
Małgosia i Marcin
19:00
19:15
19:30
Bachata
fun
19:35 - 20:35
Ola i Dawid
19:45
20:00
Izolacje latin afro funk
grupa open
20:00 - 21:00
Ewa
Bachata
izolacje i technika
20:00 - 21:00
Małgosia i Marcin
20:15
20:30
20:45

Poniedziałek (duża sala)

  • Bachata
    18:30 - 19:30
  • Bachata
    19:35 - 20:35

Poniedziałek (mała sala)

  • Izolacje latin afro funk
    20:00 - 21:00

Wtorek (duża sala)

  • Bachata
    18:55 - 19:55
  • Bachata
    20:00 - 21:00
No events available in break-dance category!
Poniedziałek (duża sala) Poniedziałek (mała sala) Wtorek (duża sala) Wtorek (mała sala) Środa (duża sala) Środa (mała sala) Czwartek (duża sala) Czwartek (mała sala) Piątek (duża sala) Piątek (mała sala)
18:30
Joga
grupa open
18:40 - 19:55
Tomasz
Joga
grupa open
18:40 - 19:55
Tomasz
18:45
19:00
19:15
19:30
19:45

Poniedziałek (mała sala)

  • Joga
    18:40 - 19:55

Środa (mała sala)

  • Joga
    18:40 - 19:55
Poniedziałek (duża sala) Poniedziałek (mała sala) Wtorek (duża sala) Wtorek (mała sala) Środa (duża sala) Środa (mała sala) Czwartek (duża sala) Czwartek (mała sala) Piątek (duża sala) Piątek (mała sala)
17:30
Kizomba
technika dla prowadzących START 14.06.2018!
17:30 - 18:30
Adam
17:45
18:00
18:15
18:30
Kizomba
podstawy START 17.05.2018!
18:30 - 19:30
Marta i Adam
18:45
19:00
19:15
19:30
Kizomba
P1 START 13.06.2018!
19:40 - 20:40
Kasia i Krzyś
Kizomba
tricks START 17.05.2018!
19:30 - 20:30
Marta i Adam
19:45
20:00
Izolacje latin afro funk
grupa open
20:00 - 21:00
Ewa
20:15
20:30
20:45
Kizomba
social
20:45 - 21:45
Kasia i Krzyś
21:00
21:15
21:30

Poniedziałek (mała sala)

  • Izolacje latin afro funk
    20:00 - 21:00

Środa (duża sala)

  • Kizomba
    19:40 - 20:40
  • Kizomba
    20:45 - 21:45

Czwartek (duża sala)

  • Kizomba
    18:30 - 19:30
  • Kizomba
    19:30 - 20:30

Czwartek (mała sala)

  • Kizomba
    17:30 - 18:30
Poniedziałek (duża sala) Poniedziałek (mała sala) Wtorek (duża sala) Wtorek (mała sala) Środa (duża sala) Środa (mała sala) Czwartek (duża sala) Czwartek (mała sala) Piątek (duża sala) Piątek (mała sala)
20:00
Izolacje latin afro funk
grupa open
20:00 - 21:00
Ewa
Tribal fusion
gr. open START 13.09.2017!
20:00 - 21:00
Iza
20:15
20:30
20:45

Poniedziałek (mała sala)

  • Izolacje latin afro funk
    20:00 - 21:00

Środa (mała sala)

  • Tribal fusion
    20:00 - 21:00
Poniedziałek (duża sala) Poniedziałek (mała sala) Wtorek (duża sala) Wtorek (mała sala) Środa (duża sala) Środa (mała sala) Czwartek (duża sala) Czwartek (mała sala) Piątek (duża sala) Piątek (mała sala)
17:30
Kizomba
technika dla prowadzących START 14.06.2018!
17:30 - 18:30
Adam
17:45
18:00
18:15
18:30
Bachata
fun&energy
18:30 - 19:30
Ola
Taniec użytkowy
podstawy START 9.05.2018!
18:30 - 19:30
Kasia
Kizomba
podstawy START 17.05.2018!
18:30 - 19:30
Marta i Adam
Salsa pary
technika i styling
18:30 - 19:30
Ewa
18:45
Bachata
podstawy
18:55 - 19:55
Małgosia i Marcin
19:00
19:15
19:30
Bachata
fun
19:35 - 20:35
Ola i Dawid
Kizomba
P1 START 13.06.2018!
19:40 - 20:40
Kasia i Krzyś
Kizomba
tricks START 17.05.2018!
19:30 - 20:30
Marta i Adam
19:45
West Coast Swing
grupa open
19:50 - 20:50
Bogna i Daniel
20:00
Bachata
izolacje i technika
20:00 - 21:00
Małgosia i Marcin
20:15
20:30
Salsa pary
początkująca P1 kontynuacja
20:30 - 21:30
Ewa
20:45
Kizomba
social
20:45 - 21:45
Kasia i Krzyś
21:00
21:15
21:30

Poniedziałek (duża sala)

  • Bachata
    18:30 - 19:30
  • Bachata
    19:35 - 20:35

Wtorek (duża sala)

  • Bachata
    18:55 - 19:55
  • Bachata
    20:00 - 21:00

Wtorek (mała sala)

  • West Coast Swing
    19:50 - 20:50

Środa (duża sala)

  • Taniec użytkowy
    18:30 - 19:30
  • Kizomba
    19:40 - 20:40
  • Kizomba
    20:45 - 21:45

Czwartek (duża sala)

  • Kizomba
    18:30 - 19:30
  • Kizomba
    19:30 - 20:30
  • Salsa pary
    20:30 - 21:30

Czwartek (mała sala)

  • Kizomba
    17:30 - 18:30
  • Salsa pary
    18:30 - 19:30
No events hours available!
Poniedziałek (duża sala) Poniedziałek (mała sala) Wtorek (duża sala) Wtorek (mała sala) Środa (duża sala) Środa (mała sala) Czwartek (duża sala) Czwartek (mała sala) Piątek (duża sala) Piątek (mała sala)
18:30
Salsa pary
technika i styling
18:30 - 19:30
Ewa
18:45
19:00
19:15
20:00
Izolacje latin afro funk
grupa open
20:00 - 21:00
Ewa
20:15
20:30
Salsa pary
początkująca P1 kontynuacja
20:30 - 21:30
Ewa
20:45
21:00
21:15

Poniedziałek (mała sala)

  • Izolacje latin afro funk
    20:00 - 21:00

Czwartek (duża sala)

  • Salsa pary
    20:30 - 21:30

Czwartek (mała sala)

  • Salsa pary
    18:30 - 19:30
Poniedziałek (duża sala) Poniedziałek (mała sala) Wtorek (duża sala) Wtorek (mała sala) Środa (duża sala) Środa (mała sala) Czwartek (duża sala) Czwartek (mała sala) Piątek (duża sala) Piątek (mała sala)
16:30
Technika tańca klasycznego
gr. open START 12.09.2017!
16:30 - 17:45
Iwonka
16:45
17:00
17:15
Taniec współczesny
grupa open START 29.01.2018!
17:15 - 18:30
Iza
Taniec współczesny
grupa open START 31.01.2018!
17:15 - 18:30
Iza
17:30
17:45
18:00
18:15
18:30
Joga
grupa open
18:40 - 19:55
Tomasz
Joga
grupa open
18:40 - 19:55
Tomasz
18:45
19:00
19:15
19:30
19:45
20:00
Izolacje latin afro funk
grupa open
20:00 - 21:00
Ewa
Tribal fusion
gr. open START 13.09.2017!
20:00 - 21:00
Iza
20:15
20:30
Hip hop
18+ dołącz!
20:35 - 21:35
Karina
20:45
21:00
21:15
21:30

Poniedziałek (duża sala)

  • Taniec współczesny
    17:15 - 18:30

Poniedziałek (mała sala)

  • Joga
    18:40 - 19:55
  • Izolacje latin afro funk
    20:00 - 21:00

Wtorek (duża sala)

  • Technika tańca klasycznego
    16:30 - 17:45

Środa (duża sala)

  • Taniec współczesny
    17:15 - 18:30

Środa (mała sala)

  • Joga
    18:40 - 19:55
  • Tribal fusion
    20:00 - 21:00

Czwartek (mała sala)

  • Hip hop
    20:35 - 21:35
Poniedziałek (duża sala) Poniedziałek (mała sala) Wtorek (duża sala) Wtorek (mała sala) Środa (duża sala) Środa (mała sala) Czwartek (duża sala) Czwartek (mała sala) Piątek (duża sala) Piątek (mała sala)
20:00
Tribal fusion
gr. open START 13.09.2017!
20:00 - 21:00
Iza
20:15
20:30
20:45

Środa (mała sala)

  • Tribal fusion
    20:00 - 21:00
Poniedziałek (duża sala) Poniedziałek (mała sala) Wtorek (duża sala) Wtorek (mała sala) Środa (duża sala) Środa (mała sala) Czwartek (duża sala) Czwartek (mała sala) Piątek (duża sala) Piątek (mała sala)
16:30
Technika tańca klasycznego
gr. open START 12.09.2017!
16:30 - 17:45
Iwonka
16:45
17:00
17:15
17:30

Wtorek (duża sala)

  • Technika tańca klasycznego
    16:30 - 17:45
Poniedziałek (duża sala) Poniedziałek (mała sala) Wtorek (duża sala) Wtorek (mała sala) Środa (duża sala) Środa (mała sala) Czwartek (duża sala) Czwartek (mała sala) Piątek (duża sala) Piątek (mała sala)
18:30
Taniec użytkowy
podstawy START 9.05.2018!
18:30 - 19:30
Kasia
18:45
19:00
19:15

Środa (duża sala)

  • Taniec użytkowy
    18:30 - 19:30
Poniedziałek (duża sala) Poniedziałek (mała sala) Wtorek (duża sala) Wtorek (mała sala) Środa (duża sala) Środa (mała sala) Czwartek (duża sala) Czwartek (mała sala) Piątek (duża sala) Piątek (mała sala)
17:15
Taniec współczesny
grupa open START 29.01.2018!
17:15 - 18:30
Iza
Taniec współczesny
grupa open START 31.01.2018!
17:15 - 18:30
Iza
17:30
17:45
18:00
18:15

Poniedziałek (duża sala)

  • Taniec współczesny
    17:15 - 18:30

Środa (duża sala)

  • Taniec współczesny
    17:15 - 18:30
No events hours available!
No events hours available!
No events available!

Kimamowy newsletter

Zapisz się na nasz newsletter aby nie przegapić informacji o nowych kursach i promocjach!

Email zapisany! Do zatańczenia ;)