Po entuzjastycznym przyjęciu pierwszej edycji wydarzenia nadchodzi Dance Vibe vol. 2!

Dance Vibe to szalony i IntensywnyWeekend, który został stworzony, by każdy odnalazł własne “flow”, odkrył swoje taneczne “ja”. Dzięki pozytywnej, pełnej energii atmosferze, Kami i Werka stworzą ku temu najlepsze warunki! Czeka na Ciebie 5 zajęć i 5 różnych, zaskakujących choreografii.

DLA KOGO:
Chcesz zacząć tańczyć? Chcesz wydobyć większe skille ze swoich ruchów? A może po prostu chcesz się świetnie bawić? To wszystko zagwarantuje Ci udział w tym wydarzeniu!

Najtrudniejszy jest pierwszy krok- jedyny jaki Ty musisz zrobić to dołączyć do nas! Później to już “szubi dubi, you can dance”! Nie zwlekaj. Zapisz się już dziś! YOLO! Nie potrzebujesz partnera. Tańczymy Solo.

PROWADZĄCE:
Kami & Werka to dwie energiczne instruktorki, dzięki którym poznasz taniec od tej drugiej strony – żywiołowej, z nutką szaleństwa. Bo to co zdecydowanie je łączy to gorący temperament i uwielbienie do mocnego beat-u. Oczekuj więc dobrych, rytmicznych utworów oraz ich niebanalnych interpretacji poprzez ruch.

Pasję będzie można rozwijać. Osoby, które zainteresuje ten kurs będą mogły zapisać się w każdej chwili, na regularne zajęcia prowadzone przez nasze instruktorki :

Kami: Reggaeton basic (środy, godzina 19:00)
Podstawy zdobywała w tańcu towarzyskim, który rozbudził jej pasję i rozpoczął podróż przez różne techniki m.in street jazz, hip- hop, ragga czy afro dance, aż odkryła Reggaeton, który w jej sercu zajął szczególne miejsce. Styl ten, jest połączeniem dynamiki z płynnym flow, co stanowi odzwierciedlenie jej temperamentu. Emanująca pozytywnymi wibracjami obdarza energią, radością i zapałem wszystkich dookoła. Przekonała już wielu uczestników, że “niemożliwe” nie istnieje i że tańczyć może każdy i że jest to najlepsza terapia dla duszy i ciała!

Werka: Choreography Dance (czwartki, godzina 19:00)
Wciągnięta w świat tańca od dziecka. Od kilku lat rozwija się w stylach tańca nowoczesnego, jak hip hop, jazz funk, street dance, reggaeton. Ze względu na swoje zamiłowanie do sportu, żywy temperament i luźny flow w tańcu, zajęcia z Weroniką to gwarancja dużej dawki energii, dynamiki i wspaniałej zabawy. W swoich choreografiach czerpie inspiracje z wielu stylów tańca, bo nie lubi zamykać się na jednym gatunku i kocha zaskakiwać swoich kursantów. Jak sama mówi, jej zajęcia są jak pudełko czekoladek, nigdy nie wiesz co się trafi.

KIEDY:
SOBOTA i NIEDZIELA 17-18.06.2023

SOBOTA:
12:00- 12:55 Hip Hop Newstyle Choreo (Werka)
13:00- 13:55 Reggaeton Flow (Kami)
14:00- 14:55 Double Power Dance Vibe (Kami&Werka)

NIEDZIELA:
12:00-12:55 Reggaeton Newstyle (Kami)
13:00-13:55 R’n’B Choreo (Werka)

Co ze sobą zabrać? Wygodny strój, obuwie zmienne oraz pozytywne nastawienie.
Cena: 35 zł pojedyncze wejście, 109 zł za 4 zajęcia, 189 zł za 8 zajęć.
* honorujemy karty multisport plus, fitprofit i ok system (wymagana wpłata kaucji w wysokości 10 zł)

Zapisy trwają! O miejscu w grupie decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisać się można przez system rezerwacji rejestrując się i dokonując wpłaty on-line https://kimama.pl/plan-zajec, albo tradycyjnie bezpośrednio w Studiu Tańca Kimama lub drogą mailową studio@kimama.pl.
!!UWAGA!! Gwarancją miejsca na zajęciach jest wcześniejsze dokonanie wpłaty przez system rezerwacji, w recepcji studia bądź przelewem na konto:
Kimama Sp. z o.o. 33 1140 2004 0000 3302 8183 3995
(w tytule wpłaty proszę podać imię, nazwisko i określić jakiego kursu dotyczy wpłata zaś potwierdzenie wysłać na adres studio@kimama.pl)

ZAPISZ SIĘ!

O czym warto pamiętać?
* na terenie studia obowiązują maseczki – podczas udziału w zajęciach można je ściągnąć,
* przed wejściem na zajęcia należy wypełnić ankietę oraz potwierdzić zapoznanie się z regulaminem,
* jak czujesz się “nieswojo”, masz katar lub inne niepokojące objawy – lepiej zostań w domu.

Regulamin

Do zatańczenia! <3