Zajęcia solo

Reggae Sexy Ladies

Zajęcia taneczne, które skupiają się głównie na wydobywaniu seksapilu, ale zachowując przy tym zadziorność i temperament. To nic innego jak zmysłowa i kobieca forma ekspresji wyrażanej w tańcu. Przy rytmach sensualnych utworów z domieszką muzyki afro-latynoskiej, pop-u, hip-hopu, dancehallu, raggae i afro wyzwolisz z siebie kokieteryjność, zalotność, a to wszystko w sportowym i wygodnym stroju. Udowodniamy, że nawet w adidasach można pokazać kobiecy pazur. Podczas treningów na sali wibruje niesamowicie kobieca energia. Ten styl oraz cudowna atmosfera pomagają wyzbyć się kompleksów, uczą wyrażać emocje poprzez ruch, oraz pokazują jak stać się silną i świadomą swojego ciała kobietą! Tam naprawdę dzieje się magia.

CHOREOGRAPHY Dance

Oglądasz z podziwem tancerzy w teledyskach? Nie lubisz ograniczać się do jednej techniki tańca? Weronika zaprasza na zajęcia choreograficzne inspirowane różnymi stylami tanecznymi – od hip hopu, r’n’b, jazz’u po funk. Dzięki temu każda choreografia będzie miłą niespodzianką i dostarczy ciekawych wyzwań. Na zajęciach nauczysz się nowych kroków ale także… słuchania muzyki. Tak, aby umieć wychwycić z niej różne akcenty i podkreślić je w tańcu. Lubisz próbować różnych stylów tańca? Z podziwem oglądasz choreografie w teledyskach i cicho marzysz, aby nauczyć się podobnych kroków? Nie zastanawiaj się i dołącz do zajęć z Weroniką – ciekawe choreografie, wesoła atmosfera i mnóstwo dobrej energii. Dołączyć może każdy! Zapisz się już dziś!

Salsa ladies styling

Chcesz podnieść swoją świadomość ciała? Na zajęciach w parach uczysz się podążania, ale potrzebujesz dodać coś od siebie? Te zajęcia będą idealne dla Ciebie, przeznaczone dla tych kobiet, które już znają krok podstawowy, ale chcą popracować nad stylingiem i techniką w tańcu. To kolejny poziom wzbogacenia Twoich umiejętności tanecznych.

Latino solo

Rozpiera Ciebie latynoska energia? Masz ochotę poznać cha chę, rumbę, salsę, bachatę? To wszystko znajdziecie na zajęciach Latino Ladies! Nie ma znaczenia czy masz doświadczenie w tańcu czy też nie. 

Bachata ladies

Zajęcia dla dziewczyn, które są na początku przygody z bachatą i chcą poczuć się pewniej i bardziej kobieco w tym tańcu. Będziemy skupiać się na aspektach technicznych, pewności siebie, postawie i świadomości własnego ciała. Poruszymy podstawowe tematy związane z podążaniem i stylingami. Brak klasycznego choreo na zajęciach.

Technika tańca klasycznego (balet)

Jest bardzo ścisłą dyscypliną ruchową, wymagającą wiele wysiłku i systematyczności. Służy osiągnięciu idealnej harmonii i koordynacji w tańcu. Ćwiczenia wyrabiają sprawność i elastyczność różnych partii ciała, rozwijają równowagę, płynność i lekkość ruchów, nadając im artystycznego “zabarwienia”.

Reggaeton

Mieszanka jamajskich wpływów muzyki reggae i dancehall oraz z Ameryki Łacińskiej, m.in. takich jak salsa, merengue, bachata, latin pop jak również hip hop, współczesny R & B. Reggaeton jest tańcem zmysłowym i jednocześnie dynamicznym. Wywodzi się z korzeni latynoskich, najsilniej związanym z Portoryko, więc jest gorący i trochę nieprzyzwoity. Do wyboru masz zajęcia Raggaeton basic, gdzie nie jest wymagane doświadczenie taneczne oraz grupę choreo dla tych, którzy już tańczą od jakiegoś czasu i chcą się zmierzyć z nowym wyzwaniem.

Hip Hop 18+

Nie masz już 13 lat, ale chcesz spróbować technik związanych z kulturą hip hopu. Nic prostszego! Zapraszamy do Kimamy! Zajęcia z hip hopu obejmować będą między innymi tak zwany bodymovement czyli pracę ciała, ćwiczenia rozwiną i pozwolą zrozumieć izolację poszczególnych części ciała takich jak ramiona oraz klatka piersiowa. Poza nauką kroków oraz choreografii do muzyki hip hopowej, rnb zajęcia te rzeźbią i wzmacniającą mięśnie poszczególnych partii ciała, rozwijają siłę, gibkość, uczą poczucia rytmu, ‘feelingu’, świadomej pracy nad ciałem i umysłem, a także zapewniają intensywny stretching. Wykorzystywać będziemy zarówno tańce z kręgu stylów takich jak: new style, popping, breakdance, new age, dancehall, house itd.

Izolacje latin afro funk

Każda partia naszego ciała będzie wykonywać oddzielne ruchy. Przez 60 min będziemy poddani treningowi izolacyjnemu w rytm dynamicznej muzyki. Nasza głowa, ręce, tułów będą wykonywać sekwencje ćwiczeń, najpierw powoli i z dużym zakresem ruchu, a następnie coraz szybciej. Na zajęciach się zmęczymy, ale przede wszystkim odkryjemy partie mięśni, z istnienia których nie zdawaliśmy sobie sprawy. Zajęcia pozwolą nam na utrzymanie dobrej tanecznej formy. Poprawi się nasza motoryka ruchu, ciało stanie się bardziej elastyczne, a ruch bardziej dynamiczny. Zajęcia są przeznaczone dla amatorów, a także dla tancerzy. 

Zajęcia w parach

Salsa NY / on2 / Mambo

Najbardziej radosny taniec jaki uda nam się poznać. Jest tańcem użytkowym i bez względu w jakim miejscu na świecie się znajdziemy, zawsze spotkamy uzależnionych od salsy tańczących ludzi zarówno w małych klubikach, jak i na dużych eventach tzw. festiwalach salsy. Podstawową umiejętnością jaką wyniesiemy z zajęć to prowadzenie oraz podążanie w parze, a taka umiejętność przyda się każdemu na niejednej imprezie tanecznej. Salsa nam udowodni, że nie trzeba znać języków obcych, aby zrozumieć drugiego człowieka w tańcu.

Kizomba

Nazwa odnosi się zarówno do muzyki, która z łatwością wpada w ucho, jak i tańca, który potrafi pobudzić duszę i zmysły. Kizomba, często nazywana „angolan tango” stanowi unikalne połączenie semby (prekursora samby), karaibskiego zouk’a i tanga argentyńskiego. Dzięki bliskiemu trzymaniu i kontakcie partnerów prowadzenie w parze nabiera innego znaczenia. Nauka tego tańca to nie tylko ogromna przyjemność, ale także doskonały sposób na zapoznanie się z ruchem, który będziemy mogli wykorzystać do różnej muzyki, w różnych „tanecznych sytuacjach”.

Bachata

Muzyka i taniec rodem z Dominikany, to nie tylko synonim bliskości i namiętności, lecz także doskonała zabawa i nieustanna gra tocząca się pomiędzy obojgiem partnerów. Rozmaitych doznań, dzięki różnorodnemu charakterowi muzyki, dostarczy Wam zmysłowa Bachata Sensual oraz energiczna Bachata Dominican Style. Na zajęciach partnerzy dowiedzą się jak prowadzić i jednocześnie zwrócić na siebie uwagę partnerki, natomiast partnerki nauczą się jak być prowadzonymi i jak uwodzić partnera. Przede wszystkim jednak dowiecie się jak czerpać z tańca jak najwięcej radości.

West Coast Swing

W skrócie często nazywany “Westem”, jest stylem tańca stworzonym, oczywiście, na zachodnim wybrzeżu USA, a jego korzenie sięgają lat 30’. Obecnie ludzi tańczących ten styl, czyli Westies, można spotkać na każdym kontynencie, na licznych imprezach i festiwalach. West jest tańcem socjalnym, tańczonym w parze, najczęściej do współczesnej muzyki popularnej i RnB, a także do bluesa. Stylistycznie West wyewoluował głównie z Lindy Hopa, ale jest od niego mniej skoczny, bardziej płynący i tańczony po linii. W porównaniu do swojego poprzednika, West tańczony jest do szerszego zakresu tempa muzycznego, od utworów romantycznie powolnych po energetyzujące hity.

Discofox – użytkowy taniec dyskotekowy

Nie wiesz jak lub wstydzisz się tańczyć na imprezach? Kurs tańca „użytkowego” jest właśnie dla Ciebie, gdzie w szybki sposób poznasz podstawy tańca w parze. Nauczymy się prostych, ale efektownych figur, wyczucia rytmu, współpracy, a przede wszystkim zabawy! Zapoznasz się z podstawowymi krokami takich tańców jak disco fox, disco samba.

Pierwszy taniec

Oferta skierowana jest do par, które pragną oczarować swym tańcem nie tylko gości weselnych, ale także samych siebie… Nasze studio daje możliwość dowolnego komponowania programu swoich zajęć. Oferta obejmuje zarówno klasyczną formę tańców takich jak walc angielski, walc wiedeński, jak i swobodniejszych stylów np. salsy, hip hopu itp. Zajęcia mogą być nakierowane na stworzenie i nauczenie Państwa niepowtarzalnej choreografii, ale także na naukę tańca w parze, który będą mogli Państwo wykorzystać przy każdej nadarzającej się okazji.