Szukasz tańca, który sprawdzi się do muzyki popularnej? Słuchasz radia i nogi same Cię prowadzą? Wykorzystaj to! Ruszamy z kolejnym kursem West Coast Swinga w Kimamie!

Czym jest West Coast Swing?
WCS, w skrócie często nazywany “Westem”, jest stylem tańca stworzonym, oczywiście, na zachodnim wybrzeżu USA, a jego korzenie sięgają lat 30’. Obecnie ludzi tańczących ten styl, czyli Westies, można spotkać na każdym kontynencie, na licznych imprezach i festiwalach. West jest tańcem socjalnym, tańczonym w parze, najczęściej do współczesnej muzyki popularnej i RnB, a także do bluesa.
Stylistycznie West wyewoluował głównie z Lindy Hopa, ale jest od niego mniej skoczny, bardziej płynący i tańczony po linii. W porównaniu do swojego poprzednika, West tańczony jest do szerszego zakresu tempa muzycznego, od utworów romantycznie powolnych po energetyzujące hity.

Dla kogo jest ten kurs?
Dla wszystkich chętnych! West nie wymaga od tancerzy atletycznej sprawności, dlatego tańczą go ludzie w każdym wieku, niezależnie od kondycji. Materiał będziemy przerabiali od zera, więc nie wymagamy żadnego doświadczenia w temacie West Coast Swing. Oczywiście wszelkie doświadczenie z innych stylów tańca jest mile widziane i pewnie będzie pomocne.

Instruktorzy: Bogna i Daniel

Bogna i Daniel swoje pierwsze taneczne kroki stawiali w 2011 roku w Kimamie, pod okiem Ewy Treli na zajęciach tańca towarzyskiego. W ich tanecznym życiu przewijały się takie style tańca jak Salsa NY, Bachata, Kizomba i różne tańce użytkowe. Od 2015 roku krążą po warsztatach i festiwalach West Coast Swinga, gdzie uczą się od najlepszych instruktorów z Polski i zagranicy. W wolnym czasie albo tańczą, albo jadą zobaczyć jakiś nowy kawałek świata.

Kiedy:  czwartek 13.04.2023 (pierwsze zajęcia) godzina 20:00
Kurs trwa: 8 zajęć po 55 minut
Prowadzący: Bogna i Daniel
Poziom: początkujący/ od podstaw

Cena:
*pierwsza godzina – pojedyncze wejście 35 zł, bądź 1 wejście z dowolnego karnetu, honorujemy karty multisport, fitprofit oraz ok system
*osoby posiadające karty multisport mogą odbijać się za każdą godzinę osobno
Co ze sobą zabrać? Wygodny strój, obuwie zmienne oraz pozytywne nastawienie.
Co powinieneś ze sobą zabrać? Wygodny strój, obuwie zmienne i szeroki uśmiech. Zapraszamy!

ZAPISZ SIĘ!

Zapisy trwają!
O miejscu w grupie decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisać się można przez system rezerwacji rejestrując się i dokonując wpłaty on-line https://kimama.pl/plan-zajec, albo tradycyjnie bezpośrednio w Studiu Tańca Kimama lub drogą mailową studio@kimama.pl.
!!UWAGA!! Gwarancją miejsca na zajęciach jest wcześniejsze dokonanie wpłaty przez system rezerwacji, w recepcji studia bądź przelewem na konto:
Kimama Sp. z o.o: 33 1140 2004 0000 3302 8183 3995
(w tytule wpłaty proszę podać imię, nazwisko i określić jakiego kursu dotyczy wpłata zaś potwierdzenie wysłać na adres studio@kimama.pl)