Warsztaty dla wszystkich roztańczonych miłośników BACHATY 🙂 Na zajęciach spodziewaj się dobrej zabawy, bo taniec ma przede wszystkim sprawiać frajdę. Jednocześnie rzetelnie i szczegółowo poznasz technikę tańca, ucząc się drogi prowadzącej do uzyskania określonego rezultatu, a nie tylko samego efektu końcowego. Największa waga położona będzie na relację i grę między partnerami oraz na to CO chcą oni wyrazić. Potem dowiesz się JAK to wyrazić. 100% profesjonalizmu i zabawa tańcem bez napinki!

BRAK MIEJSC!

_____________________________

INSTRUKTORZY: Łukasz Raś i Paulina Czachor
_____________________________

KIEDY?
Sobota i niedziela, 22-23.02.2020 r.
__________________

PROGRAM WARSZTATÓW?

Sobota (3h):
14:00 – 17:00
Niedziela (3h):
14:00 – 17:00
Co Was czeka na zajęciach? Emocjonalność i aktorstwo w tańcu; bodymovement solo i w parze; praca nad kreatywnością; techniczne mikro detale; trening w parach; muzyczna konstrukcja bachaty i jej wpływ na taniec; sensual impro <3

__________________

CENA:
Obejmuje 2 dni warsztatów (w sumie 6 godzin zajęć)
– do 20.01 – 109 zł / os.
– do 10.02 – 129 zł / os.
– do 20.02 – 149 zł / os.
– po 20.02 – 169 zł / os.
* karty multisport plus, fitprofit i ok system nie są honorowane przy warsztatach

UWAGA! Nie prowadzimy zapisów na wybiórcze zajęcia / dni.
UWAGA! W razie rezygnacji po 22/01/19 nie zwracamy wpłaty, ale można zmienić nazwisko uczestnika wysyłając wiadomość na adres studio@kimama.pl. Zmianę nazwiska na liście potwierdzimy po otrzymaniu takiej informacji od osoby oddającej miejsce. Zmiana nazwiska jest możliwa najpóźniej do 19.02.2019.
__________________

ZAPISZ SIĘ!

ZAPISY:
Zapisy trwają! O miejscu w grupie decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisać się można przez system rezerwacji rejestrując się i dokonując wpłaty on-line, albo tradycyjnie bezpośrednio w Studiu Tańca Kimama lub drogą mailową studio@kimama.pl.
!!UWAGA!! Gwarancją miejsca na zajęciach jest wcześniejsze dokonanie wpłaty przez system rezerwacji, w recepcji studia bądź przelewem na konto:
Kimama 46 1140 2017 0000 4602 1024 3311
(w tytule wpłaty proszę podać imię, nazwisko i określić jakiego kursu dotyczy wpłata zaś potwierdzenie wysłać na adres studio@kimama.pl)

ŁUKASZ RAŚ
Założyciel LOFToDANCE.pl. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej, wykładowca Akademii Muzycznej w Krakowie, tancerz, aktor, choreograf, reżyser. Instruktor bachaty z najdłuższym, wieloletnim doświadczeniem. Interesuje się interakcją w tańcach w parach, materią improwizacji oraz kontaktem między partnerami. Prowadzi zajęcia na największych kongresach tanecznych w Polsce i za granicą, a także na licznych warsztatach. Układał choreografie m. in. w programie Taniec z gwiazdami. W Operze Krakowskiej wyreżyserował spektakl w oparciu o autorski scenariusz (musical przygotowany przez 150 dzieci, oraz finalistów wokalnych programów telewizyjnych). Tańczy, bo lubi.

PAULINA CZACHOR
Emocjonalna i zmysłowa, energiczna i pomysłowa, nieustannie poszukująca nowych jakości w tańcu. Zaczynała od tańca nowoczesnego i towarzyskiego, lecz jej serce skradł jazz, modern i contemporary. Kolejnym odkryciem jest bachata, która pozwala jej w pełni wyrazić siebie. Jest tancerką z 10 letnim stażem, dyplomowanym instruktorem, choreografem oraz pedagogiem. Pełniła również rolę reżysera oraz choreografa wielu spektakli tanecznych. Na zajęciach lubi przypiłować, stara się wydobyć z każdego maksimum potencjału. Połączenie jazzu i bachaty zapowiada się być ciekawą fuzją.

Kimamowy newsletter

Zapisz się na nasz newsletter aby nie przegapić informacji o nowych kursach i promocjach!

Email zapisany! Do zatańczenia ;)