Kolejna, dłuuugo wyczekiwana edycja warsztatów z niesamowitą i pełną energii instruktorką.

To będzie spotkanie dla wszystkich wielbicieli dobrego brzmienia i dla tych, którym muzyka z Angoli nie jest obca. Manu, w połowie Polka, w połowie Angolka, rzuca wyzwanie wszystkim, kochającym dobrą zabawę. Podczas zajęć Manuela przekazuje i oczekuje w zamian sto procent energii. Kładzie nacisk zarówno na genezę kroków i ich technikę, jak i na dobrą zabawę i nabranie świadomości własnego ciała. Pragnie szerzyć współczesny taniec afrykański i pokazać, że nie oznacza on jedynie „tradycyjny”, ale także „nowy, uliczny”.
Będzie energetycznie i mocno!

INSTRUKTOR:
Manuela Marsal Cabitango

TERMIN:
13.04.2019 – sobota

PLAN:
11:00 – 12:15 AFRO HOUSE
12:15 – 13:30 KUDURO
* w trakcie krótka przerwa na regenerację sił 😉

MIEJSCE:
Kimama Dance Studio
ul. Tkacka 64D

CENA:
UWAGA! do 31.03.2019
55 pln – całość / 2,5h

po 31.03.2019
70 pln – całość / 2,5h

ZAREZERWUJ SOBIE CZAS JUŻ DZISIAJ!

MIEJSCE:
Kimama Dance Studio
ul. Tkacka 64

ZAPISY:

Zapisy trwają! O miejscu w grupie decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisać się można przez system rezerwacji rejestrując się i dokonując wpłaty on-line, albo tradycyjnie bezpośrednio w Studiu Tańca Kimama lub drogą mailową studio@kimama.pl.
!!UWAGA!! Gwarancją miejsca na zajęciach jest wcześniejsze dokonanie wpłaty przez system rezerwacji, w recepcji studia bądź przelewem na konto:
Kimama 46 1140 2017 0000 4602 1024 3311
(w tytule wpłaty proszę podać imię, nazwisko i określić jakiego kursu dotyczy wpłata zaś potwierdzenie wysłać na adres studio@kimama.pl)

ZAPISZ SIĘ!

Manuela Marsal Cabitango

Urodzona w Polsce tancerka o angolskim pochodzeniu, druga instruktorka kuduro i afro house w Polsce, instruktorka tańca w Portugalii.
Członkini afrykańskiej rewii tanecznej Afro Dance Revue Mulemba, półfinalistek programu Mam Talent.
Nauczycielka i performerka na międzynarodowych festiwalach w Stanach Zjednoczonych i Europie – Nowy Orlean, Orlando, Portugalia, Francja, Włochy, Litwa, Węgry.
Autorka pierwszej w Polsce pracy naukowej o kuduro (Kuduro. Próba charakterystyki zjawiska z perspektywy antropologii tańca).
W 2017 – 2018 roku przebywała w Lizbonie, gdzie współpracowała z licznymi artystami i kuduristami. Na swoim koncie ma między innymi:
– show z Blayą (Buraka Som Sistema) podczas festiwalu Meo Sudoeste
– wideoklipy dla Pupilos do Kuduro, Swckerboyz, Djodje, Kaysha i innych
– spoty reklamowe dla Portugalii, Wysp Zielonego Przylądka i Angoli
Wciąż kształci się w tańcu – nie tylko afrykańskim (tradycyjnym, jak i współczesnym z Angoli, Nigerii czy Kongo), ale także w hip hopie i high heels pod okiem międzynarodowych tancerzy (Aliya Janell – Queens’N’Lettos, Dúnia Pacheco, Real Action Pantsula, Ezinne Asinugo, Keone Madrid & Mariel Martin, Tony Tzar, Os Pilukas, Edmar Moikano, Mestre Petchu i inni).

Świadomość własnego ciała i otwarcie umysłu na inny sposób ruchu mają kluczowe znaczenie w jej nauczaniu. Zajęcia z Manuelą to żywiołowe wyzwanie i niesamowity trening całego ciała!