Wyobraź sobie gorący wieczór na wybrzeżu Oceanu, parkiet pod palmami i taniec pełen wolności. To właśnie jest semba! Rodzimy taniec z Angoli, którego córka – kizomba – zdobywa popularność na świecie. Niezależnie od tego czy opanowałeś już podstawy kizomby czy dopiero zaczynasz mamy dla Ciebie kurs, który jest jak powiew świeżości. Zapisz się już dziś! 

Marta z Pawłem chętnie podziela się z Toba swoją pasją do angolskich rytmów. Semba ma wiele obliczy, od zrelaksowanego, zbliżonego do kizomby po energiczne okraszone odrobiną zabawnych figur i fantazyjnych akrobacji zawsze z pozytywną energią i humorem. Kluczem do obu tańców jest ich prostota. Taniec opiera się na chodzeniu w parze, a całe jego piękno płynie z relacji między partnerami, prowadzeniu i podążaniu. 

Na tym kursie będziemy się trzymać Afrykańskich korzeni, skupimy się na opanowaniu podstaw kizomby i semby (tak, dwa tańce w cenie jednego!) i ich rozwinięciu. Dowiemy się co nie co o kulturze angolskiej. Panie dowiedzą się też, co to ginga a panowie jak poprowadzić partnerkę z obopólną satysfakcją ?

Kurs składa się z 8 spotkań. Postawimy na przypomnienie i rozwinięcie umiejętność poznanych rok temu na kursie podstawowym. Ale bez obaw, jeśli dopiero zaczynasz też dasz sobie radę. Znając Pawła i Martę, będzie mnóstwo pozytywnej energii i uśmiechów

Kiedy: czwartek, godzina 18:00.
Pierwsze zajęcia: 08 grudnia 2022 r.
Kurs trwa: 8 zajęć po 55 minut
Prowadzący: Marta Piotrowicz i Paweł Pieniążek
Poziom: początkujący

Co ze sobą zabrać? Wygodny strój, obuwie zmienne oraz pozytywne nastawienie.
Cena: 35 zł pojedyncze wejście, 109 zł za 4 zajęcia, 189 zł za 8 zajęć.
* honorujemy karty multisport plus, fitprofit i ok system (wymagana wpłata kaucji w wysokości 10 zł)

Zapisy trwają! O miejscu w grupie decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisać się można przez system rezerwacji rejestrując się i dokonując wpłaty on-line https://kimama.pl/plan-zajec, albo tradycyjnie bezpośrednio w Studiu Tańca Kimama lub drogą mailową studio@kimama.pl.
!!UWAGA!! Gwarancją miejsca na zajęciach jest wcześniejsze dokonanie wpłaty przez system rezerwacji, w recepcji studia bądź przelewem na konto:
Kimama Sp. z o.o. 33 1140 2004 0000 3302 8183 3995
(w tytule wpłaty proszę podać imię, nazwisko i określić jakiego kursu dotyczy wpłata zaś potwierdzenie wysłać na adres studio@kimama.pl)

ZAPISZ SIĘ!

Nie masz partnera? Nie masz partnerki?
Preferujemy zapisywanie się w parach, więc postaraj się znaleźć takową parę ? jak się nie uda – to my postaramy się Tobie pomóc. ❤

O czym warto pamiętać?
* na terenie studia obowiązują maseczki – podczas udziału w zajęciach można je ściągnąć,
* przed wejściem na zajęcia należy wypełnić ankietę oraz potwierdzić zapoznanie się z regulaminem,
* jak czujesz się “nieswojo”, masz katar lub inne niepokojące objawy – lepiej zostań w domu.

Regulamin

Do zatańczenia! <3