Wejdź w NOWY ROK SALSOWYM krokiem! Nadszedł czas by rozkręcić niedzielne wieczory! Chcesz, aby Twój tydzień zakończył się pokaźną dawką pozytywnej energii?
Lubisz tańczysz, ale czujesz, że nogi nie zawsze współgrają z ciałem ? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Przygotowaliśmy niedzielny KURS SALSY OD PODSTAW! Tym razem EWA i MICHAŁ poprowadzą dla Was ten wyjątkowy kurs, sięgając korzeni salsy i przekazując swoją obszerną wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie. Zaplanowali dwie godziny zajęć w każdą niedzielę, które pozwolą na szybszy progres i poznanie podstaw SALSY w 6 tygodni!

Kurs dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z SALSĄ, albo dla tych, którzy chcą odświeżyć sobie basic step ? Zajęcia zupełnie od podstaw. Spokojne tempo nauki, tak aby każdy miał czas na przyswojenie sobie materiału. Uczymy się również prowadzenia i podążania w tańcu oraz słuchania niesamowicie bogatej muzyki o afro-karaibskich korzeniach.

Kiedy: niedziela, godzina 17:00-18:55.
Pierwsze zajęcia: 22 stycznia 2023 r.
Kurs trwa: 6 tygodni (12h zajęć) – następnie kontynuacja na kolejnym poziomie zaawansowania
Prowadzący: Ewa i Michał
Poziom: początkujący
Co ze sobą zabrać? Wygodny strój, obuwie zmienne oraz pozytywne nastawienie.
Cena: 35 zł pojedyncze wejście, 109 zł za 4 zajęcia, 189 zł za 8 zajęć.
* honorujemy karty multisport plus, fitprofit i ok system (wymagana wpłata kaucji w wysokości 10 zł)

Zapisy trwają! O miejscu w grupie decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisać się można przez system rezerwacji rejestrując się i dokonując wpłaty on-line https://kimama.pl/plan-zajec, albo tradycyjnie bezpośrednio w Studiu Tańca Kimama lub drogą mailową studio@kimama.pl.

!!UWAGA!! Gwarancją miejsca na zajęciach jest wcześniejsze dokonanie wpłaty przez system rezerwacji, w recepcji studia bądź przelewem na konto:
Kimama sp. z o.o. 33 1140 2004 0000 3302 8183 3995
(w tytule wpłaty proszę podać imię, nazwisko i określić jakiego kursu dotyczy wpłata, zaś potwierdzenie wysłać na adres studio@kimama.pl)

ZAPISZ SIĘ!

Nie masz partnera? Nie masz partnerki?
Postaraj się znaleźć ? jak się nie uda to my postaramy się Tobie pomóc. ❤
Do zatańczenia! ❤