WRACAJĄ!!
Warsztaty KizombyFusion z Mileną i Krystianem!
Ta taneczna para to mieszanka wybuchowa!
Swoją energię i pasję przelewają na kolejnych kursantów, którzy zaczynają swoją taneczną przygodę. Oboje związani są z tańcem od wielu lat. Swoje kroki stawiali do rytmów salsy, bachaty, zouka i kizomby. I to właśnie kizomba skradła ich serca najbardziej <3
Docenili w niej bliskość, subtelność, elegancję i swobodę. Przez wszystkie taneczne lata czerpali inspiracje od wielu wspaniałych artystów. Dziś mają swój unikatowy styl, który przyciąga spojrzenia.
Milena – mistrzyni pracy stóp, niczym baletnica stąpa po parkiecie. Uczy partnerki jak czuć się w tańcu kobieco i pewnie. Każdego zaraża uśmiechem i pozytywną energią.
Krystian to chodzący dowód na to, że taniec może być męski i to jak! Jego styl jest pełen radości i kreatywności, a każda partnerka doceni jego prowadzenie.
Misją tych dwojga jest pokazanie jak zbudować relację w tańcu, jak zaczarować każdą piosenkę i zatańczyć do niej na różne sposoby. Nauczą Cię techniki, ale też pokażą, jak bawić się tańcem i sprawić sobie radość i frajdę z każdego kroku na parkiecie
HAROMONOGRAM:
  1. Zmiana energii w tańcu
  2. Wykorzystanie przestrzeni
  3. Kontynuacja ruchu
  4. Fusion styling
  5. Znane w nieznany sposób
  6. Cisza, przed burzą 😉
*- kolejność może ulec zmianie

KIEDY?:
5-6.11.2022
SOBOTA: godziny 10:00 – 13:00
NIEDZIELA: godziny 10:00 – 13:00

INSTRUKTORZY:
Mili/Krystian

ZAPISZ SIĘ!

CENA:
150 zł/osoba
270 zł/para

ZAREZERWUJ SOBIE CZAS JUŻ DZISIAJ!

MIEJSCE:
Kimama

Zapisy trwają! O miejscu w grupie decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisać się można przez system rezerwacji rejestrując się i dokonując wpłaty on-line https://kimama.pl/plan-zajec, albo tradycyjnie bezpośrednio w Studiu Tańca Kimama lub drogą mailową studio@kimama.pl.
!!UWAGA!! Gwarancją miejsca na zajęciach jest wcześniejsze dokonanie wpłaty przez system rezerwacji, w recepcji studia bądź przelewem na konto:
Kimama sp. z o.o. 33 1140 2004 0000 3302 8183 3995
(w tytule wpłaty proszę podać imię, nazwisko i określić jakiego kursu dotyczy wpłata zaś potwierdzenie wysłać na adres studio@kimama.pl)

ZAPISZ SIĘ!

O czym warto pamiętać?
* jak czujesz się “nieswojo”, masz katar lub inne niepokojące objawy – lepiej zostań w domu.

Regulamin

Do zatańczenia! <3