Nowe wyzwanie na zakończenie 2022 roku! 😀 Przygotowaliśmy projekt niespodziankę, do współczesnego utworu, który dobrze znacie i lubicie 🙂 Czego możecie się spodziewać? Dobrej zabawy oczywiście! 😀 Nie obędzie się bez odpowiedniej dawki wiedzy, ćwiczenia ciała, głowy i ducha 🙂 Znajdziecie tutaj elementy AFRO, FUNKU i szeroko pojętej SALSY. Cykl 8 spotkań, na których nauczymy się choreografii do jednego utworu. Może to nagramy, może zatańczymy na scenie, a może po porostu świetnie spędzimy wspólnie czas na sali. Będzie tutaj potrzebna SYSTEMATYCZNOŚĆ i świadomość, że tworzymy super team, jesteśmy w tym razem jako grupa, wspólnie się wspierając!
Zajęcia dla osób znających podstawy salsy, swobodnie czujących krok podstawowy.

Kiedy: środa, godzina 20:00
Pierwsze zajęcia: 2.11.2022 r.
Kurs trwa: 8 zajęć po 55 min
Prowadzący: Ewa i Michał
Poziom: open
Co ze sobą zabrać? Wygodny strój, obuwie zmienne oraz pozytywne nastawienie.

Cena: 35 zł pojedyncze wejście, 109 zł za 4 zajęcia, 189 zł za 8 zajęć.
* honorujemy karty multisport plus, fitprofit i ok system (wymagana wpłata kaucji w wysokości 10 zł)
Zapisy trwają! Ograniczona ilość miejsc! O miejscu w grupie decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisać się można przez system rezerwacji rejestrując się i dokonując wpłaty on-line https://kimama.pl/plan-zajec, albo drogą mailową studio@kimama.pl.

ZAPISZ SIĘ!

!!UWAGA!! Gwarancją miejsca na zajęciach jest wcześniejsze dokonanie wpłaty przez system rezerwacji, w recepcji studia bądź przelewem na konto:
Kimama sp. z o.o. 33 1140 2004 0000 3302 8183 3995
(w tytule wpłaty proszę podać imię, nazwisko i określić jakiego kursu dotyczy wpłata zaś potwierdzenie wysłać na adres studio@kimama.pl)

O czym warto pamiętać?
* jak czujesz się “nieswojo”, masz katar lub inne niepokojące objawy – lepiej zostań w domu.

Do zatańczenia! <3