Kizomba

Kizomba Intro

Kurs dla wszystkich, którzy chcą jak najszybciej wkroczyć na salony festiwali kizombowych oraz na bardziej lokalne parkiety imprez. Na kursie obejmującym 8 zajęć poznasz podstawowe kroki i figury. Nie musisz niczego wiedzieć na temat kizomby. Wszystkie podstawy poznasz na tym kursie.

Kizomba Partnerwork

Pragniesz nowych wzorów poruszania się z partnerką? Nowych figur? Czy może chcesz doszlifować swóje umiejętności kizombowe? Jeśli znasz podstawy, a saida nie jest dla Ciebie żadnym problemem, to są to zajęcia dla Ciebie. Na tym kursie poznasz także metody zabawy muzyką poprzez zwolnienia i przyspieszenia.

Kizomba Sensual

Jeśli saida w żadnym kierunku nie jest dla Ciebie problemem, a zwolnienia i przyspieszenia używasz do akcentowania muzyki już od jakiegoś czasu, to są to zajęcia dla Ciebie. Poznasz tu sposób na to by w tańcu być maksymalnie blisko partnerki/partnera jednocześnie utrzymując równowagę i wygodną postawę.

Kizomba Secrets

Podstawy, ale dla osób tańczących kizombę na poziomie co najmniej średnio-zaawansowanym. Uważasz, że umiesz kizombę, ale chętnie coś byś ulepszył/ulepszyła? Szukasz rozwiązania technicznego by doszlifować swój styl? Być może tylko chcesz przypomnieć sobie podstawy z bliższym spojrzeniem na sekrety techniczne? Jeśli tak, to są to zajęcia dla Ciebie. Poćwiczysz na nich podstawowe figury i doszlifujesz podstawy do poziomu umożliwiającego Ci jeszcze łatwiejsze wykonywanie zaawansowanych figur oraz swobodne kreowanie własnego stylu.

Kizango

Z połączenia pasji do tanga i kizomby stworzyliśmy zajęcia pod specjalną nazwą: kizango. Na kursie poznasz trudniejsze figury tangowe zaadaptowane do kizomby. Poznasz dynamikę tańca poza osią pionową, ale nie poza kontrolą. Jeśli podstawowe kroki i figury kizombowe nie są dla Ciebie żadnym problemem a na imprezach pędzisz na parkiet gdy słyszysz kizombę, to jest to kurs dla Ciebie.