Nie chcesz rozstawać się z tańcem na zbyt długi czas? Przygotowaliśmy coś specjalnego 🙂 Intensywny weekend z Dominiką <3 Idealny czas by wstać od stołu i przygotować formę na zabawę sylwestrową. Łączymy MTV DANCE oraz HIGH HEELS – 2h tańca każdego dnia!

High Heels
…czyli taniec na wysokich obcasach. To niezwykła technika tańca łącząca w sobie różne style taneczne takie jak dancehall, sexy dance, waacking czy jazz.
MTV DANCE
… jest kompilacją wielu rożnych stylów tanecznych. Główną jego cechą jest uwypuklenie jak największej ilości elementów składających się na dany utwór muzyczny. Wykorzystywany w teledyskach oraz imprezach.

Zajęcia dla osób dla których ruch nie jest obcy 😉

Kiedy: piątek, sobota, niedziela, godzina 19:30
Pierwsze zajęcia: 27 grudnia 2019 r.
Kurs trwa: 3 dni 2h
Prowadzący: Dominika Wójcikiewicz
Poziom: średnio-zaawansowany
Cena: 120 zł cały kurs
* honorujemy karty multisport plus, fitprofit i ok system (wymagana wpłata kaucji w wysokości 10 zł)

Co ze sobą zabrać? Wygodny strój, wysokie obcasy oraz pozytywne nastawienie.

ZAPISZ SIĘ!

Zapisy trwają! O miejscu w grupie decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisać się można przez system rezerwacji rejestrując się i dokonując wpłaty on-line https://kimama.pl/plan-zajec, albo tradycyjnie bezpośrednio w Studiu Tańca Kimama lub drogą mailową studio@kimama.pl.
!!UWAGA!! Gwarancją miejsca na zajęciach jest wcześniejsze dokonanie wpłaty przez system rezerwacji, w recepcji studia bądź przelewem na konto:
Kimama 46 1140 2017 0000 4602 1024 3311
(w tytule wpłaty proszę podać imię, nazwisko i określić jakiego kursu dotyczy wpłata zaś potwierdzenie wysłać na adres studio@kimama.pl)

Nie masz partnera? Bardzo dobrze! Na tych zajęciach partner nie jest potrzebny! 😉

Kimamowy newsletter

Zapisz się na nasz newsletter aby nie przegapić informacji o nowych kursach i promocjach!

Email zapisany! Do zatańczenia ;)