Czujesz, że wiosna już blisko? Ciało już pragnie słońca, ale umysł jeszcze chce pod kocyk? Nic lepszego niż zacząć marcowy tydzień z Izą i  wyrazić ciałem wszystko to, czego słowami wyrazić się nie da? Czy to możliwe? Spróbuj przez chwilę myśleć ciałem… Zapraszamy na kolejny cykl spotkań z Izą!

Podczas zajęć szczególną uwagę zwrócimy na współdziałanie z siłą grawitacji. Poznamy tajniki zawieszenia ruchu, balansowania między stanem równowagi i upadkiem, izolacji ruchu i właściwego oddechu, a wszystko po to, by połączyć proces tworzenia i tańczenia…

Kiedy: poniedziałki, godzina 17:15
Pierwsze zajęcia: 4 marca 2019 r.
Kurs trwa: 8 spotkań po 75 min.
Prowadzący: Iza Łogonowicz
Poziom: open
Co ze sobą zabrać? Wygodny strój, obuwie zmienne (mogą być bose stopy 😉 ) i szeroki uśmiech. Zapraszamy!
Cena: pojedyncze wejście 30 zł, 90 zł za 4 zajęcia, 150 zł cały kurs
* honorujemy karty multisport plus, fitprofit i ok system

Zapisy trwają! O miejscu w grupie decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisać się można przez system rezerwacji rejestrując się i dokonując wpłaty on-line https://kimama.pl/plan-zajec, albo tradycyjnie bezpośrednio w Studiu Tańca Kimama lub drogą mailową studio@kimama.pl.
!!UWAGA!! Gwarancją miejsca na zajęciach jest wcześniejsze dokonanie wpłaty przez system rezerwacji, w recepcji studia bądź przelewem na konto:
Kimama 46 1140 2017 0000 4602 1024 3311
(w tytule wpłaty proszę podać imię, nazwisko i określić jakiego kursu dotyczy wpłata zaś potwierdzenie wysłać na adres studio@kimama.pl)

Nie masz partnera? Bardzo dobrze! Na tych zajęciach partner nie jest potrzebny! 😉

Kimamowy newsletter

Zapisz się na nasz newsletter aby nie przegapić informacji o nowych kursach i promocjach!

Email zapisany! Do zatańczenia ;)