WomAnity – to autorskie taneczne warsztaty kobiecości stworzone przez Anitę Hofman. Warsztaty przeznaczone dla Kobiet poszukujących nowych sfer rozwoju. To przede wszystkim możliwość poznania 4 różnych technik tanecznych (salsa, bachata, sexy dance, reggaeton) poprzez odnajdywanie w sobie jak największej ilości kobiecości i wyrażenie siebie w danej choreografii.
Drogie Panie zapraszamy do podjęcia nowego wyzwania, nowego doświadczenia i nowej tanecznej przygody w drodze do uzewnętrznienia kobiecości ! Macie jedno zadanie: poczuć się wyzwolonymi Kobietami na sali tanecznej, a po wyjściu z niej emanować jeszcze bardziej Kobiecością! Taniec to radość 🙂

Anita Hofman to Tancerka przez duże T. Od zawsze i na zawsze zakochana w tańcu. Kobieta przepełniona pozytywną energią, którą zaraża wszystkich od prawie 20 lat.

Utalentowana i wszechstronna. Dzięki wielu poznanym technikom tanecznym wykorzystuje nabyty poziom umiejętności w stylach latino. Obecnie tańcząc szeroko rozumiane latynoskie style, najbardziej realizuje się w stylu reggaeton. Jako zmysłowa i delikatna kobieta doskonale również odzwierciedla swój feeling w tańcach sensualnych t.j. Bachata oraz jeszcze bardziej w stylu Sexy Dance. Styl commercial to też jeden z jej ulubionych fuzji streetowych.

Kiedy: SOBOTA 25.02

SOBOTA:
13:00- 14:00 Reggaeton
14:10- 15:10 Reggaeton Sexy

15:20- 16:20 Sexy Dance Choreo

Prowadzący: Anita Hofman
Poziom: open
Cena: 109 PLN

Zapisy trwają! O miejscu w grupie decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisać się można przez system rezerwacji rejestrując się i dokonując wpłaty on-line https://kimama.pl/plan-zajec, albo tradycyjnie bezpośrednio w Studiu Tańca Kimama lub drogą mailową studio@kimama.pl.
!!UWAGA!! Gwarancją miejsca na zajęciach jest wcześniejsze dokonanie wpłaty przez system rezerwacji, w recepcji studia bądź przelewem na konto:
Kimama Sp. z o.o. 33 1140 2004 0000 3302 8183 3995
(w tytule wpłaty proszę podać imię, nazwisko i określić jakiego kursu dotyczy wpłata zaś potwierdzenie wysłać na adres studio@kimama.pl)

ZAPISZ SIĘ!

O czym warto pamiętać?
*na stronie mamy regulamin, w którym są zawarte wszystkie niezbędne informacje
*przed uczestnictwem w zajęciach należy się z nim zapoznać.

Regulamin

Do zatańczenia! <3