Wiosenne przebudzenie… Wszystkich entuzjastów tańca w parze zapraszamy na nowe wiosenne kursy dla par dla zupełnie początkujących. W ofercie znajdziecie zmysłową bachatę, wszechstronny taniec towarzyski., energiczną salsę i piękną kizombę.

Specjalna oferta cenowa na kursy dla początkujących! Wykupując karnet dla pary na wybrany kurs otrzymacie 20% zniżki!

Kurs bachaty – Termin: czwartki 20.00 – START 9.05.2013
Pierwszy poziom to 8 zajęć (po 60 min), które będą odbywać się raz w tygodniu. Po skończonym kursie podstawowym kontynuacja nauki na kolejnych poziomach. Nabór trwa!

Kurs tańca towarzyskiego – Termin: wtorki 17.30 – START 7.05.2013
Pierwszy poziom to 12 zajęć (po 75 min), które będą odbywać się raz w tygodniu. Po skończonym kursie podstawowym kontynuacja nauki na kolejnych poziomach. Nabór trwa!

Możesz jeszcze dołączyć do grup początkujących salsy oraz kizomby!

Kurs salsy w parach – Termin: piątki 17.00
Pierwszy poziom to 8 zajęć (po 75 min), które będą odbywać się raz w tygodniu. Po skończonym kursie podstawowym kontynuacja nauki na kolejnych poziomach. Dołącz do grupy!

Kurs kizomby – Termin: środy 20.00
Pierwszy poziom to 8 zajęć (po 60 min), które będą odbywać się raz w
tygodniu! Po skończonym kursie podstawowym kontynuacja nauki na kolejnych poziomach. Dołącz do grupy!

Wykupując karnet na cały kurs podstawowy dostajesz 10 % zniżki. Karnet upoważnia również do uczestniczenia za darmo w cotygodniowych practice w każdy piątek w Kimama Dance Studio przy ul. Tkackiej 64. O miejscu w grupie decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisać można się bezpośrednio w Studiu Tańca Kimama, drogą mailową studio@kimama.pl lub telefonicznie +48 91 8314143, +48 510745211.

Serdecznie zapraszamy!

Kimamowy newsletter

Zapisz się na nasz newsletter aby nie przegapić informacji o nowych kursach i promocjach!

Email zapisany! Do zatańczenia ;)