Ups! Chciałaś/eś się zapisać na kurs west coast swinga od podstaw, ale przespałaś/eś termin? Kolega z pracy zaczął tańczyć i Ty teraz też chcesz wiedzieć, co to sugar push? Nic straconego! 16 i 17.02.2019 r. Bogna i Daniel organizują Starter WCS – intensywne zajęcia, podczas których opanujecie podstawowe figury i proste wariacje. Co Wam to da? Mnóstwo korzyści! Poznacie westa, który jest najfajniejszym tańcem na świecie oraz uzyskacie możliwość płynnego dołączenia się do grupy wtorkowej o 21.00, a nawet ewentualnego zaplanowania sobie jakiegoś westowego wyjazdu na warsztaty. 2 dni, 6 godzin, 5 figur podstawowych, nieskończone możliwości kombinacji – wpadnij na weekend i zostań na zawsze.
 
KIEDY:
sobota, godzina 10:00 – 13:30,
niedziela, godzina 10:00 – 13:30
 
PIERWSZE ZAJĘCIA: 16 lutego 2019 r. g. 10:00
Kurs trwa: 6h z przerwami na regenerację sił 🙂
Co powinieneś ze sobą zabrać? Wygodny strój, obuwie zmienne i szeroki uśmiech. Zapraszamy!
 
CENA:
100 zł za cały kurs
 
Zapisy trwają! O miejscu w grupie decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisać się można przez system rezerwacji rejestrując się i dokonując wpłaty on-line, albo tradycyjnie bezpośrednio w Studiu Tańca Kimama lub drogą mailową studio@kimama.pl.
!!UWAGA!! Gwarancją miejsca na zajęciach jest wcześniejsze dokonanie wpłaty przez system rezerwacji, w recepcji studia bądź przelewem na konto:
Kimama S.C. 46 1140 2017 0000 4602 1024 3311
(w tytule wpłaty proszę podać imię, nazwisko i określić jakiego kursu dotyczy wpłata zaś potwierdzenie wysłać na adres studio@kimama.pl)
 
Nie masz partnera? Nie masz partnerki?
Nie rezygnuj! Po prostu się zapisz!
Może to właśnie dzięki Tobie inny wolny partner lub wolna partnerka będzie miał/miała taneczną parę podczas zajęć. Mało tego! Podczas zajęć robimy zmiany w parach, które są najlepszą formą nauki tańca improwizowanego, jakim jest WSC. Każdy partner zatańczy z każdą partnerką, a każda partnerka z każdym partnerem – w takiej sytuacji brak pary nie jest już problemem… a może jest nawet atutem?
 
Dowiedz się więcej o zajęciach WCS w Kimamie! https://kimama.pl/opis-zajec/

Kimamowy newsletter

Zapisz się na nasz newsletter aby nie przegapić informacji o nowych kursach i promocjach!

Email zapisany! Do zatańczenia ;)