Jeśli jeszcze nie zdarzyło się Wam tańczyć westa, to szykuje się idealna okazja na poznanie podstaw tego tańca. West coast swing tańczony jest w parach, do muzyki współczesnej oraz bluesa. Opiera się na bardzo swobodnym prowadzeniu i wielu wariacjach podstawowych figur. Może być zabawny, romantyczny, energetyczny – w zależności od intencji. Bogna i Daniel poprowadzą mini starter – nastawiony na intensywną pracę w małej grupie. Zapraszamy serdecznie! Jedyne wymagania to swobodny ubiór i buty na płaskim obcasie.

KIEDY:
sobota, godzina 14:00 – 17:00,
niedziela, godzina 14:00 – 17:00

PIERWSZE ZAJĘCIA: 12 września 2020 r. g. 14:00
Kurs trwa: 6h z przerwami na regenerację sił 🙂
Co powinieneś ze sobą zabrać? Wygodny strój, obuwie zmienne i szeroki uśmiech. Zapraszamy!

Cena: 30 zł pojedyncze wejście 1h, 120 zł za cały kurs 6h.
* honorujemy karty multisport plus (wymagana wpłata kaucji w wysokości 10 zł)
* honorujemy fitprofit i ok system (wymagana wpłata kaucji w wysokości 10 zł) dopłata za drugą godzinę 15 zł, dopłata za trzecią godzinę 15 zł

Zapisy trwają! O miejscu w grupie decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisać się można przez system rezerwacji rejestrując się i dokonując wpłaty on-line https://kimama.pl/plan-zajec, albo tradycyjnie bezpośrednio w Studiu Tańca Kimama lub drogą mailową studio@kimama.pl.
!!UWAGA!! Gwarancją miejsca na zajęciach jest wcześniejsze dokonanie wpłaty przez system rezerwacji, w recepcji studia bądź przelewem na konto:
Kimama 46 1140 2017 0000 4602 1024 3311
(w tytule wpłaty proszę podać imię, nazwisko i określić jakiego kursu dotyczy wpłata zaś potwierdzenie wysłać na adres studio@kimama.pl)

ZAPISZ SIĘ!

Nie masz partnera? Nie masz partnerki?
Nie rezygnuj! Po prostu się zapisz!

Kimamowy newsletter

Zapisz się na nasz newsletter aby nie przegapić informacji o nowych kursach i promocjach!

Email zapisany! Do zatańczenia ;)