BRAK MIEJSC!!!
<
Kochacie taniec? Obcasy nie są Wam obce? Połączcie obie rzeczy i otrzymacie high heels oraz warsztaty na najwyższym poziomie!

High Heels to obecnie jeden z najpopularniejszych stylów tańca na świecie. Na warsztatach macie okazje aby pracować nad jego techniką i doskonalić ją krok po kroku z jedynym i niepowtarzalnym Patrykiem Rożnieckim. Jeśli jednak szukasz jedynie zajęć typu sexi dance to tu poprzeczka będzie postawiona wyżej. Poza nauką chodzenia na szpilkach, główny nacisk kładziony jest na taniec – muzykalność, pewność siebie, performance. Na każdych warsztatach pracujemy nad nową choreografią, a wy macie okazji pokazać to co najlepsze w Was.
Będzie energetycznie i mocno!

INSTRUKTOR:
PATRYK ROŻNIECKI

TERMIN:
19 października 2019 – sobota

PLAN:
I GRUPA – BRAK MIEJSC!
11:00 – 12:30 1,5 h Heels Foundation (podstawy tj. chodzenie na szpilkach, muzykalność, technika oraz streaching)
12:40 – 14:10 1,5 h Heels Choreo (zajęcia choreograficzne na szpilkach, seksapil i zabawa)
+ pomiędzy przerwa na regenerację sił 😉

ZAPISZ SIĘ!

II GRUPA – BRAK MIEJSC!
14:30 – 15:30 1 h Heels Foundation (podstawy tj. chodzenie na szpilkach, muzykalność, technika oraz streaching)
15:40 – 16:40 1 h Heels Choreo (zajęcia choreograficzne na szpilkach, seksapil i zabawa)
+ pomiędzy przerwa na regenerację sił 😉

ZAPISZ SIĘ!

LEKCJE INDYWIDUALNE
* od godziny 17:30
* ilość miejsc ograniczona
* kontakt w sprawie lekcji indywidualnych – Dominika Wójcikiewicz  tel. +48 519 142 696

CENA:
UWAGA! do 31.09.2019
99 pln całość / 3h
po 31.09.2019
129 pln – całość / 3h
* karty multisport plus, fitprofit i ok system nie są honorowane przy warsztatach

ZAREZERWUJ SOBIE CZAS JUŻ DZISIAJ!

MIEJSCE:
do potwierdzenia…
na pewno Szczecin 😉

ZAPISY:

Zapisy trwają! O miejscu w grupie decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisać się można przez system rezerwacji rejestrując się i dokonując wpłaty on-line, albo tradycyjnie bezpośrednio w Studiu Tańca Kimama lub drogą mailową studio@kimama.pl.
!!UWAGA!! Gwarancją miejsca na zajęciach jest wcześniejsze dokonanie wpłaty przez system rezerwacji, w recepcji studia bądź przelewem na konto:
Kimama 46 1140 2017 0000 4602 1024 3311
(w tytule wpłaty proszę podać imię, nazwisko i określić jakiego kursu dotyczy wpłata zaś potwierdzenie wysłać na adres studio@kimama.pl)

PATRYK ROŻNIECKI

Choreograf, tancerz i pedagog. Absolwent duńskiej Oure Sports & Performance School na linii Modern Dance. Tańczy od dziecka. Systematycznie zdobywał doświadczenie taneczne w szkołach tańca w Los Angeles (Debbie Reynolds Dance Studio, Millennium Dance Complex), Danii (Hotstepper), Paryżu (Harmonic), Argentynie oraz Londynie (Pineapple Dance Studio). W 2008 został finalistą drugiej edycji programu You Can Dance – Po Prostu Tańcz” co dało mu szansę na współpracę z gwiazdami polskiej sceny muzycznej. Od 2008 roku tworzy choreografie do teledysków artystów takich jak m.in. Ramona Rey, Magdalena Welc, Pinawella, Feel, Justyna Steczkowska oraz Sorry Boys.
W swoich artystycznym dorobku ma udział w spektaklach takich jak: „Basic Emotions – Copenhagen” „Upiór w Operze”- Opera Podlaska oraz „Klatka Wariatek – La Cage aux Folles” – Teatr Komedia Warszawa, „Chopin Musi Umrzeć” – Teatr Polonia oraz „Open Chopin” w Teatrze Capitol. Na co dzień poświęcając całę swoje serce oraz pasję Patryk realizuje się też jako instruktor tańca, prowadząc zajęcia oraz przygotowując młodych tancerzy na światowe turnieje.

UWAGA! W razie rezygnacji po 10/10/19 nie zwracamy wpłaty, ale można zmienić nazwisko uczestnika wysyłając wiadomość na adres studio@kimama.pl. Zmianę nazwiska na liście potwierdzimy po otrzymaniu takiej informacji od osoby oddającej miejsce. Zmiana nazwiska jest możliwa najpóźniej do 18.10.2019.