BRAK MIEJSC!!!
<
Kochacie taniec? Obcasy nie są Wam obce? Połączcie obie rzeczy i otrzymacie high heels oraz warsztaty na najwyższym poziomie!

High Heels to obecnie jeden z najpopularniejszych stylów tańca na świecie. Na warsztatach macie okazje aby pracować nad jego techniką i doskonalić ją krok po kroku z jedynym i niepowtarzalnym Patrykiem Rożnieckim. Jeśli jednak szukasz jedynie zajęć typu sexi dance to tu poprzeczka będzie postawiona wyżej. Poza nauką chodzenia na szpilkach, główny nacisk kładziony jest na taniec – muzykalność, pewność siebie, performance. Na każdych warsztatach pracujemy nad nową choreografią, a wy macie okazji pokazać to co najlepsze w Was.
Będzie energetycznie i mocno!

INSTRUKTOR:
PATRYK ROŻNIECKI

TERMIN:
19 października 2019 – sobota

PLAN:
I GRUPA – BRAK MIEJSC!
11:00 – 12:30 1,5 h Heels Foundation (podstawy tj. chodzenie na szpilkach, muzykalność, technika oraz streaching)
12:40 – 14:10 1,5 h Heels Choreo (zajęcia choreograficzne na szpilkach, seksapil i zabawa)
+ pomiędzy przerwa na regenerację sił 😉

ZAPISZ SIĘ!

II GRUPA – BRAK MIEJSC!
14:30 – 15:30 1 h Heels Foundation (podstawy tj. chodzenie na szpilkach, muzykalność, technika oraz streaching)
15:40 – 16:40 1 h Heels Choreo (zajęcia choreograficzne na szpilkach, seksapil i zabawa)
+ pomiędzy przerwa na regenerację sił 😉

ZAPISZ SIĘ!

LEKCJE INDYWIDUALNE
* od godziny 17:30
* ilość miejsc ograniczona
* kontakt w sprawie lekcji indywidualnych – Dominika Wójcikiewicz  tel. +48 519 142 696

CENA:
UWAGA! do 31.09.2019
99 pln całość / 3h
po 31.09.2019
129 pln – całość / 3h
* karty multisport plus, fitprofit i ok system nie są honorowane przy warsztatach

ZAREZERWUJ SOBIE CZAS JUŻ DZISIAJ!

MIEJSCE:
do potwierdzenia…
na pewno Szczecin 😉

ZAPISY:

Zapisy trwają! O miejscu w grupie decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisać się można przez system rezerwacji rejestrując się i dokonując wpłaty on-line, albo tradycyjnie bezpośrednio w Studiu Tańca Kimama lub drogą mailową studio@kimama.pl.
!!UWAGA!! Gwarancją miejsca na zajęciach jest wcześniejsze dokonanie wpłaty przez system rezerwacji, w recepcji studia bądź przelewem na konto:
Kimama 46 1140 2017 0000 4602 1024 3311
(w tytule wpłaty proszę podać imię, nazwisko i określić jakiego kursu dotyczy wpłata zaś potwierdzenie wysłać na adres studio@kimama.pl)

PATRYK ROŻNIECKI

Choreograf, tancerz i pedagog. Absolwent duńskiej Oure Sports & Performance School na linii Modern Dance. Tańczy od dziecka. Systematycznie zdobywał doświadczenie taneczne w szkołach tańca w Los Angeles (Debbie Reynolds Dance Studio, Millennium Dance Complex), Danii (Hotstepper), Paryżu (Harmonic), Argentynie oraz Londynie (Pineapple Dance Studio). W 2008 został finalistą drugiej edycji programu You Can Dance – Po Prostu Tańcz” co dało mu szansę na współpracę z gwiazdami polskiej sceny muzycznej. Od 2008 roku tworzy choreografie do teledysków artystów takich jak m.in. Ramona Rey, Magdalena Welc, Pinawella, Feel, Justyna Steczkowska oraz Sorry Boys.
W swoich artystycznym dorobku ma udział w spektaklach takich jak: „Basic Emotions – Copenhagen” „Upiór w Operze”- Opera Podlaska oraz „Klatka Wariatek – La Cage aux Folles” – Teatr Komedia Warszawa, „Chopin Musi Umrzeć” – Teatr Polonia oraz „Open Chopin” w Teatrze Capitol. Na co dzień poświęcając całę swoje serce oraz pasję Patryk realizuje się też jako instruktor tańca, prowadząc zajęcia oraz przygotowując młodych tancerzy na światowe turnieje.

UWAGA! W razie rezygnacji po 10/10/19 nie zwracamy wpłaty, ale można zmienić nazwisko uczestnika wysyłając wiadomość na adres studio@kimama.pl. Zmianę nazwiska na liście potwierdzimy po otrzymaniu takiej informacji od osoby oddającej miejsce. Zmiana nazwiska jest możliwa najpóźniej do 18.10.2019.

Kimamowy newsletter

Zapisz się na nasz newsletter aby nie przegapić informacji o nowych kursach i promocjach!

Email zapisany! Do zatańczenia ;)