Zajęcia przeznaczone dla są wszystkich tych, którzy tańczą bachatę od min. 6 miesięcy i znają podstawy (otwarcie i zamknięcie pozycji, krok podstawowy, zmiana rytmu, obroty, nawinięcia, przeprowadzenia, body roll, shadow position, hammerlock, Kozakiewicz 😛 ).

INSTRUKTORZY:
Hanu&Sporek

Sporek – góralska krew, przewrotny temperament. Spokój i subtelność w parze łączy z mocnym ruchem solowym. W tańcu szuka porozumienia i równowagi między ekspresją a uważnością. Lubi impro, mocne bity i precelki.

Hanu – łagodna w ruchu i czuła w prowadzeniu. Stanowcza w jasnych granicach tańca, opartego na uważnej relacji i badaniu przepływu ruchu. Lubi taneczne eksperymenty, impro i kolor miodowy.

W PARZE – Uczą od 2017 roku, od 2018 roku są razem, od 2020 jako małżeństwo. Mają psa Sojkę i córeczkę Gabrysię (kolejność chronologiczna). Mają też ciągle mnóstwo energii by tańczyć i zarażać tańcem innych 🙂 Do zobaczenia w Kimamie ! <3 <3 <3

TERMIN:
4 i 5 marca 2023
PLAN:
SOBOTA:
15:00 Fluent moves | Prowadzenie ładne i przepływowe
16:00 Social combination & counterbalance | Kombinacja z odśrodkową pozytywką
17:00 Tension & intention | Cztery biegi napięcia w parze

NIEDZIELA:
11:00 Leading & following changes / Zmienność prowadzenia i podążania
12:00 Quality in slow movement | Zwolnienia jakościowe w tańcu socjalowym
13:00 Relationship stuff / Nawiąż relację

CENA:
169 PLN za 6 h

ZAREZERWUJ SOBIE CZAS JUŻ DZISIAJ!

Zapisy trwają! O miejscu w grupie decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisać się można przez system rezerwacji rejestrując się i dokonując wpłaty on-line https://kimama.pl/plan-zajec, albo tradycyjnie bezpośrednio w Studiu Tańca Kimama lub drogą mailową studio@kimama.pl.
!!UWAGA!! Gwarancją miejsca na zajęciach jest wcześniejsze dokonanie wpłaty przez system rezerwacji, w recepcji studia bądź przelewem na konto:
Kimama Sp. z o.o. 33 1140 2004 0000 3302 8183 3995
(w tytule wpłaty proszę podać imię, nazwisko i określić jakiego kursu dotyczy wpłata zaś potwierdzenie wysłać na adres studio@kimama.pl)

ZAPISZ SIĘ!

Nie masz partnera? Nie masz partnerki?
Preferujemy zapisywanie się w parach, więc postaraj się znaleźć takową parę jak się nie uda – to my postaramy się Tobie pomóc.

Do zatańczenia! <3