AFROHOUSE tym razem w podwójnej dawce! Prosto z Angoli! ♥ Kto wyczekiwał?! Manu już trochę znacie, więc już wiecie czego można się spodziewać 😉

To będzie spotkanie dla wszystkich wielbicieli dobrego brzmienia i dla tych, którym muzyka z Angoli nie jest obca.
Będzie energetycznie i mocno! Zaczynamy w samo południe!

INSTRUKTOR:
Manuela Marsal Cabitango & Manuel Nex

TERMIN:
12.09.2020 – sobota… godzina 12:00!

PLAN:
3 zajęcia.

* AFROWLESS z Manu- kobiecy body movement w tańcu afrykańskim, krótka choreografia afro fusion.
* AFRO HOUSE z Manuelem – footwork (praca stóp) z elementami AFRO KINA, czyli najnowsze kroki z Angoli plus krótka choreografia.
* Zajęcia wspólne M&M: taniec tradycyjny z Angoli, body movement i choreografia złożona z kroków, które ćwiczymy wcześniej.

MIEJSCE:
Kimama Dance Studio

CENA:
40 zł pojedyncza lekcja
90 zł – całość / 3 zajęcia

UWAGA! do 31.08.2020
75 pln – całość

ZAREZERWUJ SOBIE CZAS JUŻ DZISIAJ!

MIEJSCE:
Kimama Dance Studio

ZAPISY:
!!UWAGA!! Gwarancją miejsca na zajęciach jest wcześniejsze dokonanie wpłaty przez system rezerwacji, w recepcji studia bądź przelewem na konto:
Kimama 46 1140 2017 0000 4602 1024 3311
(w tytule wpłaty proszę podać imię, nazwisko i określić jakiego kursu dotyczy wpłata zaś potwierdzenie wysłać na adres studio@kimama.pl)

ZAPISZ SIĘ!

UWAGA! W razie rezygnacji po 31/08/20 nie zwracamy wpłaty, ale można zmienić nazwisko uczestnika wysyłając wiadomość na adres studio@kimama.pl. Zmianę nazwiska na liście potwierdzimy po otrzymaniu takiej informacji od osoby oddającej miejsce. Zmiana nazwiska jest możliwa najpóźniej do 10.09.2020.

Krótka informacja o naszych artystach ♥

Manuela Marsal Cabitango

Profesjonalna tancerka, urodzona w Polsce, o angolskim pochodzeniu. Jedna z prekursorek kuduro i afro-house w Polsce. Półfinalistka programu Mam Talent wraz z grupą Mulemba.
Instruktorka na międzynarodowych festiwalach tanecznych – oprócz rodzimego kraju w Stanach Zjednoczonych (Nowy Orlean, Orlando), Australii (Perth) i Europie (Portugalia, Włochy, Francja, Łotwa, Węgry, Finlandia).
Autorka pierwszej w Polsce pracy naukowej o kuduro (Kuduro. Próba charakterystyki zjawiska z perspektywy antropologii tańca).
W 2017/ 2018 roku instruktorka tańca w Lizbonie.
Współpracuje z licznymi artystami (Mallu Magalhães, Kaysha, Djodje, Kady, Blaya, Patricia Kazadi, Pupilos do Kuduro i inni) oraz programami telewizyjnymi i markami w Polsce i Portugalii (RTP África, Sumol, Intermarche Portugal, Wawel, TTV).
Wciąż kształci się w tańcu – nie tylko afrykańskim, ale też w hip hopie i high heels, drugiej „miłości” Manueli, od której zaczęła swoją przygodę z tańcem.

Świadomość własnego ciała i otwarcie umysłu na inny sposób ruchu mają kluczowe znaczenie w jej nauczaniu. Zajęcia z Manuelą to żywiołowe wyzwanie, i niesamowity trening całego ciała!

Manuel Nex

Tancerz i choreograf z Angoli.
Od najmłodszych lat brał udział w bitwach tanecznych kuduro na ulicach Luandy. Od 2015 roku ściśle współpracuje z akademią Manuela Kanzy Inspira Danza jako jeden z głównych choreografów.
Od wielu lat pojawia się w programach telewizyjnych takich stacji jak Zap TV, TV Zimbo, TPA, tworzy pokazy artystyczne, współpracuje z artystami (Maskarado Grua, Silvanio Ramos, Idothings). Jest też założycielem grupy Talentos do Futuro.
Na swoich zajęciach Manuel kładzie nacisk na szczegóły, odpowiednią pracę ciała i zrozumienie istoty danego ruchu. Stylem wyróżniającym Manuela jest afrohouse kina – fuzja opierająca się na tańcu afrohouse. Kina jest stylem stosunkowo młodym i niezbyt znanym jeszcze w Europie – zajęcia z Manuelem to świetna okazja, abyście jako jedni z pierwszych poznali ten taniec i nauczyli się go z pierwszej ręki, a nawet nogi!