Czy Wy też tak wyczekiwaliście tego spotkania? Kolejna edycja warsztatów z niesamowitą i pełną energii instruktorką już w styczniu! To będzie spotkanie dla wszystkich wielbicieli dobrego brzmienia i dla tych, którym muzyka z Angoli nie jest obca. Manu, w połowie Polka, w połowie Angolka, rzuca wyzwanie wszystkim, kochającym dobrą zabawę. Podczas zajęć Manuela przekazuje i oczekuje w zamian sto procent energii. Kładzie nacisk zarówno na genezę kroków i ich technikę, jak i na dobrą zabawę i nabranie świadomości własnego ciała. Pragnie szerzyć współczesny taniec afrykański i pokazać, że nie oznacza on jedynie “tradycyjny”, ale także “nowy, uliczny”.
Będzie energetycznie i mocno!

Afro house jest ulicznym stylem tańca z Angoli. Kroki w afro house tworzone są cały czas – nie tylko dawniej, ale i współcześnie – i nierzadko połączone są z konkretną piosenką. Taniec charakteryzuje ekspresja, szybka praca stóp, ruch klatki piersiowej i bioder. Luźne ruchy ciała przeplatają się z mocniejszymi, bardziej kontrolowanymi. Afro house to praca całego ciała i czysta radość z tańca!

INSTRUKTOR:
Manuela Marsal Cabitango

TERMIN:
8 stycznia 2022 – sobota

PLAN:
11:15-12:15 Afro House
12:15-13:15 Afro Fusion
* między zajęciami krótka przerwa na regenerację sił.
** bądźcie otwarci na ewentualne zmiany godzin w sytuacji od nas niezależnej.

ZAPISZ SIĘ!

CENA:
UWAGA! do 20.12.2021
70 pln – całość / 2h
po 20.12.2021
90 pln – całość / 2h

ZAREZERWUJ SOBIE CZAS JUŻ DZISIAJ!

MIEJSCE:
Kimamuszka na dużej sali 🙂

ZAPISY:

Zapisy trwają! O miejscu w grupie decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisać się można przez system rezerwacji rejestrując się i dokonując wpłaty on-line, albo tradycyjnie bezpośrednio w Studiu Tańca Kimama lub drogą mailową studio@kimama.pl.

!!UWAGA!! Gwarancją miejsca na zajęciach jest wcześniejsze dokonanie wpłaty przez system rezerwacji, w recepcji studia bądź przelewem na konto:
Kimama sp. z o.o. 33 1140 2004 0000 3302 8183 3995
(w tytule wpłaty proszę podać imię, nazwisko i określić jakiego kursu dotyczy wpłata zaś potwierdzenie wysłać na adres studio@kimama.pl)

Nie masz partnera? Nie masz partnerki?
To idealnie! Zajęcia są SOLO i dla wszystkich 😉  Brak pary nie jest żadnym problemem.

Manuela Marsal Cabitango – Międzynarodowa instruktorka tańca i choreografka o angolskim i polskim pochodzeniu, twórczyni zajęć i marki Afrowless. Manuela od ponad dekady naucza tańca i występuje na scenie międzynarodowej – USA, Australia, Angola, Portugalia, Włochy, Francja, Finlandia i wiele innych – i w rodzimej Polsce. Współpracuje z artystami jako choreografka i tancerka w teledyskach oraz na scenie (Mallu Magalhães, Kaysha, Djodje, Kady, Blaya, Pupilos do Kuduro i inni), pracuje przy projektach telewizyjnych i reklamach w Polsce i Portugalii (RTP África, Sumol, Intermarche Portugal, Galaxy UK, TVN, TTV, serial „Osiecka” i inne). Ponadto Manuela jest autorką pierwszej w Polsce i jednej z nielicznych na świecie pracy naukowej na temat angolskiego tańca kuduro, która ukazała się w magazynie „Studia Etnologiczne i Antropologiczne” – “Kuduro. Taniec młodego pokolenia Angoli”.
Świadomość własnego ciała i otwarcie się na inny sposób ruchu mają kluczowe znaczenie w moim nauczaniu. Wprawiamy w ruch nie tylko ciało, ale i duszę. Nasze zajęcia to nie tylko trening fizyczny, ale i trening umysłu, w którym zaczyna się cała magia! To żywiołowe wyzwanie, taneczna podróż w głąb siebie i gwarancja świetnej zabawy! 🙂

O czym warto pamiętać?
* na terenie studia obowiązują maseczki – podczas udziału w zajęciach można je ściągnąć,
* przed wejściem na zajęcia należy wypełnić ankietę oraz potwierdzić zapoznanie się z regulaminem,
* jak czujesz się “nieswojo”, masz katar lub inne niepokojące objawy – lepiej zostań w domu.

Do zatańczenia! <3

UWAGA! Nie prowadzimy zapisów na wybiórcze zajęcia.
UWAGA! W razie rezygnacji po 20/12/21 nie zwracamy wpłaty, ale można zmienić nazwisko uczestnika wysyłając wiadomość na adres studio@kimama.pl. Zmianę nazwiska na liście potwierdzimy po otrzymaniu takiej informacji od osoby oddającej miejsce. Zmiana nazwiska jest możliwa najpóźniej do 6/01//2022.