Zapraszamy na kontynuacje kursów w okresie wakacyjnym. Polecane dla osób które w sezonie 2010/2011 uczęszczały na zajęcia taneczne i podczas wakacji nadal chcą rozwijać swoją pasję.

Zajęcia w parach:

Salsa w parach – grupa open – zajęcia dla osób które już poznały podstawy salsy. Zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu – czwartki 20.00 – 21.15 (75min.). Karnet upoważnia również do uczestniczenia za darmo w cotygodniowych practice w Kimama Dance Studio.

Kizomba – grupa open – zajęcia dla osób które już poznały podstawy kizomby. Zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu – piątki 19.00 – 20.00 (60min.). Zajęcia poprowadzi Basia Śledziewska. Karnet upoważnia również do uczestniczenia za darmo w cotygodniowych practice w Kimama Dance Studio.

Taniec towarzyski – grupa średnio-zaawansowana – zajęcia dla osób które już poznały podstawy technik tańca towarzyskiego. Zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu – niedziela 19.30 – 20.45 (75min.). Zajęcia poprowadzi Ewa Trela. Karnet upoważnia również do uczestniczenia za darmo w cotygodniowych practice w Kimama Dance Studio.

Taniec towarzyski – grupa zaawansowana – zajęcia dla osób które znają bardzo dobrze podstawy technik tańca towarzyskiego oraz poznały bardziej zaawansowane kombinacje. Zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu – niedziela 18.00 – 19.15 (75min.). Zajęcia poprowadzi Ewa Trela. Karnet upoważnia również do uczestniczenia za darmo w cotygodniowych practice w Kimama Dance Studio.

 

Zajęcia solo:

Izolacje latin afro funk – zajęcia są przeznaczone dla amatorów, a także dla tancerzy. Zajęcia pozwolą na utrzymanie dobrej tanecznej formy, poprawę motoryki ruchu, ciało stanie się bardziej elastyczne, a ruch bardziej dynamiczny. Zapraszamy w każdy wtorek o godz.20.00

Ladies class – nowość! Zajęcia dla Pań. W każdym tygodniu inna technika taneczna (latin, salsa, samba brazylijska, kizomba, afro, high heels, rumba kubańska, cha cha, sensual dance) z różnymi instruktorami naszego studia, specjalistami . Zapraszamy w każdy wtorek o godz.17.30

Joga – stanowi doskonałe uzupełnienie oferty zajęć tanecznych w naszym studiu. Z jednej strony doskonale przygotowuje ciało do tańca, a z drugiej przyjemnie relaksuje. Zapraszamy w każdy czwartek o godz.18.30

O miejscu w grupie decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisać można się bezpośrednio w Studiu Tańca Kimama, drogą mailową studio@kimama.pl lub telefonicznie +48918314143.

Kimamowy newsletter

Zapisz się na nasz newsletter aby nie przegapić informacji o nowych kursach i promocjach!

Email zapisany! Do zatańczenia ;)