Wakacje wakacjami, ale tańczyć nie przestajemy! 🙂 Znajdziecie w naszym GRAFIKU kontynuacje kursów salsy, bachaty, kizomby oraz west coast swinga na różnych poziomach zaawansowania!

W poniedziałek oraz wtorek króluje u nas BACHATA ze szczyptą WESTA! Środa i czwartek to KIZOMBOWE love, w czwartki przełamane przez SALSOWĄ energię! Oczywiście nie mogło w tygodniowym rozkładzie zabraknąć IZOLACJI latin afro funk, które są świetnym uzupełnieniem Waszych tanecznych pląsów, jak zawsze w poniedziałki o 20:00!.

  • Ola i Dawid w poniedziałki zapraszają na bachatę oraz dobrą zabawę i dużą ilość energii,
  • Małgosia i Marcin we wtorki rozpoczną bachatowe sensualne intro i niezmiennie szlifują technikę oraz izolacje,
  • Bogna i Daniel kontynuują grupę west coast swinga na poziomie open,
  • środa została opanowana przez Kasię i Krzysia i znajdziecie tam zajęcia dla osób po kursie podstawowym na poziomie P1 oraz wydanie kizomby social, czyli imprezowy aspekt kizomby 😉 ,
  • Marta i Adam w czwartki zapraszają na technikę dla prowadzących, następnie na grupę początkującą, która szlifuje podstawy oraz triki często inspirowane tangiem, które zawsze są ciekawym urozmaiceniem kroku kizombowego,
  • w czwartki też możecie potańczyć salsę razem z Ewą  podczas zajęć z techniki i stylingu, a także podczas kontynuacji kursu podstawowego na poziomie P1.

Jednym słowem nie próżnujemy! 😀

Zapisać się można bezpośrednio w Studiu Tańca Kimama lub drogą mailową studio@kimama.pl.

Kimamowy newsletter

Zapisz się na nasz newsletter aby nie przegapić informacji o nowych kursach i promocjach!

Email zapisany! Do zatańczenia ;)