Zapraszamy na wakacyjną intensywną odsłonę zajęć z Izą! 8-19 lipca! Kochasz orientalne klimaty? A może chcesz poddać swoje ciało nowym wyzwaniom? Do wyboru masz trzy zajęcia Tribal & Bellydance fusion, Joga Dance Flow oraz Taniec współczesny!

Taniec współczesny
Podczas zajęć szczególną uwagę zwrócimy na współdziałanie z siłą grawitacji. Poznamy tajniki zawieszenia ruchu, balansowania między stanem równowagi i upadkiem, izolacji ruchu i właściwego oddechu, a wszystko po to, by połączyć proces tworzenia i tańczenia…

Kiedy: poniedziałki, środy i piątki, godzina 18:15
Pierwsze zajęcia: 8 lipca 2019 r.
Kurs trwa: 6 spotkań po 75 min.
Prowadzący: Iza Łogonowicz
Poziom: open
Cena: pojedyncze wejście 30 zł, 90 zł za 4 zajęcia, 130 zł za cały kurs
* honorujemy karty multisport plus, fitprofit i ok system

Joga + Taniec = Joga Dance Flow 🙂
Te zajęcia to połączenie praktyki asan z elementami tańca współczesnego i oddechem o umiarkowanej intensywności. Joga dance flow kształci przepływ ruchu, dynamiczne i harmonijne przejścia z jednej pozycji do drugiej. Na zajęciach z Izą nie zabraknie również elementów kobiecej energii bellydance fusion. Ćwiczenia te poprawiają gibkość, sprawność, elastyczność, wpływają na lepszą jakość ruchu. Taki rodzaj aktywności jest doskonałym narzędziem do utrzymania zdrowego i sprawnego ciała.
Zajęcia są prowadzone na poziomie open, niezależnie od tego, co tańczysz i jak się ruszasz znajdziesz w tym swoją głębię i przyjemność.

Kiedy: wtorki i czwartki, godzina 18:30.
Pierwsze zajęcia: 9 lipca 2019 r.
Kurs trwa: cykl 4 zajęć po 60 minut
Prowadzący: Iza Łogonowicz
Poziom: open
Cena: pojedyncze wejście 25 zł, 85 zł za 4 zajęcia.
* honorujemy karty multisport plus, fitprofit i ok system

Tribal & Bellydance fusion
Zajęcia dla kobiet, gdzie spotkasz charakterystyczne dla tribalu i tańca orientalnego ruchy – izolacje bioder, miękką pracę ramion i kręgosłupa w połączeniu ze swobodnymi zapożyczeniami z innych technik tańca. Odświeżające fuzje, gdzie będziesz tańczyć do różnej muzyki i poznasz wiele nowych figur. Nauczysz się jak w kobiecy i elegancki sposób używać w ciele izolacji, nabierzesz dobrej kontroli nad ruchem, nawiążesz lepszy kontakt ze swoim ciałem.

Kiedy: środa i piątek, godzina 19:30
Pierwsze zajęcia: 10 lipca 2019 r.
Kurs trwa: 4 spotkania po 60 min.
Prowadzący: Iza Łogonowicz
Poziom: open
Cena: pojedyncze wejście 25 zł, 85 zł za 4 zajęcia
* honorujemy karty multisport plus, fitprofit i ok system

Co ze sobą zabrać? Wygodny strój, obuwie zmienne oraz pozytywne nastawienie.

ZAPISZ SIĘ!

Zapisy trwają! O miejscu w grupie decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisać się można przez system rezerwacji rejestrując się i dokonując wpłaty on-line https://kimama.pl/plan-zajec, albo tradycyjnie bezpośrednio w Studiu Tańca Kimama lub drogą mailową studio@kimama.pl.
!!UWAGA!! Gwarancją miejsca na zajęciach jest wcześniejsze dokonanie wpłaty przez system rezerwacji, w recepcji studia bądź przelewem na konto:
Kimama 46 1140 2017 0000 4602 1024 3311
(w tytule wpłaty proszę podać imię, nazwisko i określić jakiego kursu dotyczy wpłata zaś potwierdzenie wysłać na adres studio@kimama.pl)

Nie masz partnera? Bardzo dobrze! Na tych zajęciach partner nie jest potrzebny! 😉

Kimamowy newsletter

Zapisz się na nasz newsletter aby nie przegapić informacji o nowych kursach i promocjach!

Email zapisany! Do zatańczenia ;)