Chcesz poznać piękno orientalnego tańca? Zapraszamy na nowy cykl dla osób początkujących “HipPower”. Rozkołysane biodra, piękne stroje, kobieca siła – to właśnie tribal, a te zajęcia będą poświęcone tylko i wyłącznie technice i nauce charakterystycznych dla tribal&belly izolacji bioder, klatki piersiowej, miękkiej i kobiecej pracy ramion i uelastycznianiu kręgosłupa. W bonusie dostaniesz dawkę kobiecości, dogadasz się ze swoimi biodrami, plecy nabiorą giętkości, wzmocnisz poszczególne partie ciała, nabierzesz dobrej kontroli nad ruchem, nawiążesz lepszy kontakt ze swoim ciałem.

Kiedy: środy 17:30, 60 min.
Pierwsze zajęcia: 6 listopada 2019 r.
Prowadzący: Iza Łogonowicz
Poziom: początkujący
Cena: pojedyncze wejście 30 zł, 90 zł za 4 zajęcia. 160 zł 8 zajęć.
* honorujemy karty multisport plus, fitprofit i ok system (wymagana wpłata kaucji w wysokości 10 zł)

Co ze sobą zabrać? Wygodny strój, obuwie zmienne oraz pozytywne nastawienie.

ZAPISZ SIĘ!

Zapisy trwają! O miejscu w grupie decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisać się można przez system rezerwacji rejestrując się i dokonując wpłaty on-line https://kimama.pl/plan-zajec, albo tradycyjnie bezpośrednio w Studiu Tańca Kimama lub drogą mailową studio@kimama.pl.
!!UWAGA!! Gwarancją miejsca na zajęciach jest wcześniejsze dokonanie wpłaty przez system rezerwacji, w recepcji studia bądź przelewem na konto:
Kimama 46 1140 2017 0000 4602 1024 3311
(w tytule wpłaty proszę podać imię, nazwisko i określić jakiego kursu dotyczy wpłata zaś potwierdzenie wysłać na adres studio@kimama.pl)

Nie masz partnera? Bardzo dobrze! Na tych zajęciach partner nie jest potrzebny! 😉

Kimamowy newsletter

Zapisz się na nasz newsletter aby nie przegapić informacji o nowych kursach i promocjach!

Email zapisany! Do zatańczenia ;)