Lubicie nowe wyzwania? Lubicie kamery? Lubicie TikToka? Lubicie chwalić się nowy umiejętnościami tanecznymi? Mamy dla Was idealne rozwiązanie! Totalna nowość- Tik-Tok class by FreakyTon!

Na zajęciach będzie okazja nauczyć się krótkich choreografii w rytmach reggaetonu, hip-hopu, latino i… pochwalić się umiejętnościami na Tik-toku! To będzie prawdziwe wyzwanie i szalona przygoda. Kto poprowadzi zajęcia? Trenerzy formacji FreakyTon.

FreakyTon powstał w celu pokazaniu światu, że niezależnie wieku, wyglądu, stylu, poglądów, każdy może tańczyć i czerpać z tego niesamowitą energię. Jesteśmy różni, ale to właśnie czyni nas wyjątkowymi. Przełamujemy swoje bariery, wychodzimy ze strefy komfortu, aby pokazać, że taniec jest magiczny i daje mnóstwo radości.

Nasz styl to REGGAETON jest dynamiczny, energetyczny, a do tego osadzony w bardzo rytmicznej i przyjemnej muzyce. Jest niezwykle różnorodny, jego bazą są tańce osadzone w kulturze afro-latynoskiej i karaibskiej, np. afro, salsa, dancehall, hip-hop. Tańczony jest zarówno przez kobiety jak i mężczyzn. Poprzez taniec Reggaeton można wyrazić wszystkie emocje, od siły, odwagi, charakteru, zadziorności poprzez tajemniczość, a w przypadku kobiet także zmysłowość. Taka kombinacja powoduje eksplozję endorfin. Wspólna radość z tańca niesamowicie integruje ludzi, w rezultacie tego powstała właśnie formacja Freaky Ton. Zrzesza ona zwariowanych i pełnych pasji pozytywnych ludzi.

TRENERZY TIK-TOK CLASS:
Weronika Jaśkiewicz
Agata Bochnak
Anna Stanisławczyk
Julia Wojciechowska
Marika Podraska
Sandra Król
Andrzej Rzepecki
Mirosław Marosz
Łukasz Gransicki

Kiedy: Poniedziałek, godzina 17:30.
Pierwsze zajęcia:  10 stycznia 2022 r.
Kurs trwa: 8 zajęć po 60 min.
Prowadzący: Trenerzy TikTok
Poziom: open
Co ze sobą zabrać? Wygodny strój, obuwie zmienne oraz pozytywne nastawienie.

Cena: 30 zł pojedyncze wejście, 100 zł za 4 zajęcia, 180 zł za 8 zajęć.
* honorujemy karty multisport plus, fitprofit i ok system (wymagana wpłata kaucji- jednorazowo- w wysokości 10 zł)

Zapisy trwają! O miejscu w grupie decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisać się można przez system rezerwacji rejestrując się i dokonując wpłaty on-line https://kimama.pl/plan-zajec, albo tradycyjnie bezpośrednio w Studiu Tańca Kimama lub drogą mailową studio@kimama.pl.
!!UWAGA!! Gwarancją miejsca na zajęciach jest wcześniejsze dokonanie wpłaty przez system rezerwacji, w recepcji studia bądź przelewem na konto:
Kimama Sp. z o.o. 33 1140 2004 0000 3302 8183 3995
(w tytule wpłaty proszę podać imię, nazwisko i określić jakiego kursu dotyczy wpłata zaś potwierdzenie wysłać na adres studio@kimama.pl)

ZAPISZ SIĘ!

MIEJSCE:
Kimamuszka na dużej sali 🙂

O czym warto pamiętać?
* na terenie studia obowiązują maseczki – podczas udziału w zajęciach można je ściągnąć,
* przed wejściem na zajęcia należy wypełnić ankietę oraz potwierdzić zapoznanie się z regulaminem,
* jak czujesz się “nieswojo”, masz katar lub inne niepokojące objawy – lepiej zostań w domu.

Do zatańczenia! <3