Tańczysz Kizombę? A może Urbankiz? Chcesz dowiedzieć się i nauczyć czegoś więcej? Chcesz w tańcu nauczyć się wykorzystywać izolacje, muzykalność i dobry kontakt z partnerem. Na treningu będziemy wspólnie ćwiczyć jak wykorzystać swoje ciało i w jaki sposób wpłynąć na ruch swojego partnera. Pierwsza godzina poświęcona będzie rozwijaniem koordynacji ruchowej i musicality, druga godzina będzie poświęcona bardziej praktycznym wykorzystaniem umiejętności. Zajęcia solo, praca w parach nie wymaga żebyś przyszedł z partnerem. Będziemy zmieniać się rolami. Przygotujcie płaskie obuwie, dobry humor i dużo wyrozumiałości dla prowadzącego i własnego ciała.

Kiedy: środa, godzina 19:40 – 21:40.
Pierwsze zajęcia: 4 września 2019 r.
Kurs trwa: 8 spotkań po 2h zajęć
Prowadzący: Dorota Wierzejska
Co ze sobą zabrać? Wygodny strój, obuwie zmienne i szeroki uśmiech. Zapraszamy!
Cena: 45 zł pojedyncze wejście na 2h zajęć, 230 zł karnet na cały kurs dwumiesięczny 8 spotkań po 2h.
* honorujemy karty multisport plus z możliwością kilkukrotnego korzystania w ciągu dnia, fitprofit i ok system – tego samego dnia możesz uczestniczyć w drugich zajęciach dopłacając 15 zł (obowiązuje wpłata kaucji w wysokości 10 zł).

Zapisy trwają! O miejscu w grupie decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisać się można przez system rezerwacji rejestrując się i dokonując wpłaty on-line https://kimama.pl/plan-zajec, albo tradycyjnie bezpośrednio w Studiu Tańca Kimama lub drogą mailową studio@kimama.pl.
!!UWAGA!! Gwarancją miejsca na zajęciach jest wcześniejsze dokonanie wpłaty przez system rezerwacji, w recepcji studia bądź przelewem na konto:
Kimama 46 1140 2017 0000 4602 1024 3311
(w tytule wpłaty proszę podać imię, nazwisko i określić jakiego kursu dotyczy wpłata zaś potwierdzenie wysłać na adres studio@kimama.pl)

ZAPISZ SIĘ!

Nie masz partnera? Nie masz partnerki?
Nie rezygnuj! Po prostu się zapisz!

Kilka słów o Dorocie… Większość z Was zna ją ze szczecińskich parkietów. Jej pierwszą miłością był taniec towarzyski, który trenowała przez ładnych parę lat. W 2008 roku przypadkiem trafiła na festiwal tańca w Tunezji i po raz pierwszy zobaczyła jak tańczy Ataca i Alemana, tam też po raz pierwszy zobaczyła i zatańczyła kizombę, chociaż jeszcze wtedy nawet nie wiedziała co tak naprawdę skradło jej serce. Swoją socjalową przygodę rozpoczęła pięć lat temu od salsy, poprzez bachatę i kizombę, która ją niezmiennie pociąga, ciągle przynosi ze sobą coś nowego, zmienia i rozwija. Dorota jest stałym uczestnikiem wszelkich eventów tanecznych i sama niejednokrotnie organizowała takowe w naszych stronach. Poznaje nowych tancerzy, którzy ją inspirują wychodząc poza ramy i przenosząc swoje doświadczenia z innych stylów. Lubi różnorodność muzyczną i dopasowuje styl w zależności od tego co rozbrzmiewa w głośnikach. “Kizomba” inspiruje ją każdego dnia między innymi przez ciągłą ewolucję, która ją tylko utrzymuje w przekonaniu jak jeszcze wiele można się nauczyć.

Kimamowy newsletter

Zapisz się na nasz newsletter aby nie przegapić informacji o nowych kursach i promocjach!

Email zapisany! Do zatańczenia ;)