Ups! Chciałaś/eś się zapisać na kurs west coast swinga od podstaw, ale przespałaś/eś termin? Kolega z pracy zaczął tańczyć i Ty teraz też chcesz wiedzieć, co to sugar push? Nic straconego! 27 i 28.10.2018 r. Bogna i Daniel organizują Starter WCS – intensywne zajęcia, podczas których opanujecie podstawowe figury i proste wariacje. Co Wam to da? Mnóstwo korzyści! Poznacie westa, który jest najfajniejszym tańcem na świecie oraz uzyskacie możliwość płynnego dołączenia się do grupy wtorkowej o 21.00, a nawet ewentualnego zaplanowania sobie jakiegoś westowego wyjazdu na warsztaty. 2 dni, 6 godzin, 5 figur podstawowych, nieskończone możliwości kombinacji – wpadnij na weekend i zostań na zawsze.

KIEDY:
sobota, godzina 11:00 – 14:15,
niedziela, godzina 11:00 – 14:15

PIERWSZE ZAJĘCIA: 27 października 2018r. g. 11:00
Kurs trwa: 6h z przerwami na regenerację sił 🙂
Co powinieneś ze sobą zabrać? Wygodny strój, obuwie zmienne i szeroki uśmiech. Zapraszamy!

CENA:
płatność do 22.10 – 100 zł
płatność po 22.10 – 120 zł

Zapisy trwają! O miejscu w grupie decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisać się można bezpośrednio w Studiu Tańca Kimama lub drogą mailową studio@kimama.pl.
!! Gwarancją miejsca na zajęciach jest wcześniejsze dokonanie wpłaty w recepcji studia bądź przelewem na konto:
Kimama S.C. 46 1140 2017 0000 4602 1024 3311
(w tytule wpłaty proszę podać imię, nazwisko i określić jakiego kursu dotyczy wpłata zaś potwierdzenie wysłać na adres studio@kimama.pl)

Nie masz partnera? Nie masz partnerki?
Nie rezygnuj! Po prostu się zapisz!
Może to właśnie dzięki Tobie inny wolny partner lub wolna partnerka będzie miał/miała taneczną parę podczas zajęć. Mało tego! Podczas zajęć robimy zmiany w parach, które są najlepszą formą nauki tańca improwizowanego, jakim jest WSC. Każdy partner zatańczy z każdą partnerką, a każda partnerka z każdym partnerem – w takiej sytuacji brak pary nie jest już problemem… a może jest nawet atutem?

Dowiedz się więcej o zajęciach WCS w Kimamie! https://kimama.pl/opis-zajec/

Kimamowy newsletter

Zapisz się na nasz newsletter aby nie przegapić informacji o nowych kursach i promocjach!

Email zapisany! Do zatańczenia ;)