Jesteś po kursie podstawowym? Chcesz odświeżyć sobie proste kombinacje w przyspieszonym tempie? Te zajęcia będą idealne dla Ciebie!

Salsa P1 – kontynuacja
Zajęcia dla osób początkujących, ale znających już krok podstawowy i podstawowe footworki oraz figury w parze. Poziom dla osób, które ukończyły kurs SALSA PODSTAWY oraz idealny dla tych, którzy wcześniej już mieli styczność z tańcem, a teraz mają ochotę poznać czym jest salsa. Na tych zajęciach poznajemy pierwsze proste kombinacje partnerworków bazujących na podstawowych figurach. Skupiamy się na aspekcie prowadzenia przez partnerów i podążania partnerek, uczymy się rozmawiać w tańcu. Poziom Salsa grupa początkująca to 12 spotkań, na których kładziemy coraz większy nacisk na technikę. Tempo nauki jest spokojne, ale muzyka coraz szybsza. Po skończonym kursie można rozpocząć kontynuację na kolejnym poziomie.

KIEDY:
sobota, godzina 11:00 – 14:00,
niedziela, godzina 11:00 – 14:00

PIERWSZE ZAJĘCIA: 9 marca 2019 r. g. 11:00
Kurs trwa: 6h z przerwami na regenerację sił
Prowadzący: Maja Mączyńska i Maciej Wichrowski
Co ze sobą zabrać? Wygodny strój, obuwie zmienne i szeroki uśmiech. Zapraszamy!

CENA:
100 zł za cały kurs

Zapisy trwają! O miejscu w grupie decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisać się można przez system rezerwacji rejestrując się i dokonując wpłaty on-line, albo tradycyjnie bezpośrednio w Studiu Tańca Kimama lub drogą mailową studio@kimama.pl.
!!UWAGA!! Gwarancją miejsca na zajęciach jest wcześniejsze dokonanie wpłaty przez system rezerwacji, w recepcji studia bądź przelewem na konto:
Kimama 46 1140 2017 0000 4602 1024 3311
(w tytule wpłaty proszę podać imię, nazwisko i określić jakiego kursu dotyczy wpłata zaś potwierdzenie wysłać na adres studio@kimama.pl)

Nie masz partnera? Nie masz partnerki?
Nie rezygnuj! Po prostu się zapisz!
Może to właśnie dzięki Tobie inny wolny partner lub wolna partnerka będzie miał/miała taneczną parę podczas zajęć. Mało tego! Podczas zajęć robimy zmiany w parach, które są najlepszą formą nauki tańca improwizowanego, jakim jest salsa. Każdy partner zatańczy z każdą partnerką, a każda partnerka z każdym partnerem – w takiej sytuacji brak pary nie jest już problemem… a może jest nawet atutem?

Dowiedz się więcej o zajęciach w Kimamie! https://kimama.pl/opis-zajec/

Kimamowy newsletter

Zapisz się na nasz newsletter aby nie przegapić informacji o nowych kursach i promocjach!

Email zapisany! Do zatańczenia ;)