Warsztaty dla wszystkich roztańczonych miłośników SALSY ? Na zajęciach spodziewaj się dobrej zabawy, bo taniec ma przede wszystkim sprawiać frajdę. Jednocześnie Michał podzieli się z Wami swoją ogromną wiedzą i liczymy na to, że otworzy Was i doda odwagi do poszukiwania sposobu indywidualnej ekspresji poprzez odkrywanie zarówno możliwości, jak i ograniczeń własnego ciała.
_____________________________
INSTRUKTOR: Michał Zakrzewski
Tancerz, instruktor tańca, choreograf, fotograf…
Miłośnik ruchu we wszelkich jego przejawach. Nie zatrzymuje się nawet na chwilę, ale nie dlatego, że przed czymś ucieka – po prostu – nieustannie czegoś poszukuje.
Wychowany w środowisku tańca towarzyskiego, solidny warsztat turniejowy potraktował jako punkt wyjścia…
…i tak rozpoczęła się, trwająca do dziś, wielka fascynacja światem salsy,flamenco i freestylu.
Najpierw Salsa Ventura, następnie Salsa Sabrosa i wieloletnia współpraca z Małgorzatą Kulpą i Grzegorzem Przetockim. Występy na polskich i międzynarodowych festiwalach salsy, udział w warsztatach prowadzonych przez mistrzów tego stylu; wreszcie – samodzielna praktyka instruktorska.
Jednocześnie – rozwija się zainteresowanie Michała teatralną przestrzenią tańca. Współpraca z „Art Color Ballet” oraz Teatrem Lalki i Maski „Groteska” w Krakowie to nowe źródła inspiracji w postaci pracy nad choreografią sceniczną i realizacji interdyscyplinarnych projektów artystycznych.
Portret Michała dopełniają jego różnorodne pasje: fotografia, muzyka, malarstwo oraz studia z dziedziny pedagogiki i latynoamerykanistki.
Wszechstronność. To właśnie dzięki niej, a właściwie poprzez nieustanne poszukiwania i rozwój, udało się Michałowi wykreować zarówno niepowtarzalny styl tańca, jak i – jedyny w swoim rodzaju – styl nauczania.
Ucząc liniowych stylów salsy, czy bodymovement Michał nie ucieka od inspiracji zaczerpniętych z flamenco, afro, hip-hopu, i przede wszystkim freestylu, który łączy wszystkie style we wspólnym flow i do tego samego zachęca swoich uczniów: do swoistej odwagi i otwartości – do poszukiwania sposobu indywidualnej ekspresji poprzez odkrywanie zarówno możliwości, jak i ograniczeń własnego ciała.
_____________________________
KIEDY?
Sobota – 03.06.2023 r.
__________________
PROGRAM WARSZTATÓW?
Sobota (3h):
11:00 – 14:00
Co Was czeka na zajęciach?
bodymovement/footwork/partnerwork
__________________
CENA:
Obejmuje 3 godzin zajęć
– do 15.05 – 99 zł / os.
– po 15.05 – 129 zł / os.
* karty multisport plus, fitprofit i ok system nie są honorowane przy warsztatach
UWAGA! Nie prowadzimy zapisów na wybiórcze zajęcia.
UWAGA! W razie rezygnacji po 25/05/23 nie zwracamy wpłaty, ale można zmienić nazwisko uczestnika wysyłając wiadomość na adres studio@kimama.pl. Zmianę nazwiska na liście potwierdzimy po otrzymaniu takiej informacji od osoby oddającej miejsce. Zmiana nazwiska jest możliwa najpóźniej do 01.06.2023.
__________________
ZAPISY:
Zapisy trwają! O miejscu w grupie decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisać się można przez system rezerwacji rejestrując się i dokonując wpłaty on-line https://kimama.pl/plan-zajec, albo tradycyjnie bezpośrednio w Studiu Tańca Kimama lub drogą mailową studio@kimama.pl.
!!UWAGA!! Gwarancją miejsca na zajęciach jest wcześniejsze dokonanie wpłaty przez system rezerwacji, w recepcji studia bądź przelewem na konto:
Kimama Sp. z o.o. 33 1140 2004 0000 3302 8183 3995
(w tytule wpłaty proszę podać imię, nazwisko i określić jakiego kursu dotyczy wpłata zaś potwierdzenie wysłać na adres studio@kimama.pl)