Znasz podstawy salsy w stopniu pozwalającym na swobodne poruszanie się po parkiecie? Czujesz, że pomimo tego często “biegasz” po parkiecie zamiast tańczyć, a szybka salsa powoduje u Ciebie stan przedzawałowy? 😉 Ten kurs jest przeznaczony dla Ciebie!

Zajęcia w parach oraz solo. Pracujemy głównie nad techniką, ale również stylingiem zarówno tańcząc z partnerką/partnerem jak i w kombinacjach solowych. Technika prowadzenia i pracy rąk oraz nóg, plus bodymovement. Wykorzystując motorykę ciała ćwiczymy PROSTE kombinacje, na bazie których skupimy się na czasami dość trudnym aspekcie prawidłowego prowadzenia, zobaczycie jak można ułatwić sobie życie na parkiecie i nie męczyć nawzajem w tańcu. ♥

Zajęcia dla osób, czujących swobodnie krok podstawowy (czyli masz za sobą dwa poziomy, albo jeden bardzo dobrze opanowany) 😉

Kiedy: czwartek, godzina 19:30.
Pierwsze zajęcia: 29 listopada 2018 r.
Kurs trwa: cykl 8 zajęć po 60 minut
Prowadzący: Ewa
Poziom: open
Co ze sobą zabrać? Wygodny strój, obuwie zmienne oraz pozytywne nastawienie.
Cena: 85 zł za 4 zajęcia, 150 zł za cały kurs.
* honorujemy karty multisport plus, fitprofit i ok system

Nie masz partnera? Nie masz partnerki?
Nie rezygnuj! Po prostu się zapisz!
Może to właśnie dzięki Tobie inny wolny partner lub wolna partnerka będzie miał/miała taneczną parę podczas zajęć. Mało tego! Podczas zajęć robimy zmiany w parach, które są najlepszą formą nauki tańca improwizowanego, gdyż pozwalają na dokładniejszą naukę prowadzenia / podążania. W związku z tym brak pary nie jest już żadnym problemem.

Dowiedz się więcej o kursach w Kimama Dance Studio:

Opis zajęć

Zapisy trwają! O miejscu w grupie decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisać się można bezpośrednio w Studiu Tańca Kimama lub drogą mailową studio@kimama.pl.

WAŻNE! Gwarancją miejsca na zajęciach jest wcześniejsze dokonanie wpłaty w recepcji studia bądź przelewem na konto:
Kimama S.C. 46 1140 2017 0000 4602 1024 3311
(w tytule wpłaty proszę podać imię, nazwisko i określić jakiego kursu dotyczy wpłata zaś potwierdzenie wysłać na adres studio@kimama.pl)

Kimamowy newsletter

Zapisz się na nasz newsletter aby nie przegapić informacji o nowych kursach i promocjach!

Email zapisany! Do zatańczenia ;)