Znasz podstawy salsy w stopniu pozwalającym na swobodne poruszanie się po parkiecie? Czujesz, że pomimo tego często “biegasz” po parkiecie zamiast tańczyć, a szybka salsa powoduje u Ciebie stan przedzawałowy? Ten kurs jest przeznaczony dla Ciebie! Zajęcia w parach oraz solo. Pracujemy głównie nad TECHNIKĄ, ale również STYLINGIEM zarówno tańcząc z partnerką/partnerem jak i w kombinacjach solowych. Technika prowadzenia i pracy rąk oraz nóg, plus bodymovement. Wykorzystując motorykę ciała ćwiczymy PROSTE kombinacje, na bazie których skupimy się na czasami dość trudnym aspekcie prawidłowego prowadzenia, zobaczycie jak można ułatwić sobie życie na parkiecie i nie męczyć nawzajem w tańcu. Zajęcia dla osób, czujących swobodnie krok podstawowy (czyli masz za sobą dwa poziomy, albo jeden bardzo dobrze opanowany).

Kiedy: środa, godzina 19:05.
Pierwsze zajęcia:  14 października 2020 r.
Kurs trwa: 8 zajęć po 60 minut
Prowadzący: Ewa Grodzka
Poziom: open P1+
Co ze sobą zabrać? Wygodny strój, obuwie zmienne oraz pozytywne nastawienie.
Cena: 30 zł pojedyncze wejście, 90 zł 4 wejścia.

Zapisy trwają! Ograniczona ilość miejsc! O miejscu w grupie decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisać się można przez system rezerwacji rejestrując się i dokonując wpłaty on-line https://kimama.pl/plan-zajec, albo drogą mailową studio@kimama.pl.

ZAPISZ SIĘ!

!!UWAGA!! Gwarancją miejsca na zajęciach jest wcześniejsze dokonanie wpłaty przez system rezerwacji, w recepcji studia bądź przelewem na konto:
Kimama 46 1140 2017 0000 4602 1024 3311
(w tytule wpłaty proszę podać imię, nazwisko i określić jakiego kursu dotyczy wpłata zaś potwierdzenie wysłać na adres studio@kimama.pl)

Nie masz partnera? Nie masz partnerki?
Postaraj się go znaleźć 🙂 jak się nie uda to my postaramy się Tobie pomóc. <3

Zapoznaj się z regulaminem 🙂 https://kimama.pl/regulamin/

Kimamowy newsletter

Zapisz się na nasz newsletter aby nie przegapić informacji o nowych kursach i promocjach!

Email zapisany! Do zatańczenia ;)