Chcesz sięgnąć po tradycję? By łatwiej było się zmierzyć z różnorodnością rytmów jakie w salsie słyszycie i poczuć kubański, wakacyjny i gorący klimat!

Salsa Son y Casino a Contratiempo
…czyli sięgamy do tradycji.
Pochylimy się nad tradycyjnym stylem kubańskim jakim jest son, na bazie którego ewoluowało wiele innych rytmów. Przekażemy Wam kubański klimat i muzykę, która poruszy Wasze ciała, ale też pokaże piękno tego tańca i otworzy na inne style z poszanowanie tradycji. Na zajęciach usłyszycie elegancki son i energetyczną timbę. Nie usłyszycie “latynoskiego hip hopu” i coverów 😉 jak lubicie to w domu po zajęciach polecamy 😀

Zajęcia dla osób, czujących swobodnie krok podstawowy i znających podstawowe figury i kombinacje w salsie. Staramy się wsłuchiwać w muzykę i rozpoznawać podstawowe rytmy w salsie takie jak clave czy tumbao. Na zajęciach spodziewajcie się partnerworków.

Kiedy: środa, godzina 19:00
Pierwsze zajęcia:  6 lipca 2022 r.
Kurs trwa: 8 zajęć po 50 min
Prowadzący: Ewa i Michał
Poziom: open P1+
Co ze sobą zabrać? Wygodny strój, obuwie zmienne oraz pozytywne nastawienie.
Cena: 30 zł pojedyncze wejście, 90 zł 4 wejścia.
* honorujemy karty multisport plus, fitprofit i ok system (wymagana wpłata kaucji w wysokości 10 zł)

Zapisy trwają! Ograniczona ilość miejsc! O miejscu w grupie decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisać się można przez system rezerwacji rejestrując się i dokonując wpłaty on-line https://kimama.pl/plan-zajec, albo drogą mailową studio@kimama.pl.
!!UWAGA!! Gwarancją miejsca na zajęciach jest wcześniejsze dokonanie wpłaty przez system rezerwacji, w recepcji studia bądź przelewem na konto:
Kimama Sp. z o.o. 33 1140 2004 0000 3302 8183 3995
(w tytule wpłaty proszę podać imię, nazwisko i określić jakiego kursu dotyczy wpłata zaś potwierdzenie wysłać na adres studio@kimama.pl)

Nie masz partnera? Nie masz partnerki?
Preferujemy zapisywanie się w parach, więc postaraj się znaleźć takową parę 🙂 jak się nie uda – to my postaramy się Tobie pomóc. ❤

O czym warto pamiętać?
* na terenie studia obowiązują maseczki – podczas udziału w zajęciach można je ściągnąć,
* przed wejściem na zajęcia należy wypełnić ankietę oraz potwierdzić zapoznanie się z regulaminem,
* jak czujesz się “nieswojo”, masz katar lub inne niepokojące objawy – lepiej zostań w domu.

Regulamin

Do zatańczenia! <3