Lubisz tańczysz, ale czujesz, że nogi nie zawsze współgrają z ciałem ? Nie masz czasu na regularne zajęcia raz w tygodniu? Potrzebujesz szybko i skutecznie nauczyć się tańczyć? To dobry moment, aby rozpocząć swoją przygodę z tańcem. Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Przygotowaliśmy kurs dla zupełnie zielonych. Dla wszystkich, którzy przekonani są, że mają dwie lewe nogi – bo tańczyć może każdy! Przychodząc do nas przekonasz się, że TO jest łatwiejsze niż kiedykolwiek Ci się wydawało! A może znasz już podstawy SALSY, ale chcesz doszlifować swoje taneczne umiejętności? Nie można było lepiej trafić!

SALSA – podstawy

Kurs dla zupełnie zielonych, dla wszystkich, którzy przekonani są, że mają dwie lewe nogi – bo tańczyć może każdy! A po zakończonym kursie będziecie mogli kontynuować swoją przygodę taneczną na regularnych zajęciach w środę o godzinie 18:00, bądź w niedzielę o godzinie 17:00.
Kiedy: 29-30.04.2023 od 10:00 do 12:55
Kurs trwa: 2 dni po 3 godziny
Prowadzący: Ewa i Michał
Poziom: początkujący / od podstaw
Co ze sobą zabrać? Wygodny strój, obuwie zmienne oraz pozytywne nastawienie.

Cena: 35 zł pojedyncze wejście, 109 zł za 4 zajęcia, 189 zł za 8 zajęć.

* honorujemy karty multisport plus, fitprofit i ok system (wymagana wpłata kaucji w wysokości 10 zł)

Zapisy trwają! O miejscu w grupie decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisać się można przez system rezerwacji rejestrując się i dokonując wpłaty on-line https://kimama.pl/plan-zajec, albo tradycyjnie bezpośrednio w Studiu Tańca Kimama lub drogą mailową studio@kimama.pl.

!!UWAGA!! Gwarancją miejsca na zajęciach jest wcześniejsze dokonanie wpłaty przez system rezerwacji, w recepcji studia bądź przelewem na konto:

Kimama sp. z o.o. 33 1140 2004 0000 3302 8183 3995
(w tytule wpłaty proszę podać imię, nazwisko i określić jakiego kursu dotyczy wpłata zaś potwierdzenie wysłać na adres studio@kimama.pl)

ZAPISZ SIĘ!

Nie masz partnera? Nie masz partnerki?
Nie rezygnuj! Po prostu się zapisz!
Może to właśnie dzięki Tobie inny wolny partner lub wolna partnerka będzie miał/miała taneczną parę podczas zajęć.

O czym warto pamiętać?
* jak czujesz się “nieswojo”, masz katar lub inne niepokojące objawy – lepiej zostań w domu.

Regulamin

Do zatańczenia! <3