Skończyliście kurs poziom P1? Mieliście krótką przerwę? Wasza przygoda z salsą trwa! ♥ Zapraszamy wszystkich entuzjastów tańca w parze na kurs kontynuację kursu na poziomie P2. Salsa – od dzisiaj to w sercu Tobie gra!

Salsa P2 – kontynuacja
Zajęcia dla osób początkujących, ale swobodnie tańczących już krok podstawowy oraz proste kombinacje w parze. Poziom dla osób, które ukończyły kurs salsy P1 (co najmniej 4 m-ce tańca) oraz idealny dla tych, którzy wcześniej już mieli styczność z tańcem, a teraz mają ochotę poznać czym jest salsa. Na tych zajęciach poznajemy kolejne kombinacje partnerworków bazujących na podstawowych figurach. Skupiamy się na aspekcie prowadzenia przez partnerów i podążania partnerek, uczymy się rozmawiać w tańcu. Salsa P2 – grupa początkująca to 12 spotkań, na których kładziemy coraz większy nacisk na technikę. Tempo nauki jest bardziej dynamiczne, muzyka coraz szybsza. Po skończonym kursie można rozpocząć kontynuację na kolejnym poziomie.

Kiedy: poniedziałek, godzina 20:40.
Pierwsze zajęcia: 1 kwietnia 2019r.
Kurs trwa: 12 zajęć po 60 minut, po zakończonym kursie kontynuacja nauki na kolejnym poziomie.
Prowadzący: Maja i Maciej
Co ze sobą zabrać? Wygodny strój, obuwie zmienne i szeroki uśmiech. Zapraszamy!
Cena: 85 zł za 4 zajęcia, 150 zł za 8 zajęć, 220 zł za cały kurs.
* honorujemy karty multisport plus, fitprofit i ok system

Zapisy trwają! O miejscu w grupie decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisać się można przez system rezerwacji rejestrując się i dokonując wpłaty on-line https://kimama.pl/plan-zajec, albo tradycyjnie bezpośrednio w Studiu Tańca Kimama lub drogą mailową studio@kimama.pl.
!!UWAGA!! Gwarancją miejsca na zajęciach jest wcześniejsze dokonanie wpłaty przez system rezerwacji, w recepcji studia bądź przelewem na konto:
Kimama 46 1140 2017 0000 4602 1024 3311
(w tytule wpłaty proszę podać imię, nazwisko i określić jakiego kursu dotyczy wpłata zaś potwierdzenie wysłać na adres studio@kimama.pl)

ZAPISZ SIĘ!

Nie masz partnera? Nie masz partnerki?
Nie rezygnuj! Po prostu się zapisz!
Może to właśnie dzięki Tobie inny wolny partner lub wolna partnerka będzie miał/miała taneczną parę podczas zajęć. Mało tego! Podczas zajęć robimy zmiany w parach, które są najlepszą formą nauki tańca improwizowanego. Każdy partner zatańczy z każdą partnerką, a każda partnerka z każdym partnerem – w takiej sytuacji brak pary nie jest już problemem… a może jest nawet atutem?

Kimamowy newsletter

Zapisz się na nasz newsletter aby nie przegapić informacji o nowych kursach i promocjach!

Email zapisany! Do zatańczenia ;)