Masz wątpliwości czym jest salsa on1, on2, mambo, boogaloo? By łatwiej było się zmierzyć z różnorodnością rytmów jakie w salsie słyszycie, albo chcielibyście usłyszeć na zajęciach i imprezach! Koniecznie sprawdźcie zajęcia musicality!

Salsa musicality
…czyli jak słuchać salsy.
Kto zna Ewę, wie jak ważne jest dla niej, abyście usłyszeli wszystkie “tu cu pa”, “ta taka ta taka ta” i inne dziwne dźwięki. W tym cyklu 4 spotkań skupimy się na poznawaniu różnych stylów salsy: on1, on2, NY, LA, mambo, tak abyście poznali różnorodność tego tańca zarówno tańcząc w parze jak i solo ♥ 🙂 nawet sobie rozliczymy! 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8… z “and” pomiędzy 😉

Zajęcia dla osób, czujących swobodnie krok podstawowy i znających podstawowe figury i kombinacje w salsie. Staramy się wsłuchiwać w muzykę i rozpoznawać podstawowe rytmy w salsie takie jak clave czy tumbao. Na zajęciach spodziewajcie się partnerworków oraz partii solowych. Kładziemy większy nacisk na pracę w ciele, a nie tylko na krokach. Słyszysz rytm w salsie? Pokażemy Tobie ile jeszcze jest do odkrycia!

Kiedy: czwartek, godzina 19:40.
Pierwsze zajęcia: 28 listopada 2019 r.
Kurs trwa: 4 zajęć po 60 minut
Prowadzący: Ewa Grodzka
Poziom: open P1+
Co ze sobą zabrać? Wygodny strój, obuwie zmienne oraz pozytywne nastawienie.
Cena: 85 zł za 4 zajęcia, 150 zł za 8 zajęć, UWAGA!!! 220 zł 190 zł za cały kurs.
* honorujemy karty multisport plus, fitprofit i ok system

Zapisy trwają! O miejscu w grupie decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisać się można przez system rezerwacji rejestrując się i dokonując wpłaty on-line https://kimama.pl/plan-zajec, albo tradycyjnie bezpośrednio w Studiu Tańca Kimama lub drogą mailową studio@kimama.pl.
!!UWAGA!! Gwarancją miejsca na zajęciach jest wcześniejsze dokonanie wpłaty przez system rezerwacji, w recepcji studia bądź przelewem na konto:
Kimama 46 1140 2017 0000 4602 1024 3311
(w tytule wpłaty proszę podać imię, nazwisko i określić jakiego kursu dotyczy wpłata zaś potwierdzenie wysłać na adres studio@kimama.pl)

ZAPISZ SIĘ!

Nie masz partnera? Nie masz partnerki?
Nie rezygnuj! Po prostu się zapisz!
Może to właśnie dzięki Tobie inny wolny partner lub wolna partnerka będzie miał/miała taneczną parę podczas zajęć. Mało tego! Podczas zajęć robimy zmiany w parach, które są najlepszą formą nauki tańca improwizowanego. Każdy partner zatańczy z każdą partnerką, a każda partnerka z każdym partnerem – w takiej sytuacji brak pary nie jest już problemem… a może jest nawet atutem?

Kimamowy newsletter

Zapisz się na nasz newsletter aby nie przegapić informacji o nowych kursach i promocjach!

Email zapisany! Do zatańczenia ;)