Masz wątpliwości czym jest salsa on1, on2, mambo, boogaloo? By łatwiej było się zmierzyć z różnorodnością rytmów jakie w salsie słyszycie, albo chcielibyście usłyszeć na zajęciach i imprezach! Koniecznie sprawdźcie zajęcia musicality!

Salsa musicality
…czyli jak słuchać salsy.
Kto zna Ewę, wie jak ważne jest dla niej, abyście usłyszeli wszystkie “tu cu pa”, “ta taka ta taka ta” i inne dziwne dźwięki. W tym cyklu 4 spotkań skupimy się na poznawaniu różnych stylów salsy: on1, on2, NY, LA, mambo, tak abyście poznali różnorodność tego tańca zarówno tańcząc w parze jak i solo ♥ 🙂 nawet sobie rozliczymy! 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8… z “and” pomiędzy 😉

Zajęcia dla osób, czujących swobodnie krok podstawowy i znających podstawowe figury i kombinacje w salsie. Staramy się wsłuchiwać w muzykę i rozpoznawać podstawowe rytmy w salsie takie jak clave czy tumbao. Na zajęciach spodziewajcie się partnerworków oraz partii solowych. Kładziemy większy nacisk na pracę w ciele, a nie tylko na krokach. Słyszysz rytm w salsie? Pokażemy Tobie ile jeszcze jest do odkrycia!

Kiedy: środa, godzina 19:15.
Pierwsze zajęcia: 16 września 2020 r.
Kurs trwa: 4 zajęć po 60 minut
Prowadzący: Ewa Grodzka
Poziom: open P1+
Co ze sobą zabrać? Wygodny strój, obuwie zmienne oraz pozytywne nastawienie.
Cena: 30 zł pojedyncze wejście, 90 zł 4 wejścia.

Zapisy trwają! Ograniczona ilość miejsc! O miejscu w grupie decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisać się można przez system rezerwacji rejestrując się i dokonując wpłaty on-line https://kimama.pl/plan-zajec, albo drogą mailową studio@kimama.pl.

ZAPISZ SIĘ!

!!UWAGA!! Gwarancją miejsca na zajęciach jest wcześniejsze dokonanie wpłaty przez system rezerwacji, w recepcji studia bądź przelewem na konto:
Kimama 46 1140 2017 0000 4602 1024 3311
(w tytule wpłaty proszę podać imię, nazwisko i określić jakiego kursu dotyczy wpłata zaś potwierdzenie wysłać na adres studio@kimama.pl)

Nie masz partnera? Nie masz partnerki?
Postaraj się go znaleźć 🙂 jak się nie uda to my postaramy się Tobie pomóc. <3

Zapoznaj się z regulaminem 🙂 https://kimama.pl/regulamin/

Kimamowy newsletter

Zapisz się na nasz newsletter aby nie przegapić informacji o nowych kursach i promocjach!

Email zapisany! Do zatańczenia ;)