Chcesz po gorących, letnich dniach utrzymać wakacyjny klimat, spróbować czegoś nowego i ruszyć swoje ciało w rytmie energicznej muzyki? Lubisz tańczysz, ale czujesz, że nogi nie zawsze współgrają z ciałem 😉 Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Przygotowaliśmy środowy KURS SALSY OD PODSTAW! Tym razem niezastąpieni EWA i MICHAŁ poprowadzą dla Was ten regularny kurs pełen dobrej muzyki i wiedzy na temat kultury afro-karaibskiej. Dołącz do naszej kimamowej rodziny i poznaj podstawy SALSY w 8 tygodni! Niech lato nadal trwa!

Kurs dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z SALSĄ, albo dla tych, którzy chcą odświeżyć sobie basic step 😉 Zajęcia zupełnie od podstaw. Spokojne tempo nauki, tak aby każdy miał czas na przyswojenie sobie materiału. Uczymy się również prowadzenia i podążania w tańcu oraz słuchania niesamowicie bogatej muzyki o afro-karaibskich korzeniach.

Kiedy: środa, godzina 18:00.
Pierwsze zajęcia: 7 września 2022 r.
Kurs trwa: 8 zajęć po 55 minut, następnie kontynuacja na kolejnym poziomie
Prowadzący: Ewa i Michał
Poziom: początkujący
Co ze sobą zabrać? Wygodny strój, obuwie zmienne oraz pozytywne nastawienie.

Cena: wg cennika na stronie https://kimama.pl/cennik.
* honorujemy karty multisport plus, fitprofit i ok system (wymagana wpłata kaucji w wysokości 10 zł)

Zapisy trwają! O miejscu w grupie decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisać się można przez system rezerwacji rejestrując się i dokonując wpłaty on-line https://kimama.pl/plan-zajec, albo tradycyjnie bezpośrednio w Studiu Tańca Kimama lub drogą mailową studio@kimama.pl.
!!UWAGA!! Gwarancją miejsca na zajęciach jest wcześniejsze dokonanie wpłaty przez system rezerwacji, w recepcji studia bądź przelewem na konto:
Kimama Sp. z o.o.: 33 1140 2004 0000 3302 8183 3995
(w tytule wpłaty proszę podać imię, nazwisko i określić jakiego kursu dotyczy wpłata, zaś potwierdzenie wysłać na adres studio@kimama.pl)

ZAPISZ SIĘ!

Nie masz partnera? Nie masz partnerki?
Postaraj się znaleźć ? jak się nie uda to my postaramy się Tobie pomóc. <3

O czym warto pamiętać?
* jak czujesz się “nieswojo”, masz katar lub inne niepokojące objawy – lepiej zostań w domu.

Regulamin

Do zatańczenia! <3