Lubicie nowe wyzwania? Macie ochotę na dużą dawkę energii i tańca? Jeszcze w październiku na nasze zaproszenie prosto z Krakowa przyjedzie do nas Piotr Grzybek. Nieszablonowy tancerz, dla którego priorytetem na zajęciach jest twórcze flow. Często daje ponieść się emocjom panującym na sali i zabiera swoich podopiecznych w podróż do świata bez tanecznego wstydu, kanonów i ograniczeń. Reggaetonu uczył się na Kubie, wiec na jego zajęciach poczujesz jego prawdziwą esencje. Kocha inspirować ludzi i udowadniać im, że mogą pokonać swoje bariery, a granice nie istnieją. W tygodniu prowadzi zajęcia w krakowskich szkołach, lecz weekendowo wyjeżdża by inspirować na największych festiwalach w Polsce i za granicą. Jego największym dotychczasowym osiągnięciem jest prowadzenie zajęć na festiwalu Ingi Fominykh – Siberian Reggaeton Festiwal w Azji. Marzy o tym, by taniec w Polsce był głęboko wpisany do naszej kultury.
Jednak chcemy, aby weekend wybrzmiał w pełni, także nie może zabraknąć na tych warsztatach naszej lokalnej GWIAZDY! Kamila Engelhardt – kobieta energia! Jej zaraźliwy entuzjazm i optymizm w trakcie treningów, przekłada się na olbrzymią dawkę endorfin uczestników. Z kolei ich postępy są dla niej źródłem przyjemności i niesamowitej satysfakcji. Nie ustaje w dążeniu do perfekcji i wciąż rozwija swoje umiejętności, zarówno poprzez ciężką pracę na treningach, ale także uczestnicząc w warsztatach, festiwalach i konwencjach tanecznych. Założycielka formacji tanecznej Freaky Ton, z którą przemierza sceny taneczne oraz realizuje projekty choreograficzne, które można później podziwiać również na YT!

INSTRUKTORZY:
PIOTR GRZYBEK
KAMILA ENGELHARDT

TERMIN:
23 i 24 października 2021 – sobota i niedziela

PLAN:
SOBOTA
10:00 – 11:00 reggaeton flow – warm up z KAMI
11:10 – 11:40 technika – PIOTR
11:40 – 13:10 choreo – PIOTR

NIEDZIELA
10:00 – 11:00 salsa fusion – PIOTR
11:00 – 12:00 cubaton – PIOTR
12:10 – 13:10 reggaeton new style – KAMI
* bądźcie otwarci na ewentualne zmiany godzin w sytuacji od nas niezależnej.

ZAPISZ SIĘ!

CENA:
!!WYPRZEDANE!! EARLY BIRDS 130 pln całość / 6h – dla pierwszych 10 osób (cena obowiązuje do 3.10 bądź wykupienia miejsc)   
UWAGA! do 10.10.2021

140 pln całość / 6h
po 10.10.2021
159 pln – całość / 6h

ZAREZERWUJ SOBIE CZAS JUŻ DZISIAJ!

MIEJSCE:
Kimamuszka na dużej sali 🙂

ZAPISY:

Zapisy trwają! O miejscu w grupie decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisać się można przez system rezerwacji rejestrując się i dokonując wpłaty on-line, albo tradycyjnie bezpośrednio w Studiu Tańca Kimama lub drogą mailową studio@kimama.pl.
!!UWAGA!! Gwarancją miejsca na zajęciach jest wcześniejsze dokonanie wpłaty przez system rezerwacji, w recepcji studia bądź przelewem na konto:
Kimama 46 1140 2017 0000 4602 1024 3311
(w tytule wpłaty proszę podać imię, nazwisko i określić jakiego kursu dotyczy wpłata zaś potwierdzenie wysłać na adres studio@kimama.pl)

Nie masz partnera? Nie masz partnerki?
To idealnie! Zajęcia są solo i dla wszystkich ?  Brak pary nie jest żadnym problemem.

O czym warto pamiętać?
* na terenie studia obowiązują maseczki – podczas udziału w zajęciach można je ściągnąć,
* przed wejściem na zajęcia należy wypełnić ankietę oraz potwierdzić zapoznanie się z regulaminem,
* jak czujesz się “nieswojo”, masz katar lub inne niepokojące objawy – lepiej zostań w domu.

Do zatańczenia! <3

UWAGA! Nie prowadzimy zapisów na wybiórcze zajęcia / dni.
UWAGA! W razie rezygnacji po 10/10/21 nie zwracamy wpłaty, ale można zmienić nazwisko uczestnika wysyłając wiadomość na adres studio@kimama.pl. Zmianę nazwiska na liście potwierdzimy po otrzymaniu takiej informacji od osoby oddającej miejsce. Zmiana nazwiska jest możliwa najpóźniej do 20.10.2021.