Lubicie nowe wyzwania? Macie ochotę na dużą dawkę energii i tańca? Jeszcze w październiku na nasze zaproszenie prosto z Krakowa przyjedzie do nas Piotr Grzybek. Nieszablonowy tancerz, dla którego priorytetem na zajęciach jest twórcze flow. Często daje ponieść się emocjom panującym na sali i zabiera swoich podopiecznych w podróż do świata bez tanecznego wstydu, kanonów i ograniczeń. Reggaetonu uczył się na Kubie, wiec na jego zajęciach poczujesz jego prawdziwą esencje. Kocha inspirować ludzi i udowadniać im, że mogą pokonać swoje bariery, a granice nie istnieją. W tygodniu prowadzi zajęcia w krakowskich szkołach, lecz weekendowo wyjeżdża by inspirować na największych festiwalach w Polsce i za granicą. Jego największym dotychczasowym osiągnięciem jest prowadzenie zajęć na festiwalu Ingi Fominykh – Siberian Reggaeton Festiwal w Azji. Marzy o tym, by taniec w Polsce był głęboko wpisany do naszej kultury.

INSTRUKTOR:
PIOTR GRZYBEK

TERMIN:
27 października 2019 – niedziela

PLAN:
14:00 – 15:00 Reggaeton
15:00 – 16:00 Reggaeton fusion
16:00 – 17:00 Reparto
+ w trakcie krótkie przerwy na regenerację sił 😉

ZAPISZ SIĘ!

CENA:
UWAGA! do 20.10.2019
60 pln całość / 3h
po 20.10.2019
79 pln – całość / 3h
* karty multisport, fitprofit, ok system pozwalają na uczestniczenie nieodpłatnie w jednej godzinie zajęć kolejna godzina odpłatna wg cennika.

ZAREZERWUJ SOBIE CZAS JUŻ DZISIAJ!

MIEJSCE:
Kimamuszka na dużej sali 🙂

ZAPISY:

Zapisy trwają! O miejscu w grupie decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisać się można przez system rezerwacji rejestrując się i dokonując wpłaty on-line, albo tradycyjnie bezpośrednio w Studiu Tańca Kimama lub drogą mailową studio@kimama.pl.
!!UWAGA!! Gwarancją miejsca na zajęciach jest wcześniejsze dokonanie wpłaty przez system rezerwacji, w recepcji studia bądź przelewem na konto:
Kimama 46 1140 2017 0000 4602 1024 3311
(w tytule wpłaty proszę podać imię, nazwisko i określić jakiego kursu dotyczy wpłata zaś potwierdzenie wysłać na adres studio@kimama.pl)