Zajęcia w stylu REGGAETON jak zawsze – dynamiczne, energetyczne, a do tego osadzone w bardzo rytmicznej i przyjemnej muzyce. Taka kombinacja powoduje eksplozję endorfin. Reggaeton jest niezwykle różnorodnym stylem, jego bazą zawsze są tańce osadzone w kulturze afro-latynoskiej i karaibskiej, np. afro, salsa, dancehall, hip-hop. Tańczony jest zarówno przez kobiety jak i mężczyzn. Poprzez taniec Reggaeton można wyrazić wszystkie emocje, od siły, odwagi, charakteru, zadziorności poprzez tajemniczość, a w przypadku kobiet także zmysłowość.

Czym ten projekt będzie różnił się od innych? Forma zajęć będzie rozpoczynała się krótką rozgrzewką, główny nacisk Video Choreo będzie opierał się na ćwiczeniu i szlifowaniu jednej krótkiej choreografii przez około 4 zajęcia. Uwieńczeniem choreografii będą zajęcia poświęcone nagrywaniu krótkiego klipu w różnych ustawieniach, z kolorystycznym motywem przewodnim, jako spójnym atrybutem stroju. Dlaczego Warto wziąć udział w takim przedsięwzięciu? Ponieważ życie jest od tego, żeby przełamywać swoje bariery, próbować nowych wyzwań, smakować nowe emocje, poszerzać swoje horyzonty, zwiększać pewność siebie, nauczyć się dystansu. Jeśli nie czujesz się jeszcze na siłach, aby od razu nagrywać filmiki ze swoim udziałem, nie ma takiego wymogu. Każdy ma się czuć w tym wolny i swobodny. Przychodź po prostu się pobawić i powoli rozwijać skrzydła.

Kiedy: środa, godzina 18:00.
Pierwsze zajęcia: 3 marca 2021 r.
Kurs trwa: cykl 4 zajęć po 60 minut
Prowadzący: Kamila Engelhardt
Poziom: open
Co ze sobą zabrać? Wygodny strój, obuwie zmienne oraz pozytywne nastawienie.

Cena: 30 zł pojedyncze wejście, 90 zł za 4 zajęcia, 160 zł za 8 zajęć.
* honorujemy karty multisport plus, fitprofit i ok system (wymagana wpłata kaucji w wysokości 10 zł)

Zapisy trwają! O miejscu w grupie decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisać się można przez system rezerwacji rejestrując się i dokonując wpłaty on-line https://kimama.pl/plan-zajec, albo tradycyjnie bezpośrednio w Studiu Tańca Kimama lub drogą mailową studio@kimama.pl.
!!UWAGA!! Gwarancją miejsca na zajęciach jest wcześniejsze dokonanie wpłaty przez system rezerwacji, w recepcji studia bądź przelewem na konto:
Kimama 46 1140 2017 0000 4602 1024 3311
(w tytule wpłaty proszę podać imię, nazwisko i określić jakiego kursu dotyczy wpłata zaś potwierdzenie wysłać na adres studio@kimama.pl)

ZAPISZ SIĘ!

Nie masz partnera? Nie masz partnerki?
To idealnie! Zajęcia są solo i dla wszystkich 😉 Brak pary nie jest żadnym problemem.

O czym warto pamiętać?
* na terenie studia obowiązują maseczki – podczas udziału w zajęciach można je ściągnąć,
* przed wejściem na zajęcia należy wypełnić ankietę oraz potwierdzić zapoznanie się z regulaminem,
* jak czujesz się “nieswojo”, masz katar lub inne niepokojące objawy – lepiej zostań w domu.

Regulamin

Do zatańczenia! <3

Kimamowy newsletter

Zapisz się na nasz newsletter aby nie przegapić informacji o nowych kursach i promocjach!

Email zapisany! Do zatańczenia ;)