Chcesz wiedzieć więcej? Zatopić się w Afro-Karaibskiej kulturze razem z nami? Masz wątpliwości czym jest rumba, arara, salsa, danzon, son, mambo, boogaloo? Przygotowaliśmy cykl 8 spotkań, podczas których przeprowadzimy Ciebie przez historię i tę jakże bogatą kulturę. Poszerzaj horyzonty, zatop się różnorodności rytmów i tańcz razem z nami!

…czyli jak wielowymiarowa jest SALSA.
Zaczniemy od początku. Bazowe rytmy, które często słyszymy po dziś dzień we współczesnej muzyce. Będziemy słuchać, rozmawiać i oczywiście TAŃCZYĆ! Czasami solo, czasami w parach. Zmierzymy się ewolucją Afro-Karaibskich rytmów. Jesteś otwartą i ciekawą osobą, chłonną wiedzy i rozwoju? Te zajęcia są dla Ciebie! Zarówno dla dziewczyn jak i chłopaków! ?

Kiedy: środa, godzina 19:00
Pierwsze zajęcia: 2.11.2022 r.
Kurs trwa: 8 zajęć po 55 min
Prowadzący: Ewa i Michał
Poziom: open
Co ze sobą zabrać? Wygodny strój, obuwie zmienne oraz pozytywne nastawienie.

Cena: 35 zł pojedyncze wejście, 109 zł za 4 zajęcia, 189 zł za 8 zajęć.
* honorujemy karty multisport plus, fitprofit i ok system (wymagana wpłata kaucji w wysokości 10 zł)
Zapisy trwają! Ograniczona ilość miejsc! O miejscu w grupie decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisać się można przez system rezerwacji rejestrując się i dokonując wpłaty on-line https://kimama.pl/plan-zajec, albo drogą mailową studio@kimama.pl.

ZAPISZ SIĘ!

!!UWAGA!! Gwarancją miejsca na zajęciach jest wcześniejsze dokonanie wpłaty przez system rezerwacji, w recepcji studia bądź przelewem na konto:
Kimama sp. z o.o. 33 1140 2004 0000 3302 8183 3995
(w tytule wpłaty proszę podać imię, nazwisko i określić jakiego kursu dotyczy wpłata zaś potwierdzenie wysłać na adres studio@kimama.pl)

O czym warto pamiętać?
* jak czujesz się “nieswojo”, masz katar lub inne niepokojące objawy – lepiej zostań w domu.

Do zatańczenia! <3