UDAŁO SIĘ! Po raz kolejny w Szczecinie będzie okazja dobrze popracować nad techniką tańca! Makowieccy raz jeszcze do nas zawitają!
Tańczysz już od jakiegoś czasu, ale nadal bywasz bardzo przewrotny? 😉Odrobina rotacji łatwo wyprowadza Cię z równowagi? Nie martw się, mamy coś specjalnie dla Ciebie!
Z ogromną przyjemnością zapraszamy wszystkich chętnych na wyjątkowe, 6-godzinne warsztaty taneczne, podczas których popracujemy nad następującymi elementami:
* równowaga – jak uzyskać właściwą sylwetkę, by się nie przewracać w obrotach,
* praca głową – w jaki sposób walczyć z zawrotami głowy w różnego rodzaju obrotach,
* kierunki w tańcu – co to takiego i czemu służy,
* czym są piruety i zwykłe obroty/spiny,
* praca rąk w obrotach z elementami izolacji.
Te warsztaty poprawią jakość Twojego tańca niezależnie od stylu, który kochasz najbardziej – czy to będzie salsa, bachata, czy tańce użytkowe, na pewno dostaniesz dużo użytecznych wskazówek.
Dla kogo warsztaty:
Jesteś tancerzem i chciałbyś udoskonalić swoją technikę? Zależy Ci na poprawie równowagi w obrotach i piruetach? Wypracowaniu lepszych linii? Uzyskaniu prostej sylwetki? Te warsztaty są dla właśnie dla Ciebie.
Podczas zajęć szczególny nacisk kładziony jest na wypracowanie prostej sylwetki, niezbędnej do prawidłowego kręcenia obrotów oraz piruetów. Izolacje poprawią twoją koordynację i sprawią, że będziesz lepiej kontrolował ciało podczas obrotów.
Zapraszamy zarówno tancerzy, którzy opanowali podstawy techniki tanecznej, jak i tych którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tańcem. Do każdego uczestnika podchodzimy indywidualnie, dostosowując intensywność i poziom trudności ćwiczeń do jego możliwości.
Prowadzący:
Anna Makowiecka – tańczy odkąd skończyła 16 lat czyli od prawie 30 lat. Rozpoczynała z boogie woogie i rock & rollem, zakochana bez reszty w west coast swingu, który wraz z mężem zaimportowała do Polski. Jedna z wielu instruktorów tańca wychowanych przez Piotra Makowieckiego. Specjalizuje się w ćwiczeniach “rozwalających mózg” i zmuszających do koordynowania różnych części ciała w tym samym czasie.
Każdy kto ją widział na parkiecie wie, że ilość obrotów, które jest w stanie wykonać, jest imponująca. Zmusza tancerzy do ciężkiej pracy z ciałem z uśmiechem na ustach. Jej wychowankowie to świetni instruktorzy. Pozytywnie zakręcona, z dużym poczuciem humoru.
Piotr Makowiecki – poukładany zwolennik planowania, zawsze idealnie przygotowany do zajęć. Kocha uczyć ludzi – to jego największa pasja. Szybko oswaja nieśmiałych, więc jest idealnym przewodnikiem dla początkujących – nauczy tańczyć dosłownie każdego. Uczy wielu rodzajów tańca, m. in. disco dance, rnr, boogie woogie, jazz, hiphop i rock & roll. Jego podopieczni to wielokrotni mistrzowie Polski w wielu kategoriach, do dziś startują w turniejach w kraju i za granicą.
Poziom:
Tańczysz już jakiś czas i odkryłeś/aś że chciałbyś używać obrotów bardziej świadomie. Potrafisz stać na jednej nodze przynajmniej 10 sekund.
Kiedy: 12-13 luty (sobota i niedziela) 12:00-15:15
Kurs trwa: 2x3h
Prowadzący: Anna I Piotr
Poziom: open dla tańczących
Gdzie: KIMAMA
Co ze sobą zabrać? Wygodny strój, obuwie zmienne oraz pozytywne nastawienie.
Cena:
169 zł
** karty multisport/fitprofit/oksystem nie obowiązują
** nie ma możliwości zapisania się tylko na jedne dzień
ZAPISZ SIĘ!
!!UWAGA!! Gwarancją miejsca na zajęciach jest wcześniejsze dokonanie wpłaty przez system rezerwacji, w recepcji studia bądź przelewem na konto:
Kimama sp. z o.o. 33 1140 2004 0000 3302 8183 3995
(w tytule wpłaty proszę podać imię, nazwisko i określić jakiego kursu dotyczy wpłata zaś potwierdzenie wysłać na adres studio@kimama.pl)
O czym warto pamiętać?
* na terenie studia obowiązują maseczki – podczas udziału w zajęciach można je ściągnąć,
* przed wejściem na zajęcia należy wypełnić ankietę oraz potwierdzić zapoznanie się z regulaminem,
* jak czujesz się “nieswojo”, masz katar lub inne niepokojące objawy – lepiej zostań w domu.
Do zatańczenia! ❤