Podobają Ci się teledyski znanych gwiazd świata muzycznego? Jeśli tak, to masz niepowtarzalną okazję aby poczuć się jak taneczna gwiazda! MTV DANCE jest kompilacją wielu rożnych stylów tanecznych. Główną jego cechą jest uwypuklenie jak największej ilości elementów składających się na dany utwór muzyczny. Wykorzystywany w teledyskach oraz imprezach, stał się niezwykle popularny.Układ oparty na podstawach tańca street dance, dance czy latynoskich. Można będzie znaleźć elementy hip-hopu, house , reggaetton`u , salsy czy dancehall`u. Oprócz choreografii czeka na Was porządna rozgrzewka 😉

Kiedy: niedziela, godzina 19:30.
Pierwsze zajęcia: 6 października 2019 r.
Kurs trwa: 1 spotkanie 90 min.
Prowadzący: Dominika Wójcikiewicz
Poziom: open
Cena: pojedyncze wejście 30 zł,
* honorujemy karty multisport plus, fitprofit i ok system (wymagana wpłata kaucji w wysokości 10 zł)

Co ze sobą zabrać? Wygodny strój, wysokie obcasy oraz pozytywne nastawienie.

ZAPISZ SIĘ!

Zapisy trwają! O miejscu w grupie decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisać się można przez system rezerwacji rejestrując się i dokonując wpłaty on-line https://kimama.pl/plan-zajec, albo tradycyjnie bezpośrednio w Studiu Tańca Kimama lub drogą mailową studio@kimama.pl.
!!UWAGA!! Gwarancją miejsca na zajęciach jest wcześniejsze dokonanie wpłaty przez system rezerwacji, w recepcji studia bądź przelewem na konto:
Kimama 46 1140 2017 0000 4602 1024 3311
(w tytule wpłaty proszę podać imię, nazwisko i określić jakiego kursu dotyczy wpłata zaś potwierdzenie wysłać na adres studio@kimama.pl)

Nie masz partnera? Bardzo dobrze! Na tych zajęciach partner nie jest potrzebny! 😉

Kimamowy newsletter

Zapisz się na nasz newsletter aby nie przegapić informacji o nowych kursach i promocjach!

Email zapisany! Do zatańczenia ;)