Zapraszamy w piątek na warsztaty z Angeliką Galkowską! Choreograf, nauczyciel tańca, tancerka. Twórczyni projektu tanecznego AngelArtDance (szkolenia dla profesjonalistów i amatorów). Studiowała i doskonaliła swój warsztat w tańcu klasycznym, jazz lyrical, modern, contemporary, jazz street&funky, hip hop, high heels style w renomowanych szkołach tańca w Stanach Zjednoczonych i Europie z nauczycielami i choreografami o prestiżu międzynarodowym. Jest absolwentką prestiżowej szkoły nowojorskiej Broadway Dance Center, doskonaliła swój warsztat także w Steps Broadway i Peridance Capezio Center. Również miasto Los Angeles zostało stałym punktem na jej drodze kariery tanecznej gdzie zafascynowana tańcem ulicznym szlifowała swój warsztat w szkołach tańca m.in Debbie Reynolds Studio, Edge Performing Arts Center czy Millenium Dance Complex. W 2014 r ukończyła w Los Angeles profesjonalne i prestiżowe szkolenie “High Heels” z Dana Foglia (Dana Foglia Dance) – choreografka m.in takich artystów jak Beyonce.
Specjalizuje się w stylach: jazz modern lyrical, jazz street&funky, high heels style.
Pochodzi ze Szczecina. Aktualnie mieszka i pracuje w Madrycie. Prowadzi profesjonalne szkolenia, pracuje jako manager i koordynator formacji profesjonalnych tañca nowoczesnego(taniec klasyczny, współczesny, jazzowy, street funky…)
Jako choreograf wystawiła wiele pokazów, spektakli i gal dla fundacji tanecznych (Madryt 2004-2014)
Jako tancerka nieustannie występuje w wielu z nich i ma za sobą występy w festiwalach, programach TV i konkursach tanecznych (Madryt)

Grafik zajęć:
*17.00 – 18.30 Street&Funky Jazz – 1,5 h
10 minut przerwa
*18.40 – 20.10 High Heels Style – 1,5 h
15 minut przerwa
*20.25 – 21.55 Modern&Lyrical Jazz – 1,5 h

Zapisy:
Zapisać można się bezpośrednio w Studiu Tańca Kimama, drogą mailową studio@kimama.pl lub telefonicznie +48918314143.
Gwarancją miejsca jest wpłata po dokonaniu wcześniejszej rezerwacji.

Cena:
1 lekcja po 1,5h – 40 zł
2 lekcje po 1,5h – 70 zł
3 lekcje po 1,5h – 80 zł