Dwudniowy maraton taneczny! Kolejna edycja przed nami! <3 Szykujcie buty! Ewa i Michał nadchodzą! Zapraszamy Was na MAMBOWE Szaleństwo! 6h tańca! W planach technika, footworki, partnerworki, musicality.
Rezerwujcie termin! 3-4 września maja (sb i nd) 11:00-14:00.

Zajęcia dla osób znających podstawy salsy (bez względu na styl 😉 ) Po IntensywnymWekendzie można dołączyć do regularnych grup w dni robocze!

Kiedy: 3-4 września (sobota i niedziela) 11:00 – 14:00.
Pierwsze zajęcia: 3 września 2022 r.
Prowadzący: Ewa Grodzka i Michał Kmieć
Poziom: średnio-zaawansowany
Co ze sobą zabrać? Wygodny strój, obuwie zmienne oraz pozytywne nastawienie.
* honorujemy karty multisport plus, fitprofit i ok system (wymagana wpłata kaucji w wysokości 10 zł)

SOBOTA
*dzień dla tych co chcą sobie szybko przypomnieć, o co w tych podstawach chodzi, tzw. zajęcia wyrównawcze ;), czyli dla tych, którzy mieli przerwę wakacyjną, bądź dłuższą przerwę od salsy, bądź chcą zacząć tańczyć z nami mambo, bez liczenia z słuchaniem muzyki, ale są przyzwyczajeni do liczenia i nie mają motywacji dołączyć do naszych grup regularnych. Jednym słowem IMPROVE:
?11:00 – the rhythm – słuchamy, szukamy, tańczymy
?12:00 – your technique – balans, praca, oddech
?13:00 – basic combination – intencja, dynamika, prowadź bądź podążaj

NIEDZIELA
*dzień dla tych co chcą trochę bardziej się wyżyć na sali, rozruszać ciałko, ale i głowę, ciśniemy z jakimś wyzwaniem salsowym, czyli w trochę szybszym tempie, dla tych co tańczą już dłużej, bądź po sobocie czują niedosyt. Jednym słowem DANCE:
?11:00 – afro cuban bodymovement – na dobre rozruszanie ciałka i lekkie poty ?
?12:00 – footwork – szaleństwa z osadzeniem w muzyce – trochę tańczymy, trochę słuchamy ?
?13:00 – partnerwork – dynamika w tańcu – co zrobić, aby prosty partnerwork zamienić z “płaskiej kombinacji” w dobry groove ?

Zapisy trwają! O miejscu w grupie decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisać się można przez system rezerwacji rejestrując się i dokonując wpłaty on-line https://kimama.pl/plan-zajec, albo tradycyjnie bezpośrednio w Studiu Tańca Kimama lub drogą mailową studio@kimama.pl.
!!UWAGA!! Gwarancją miejsca na zajęciach jest wcześniejsze dokonanie wpłaty przez system rezerwacji, w recepcji studia bądź przelewem na konto:
Kimama sp. z o.o. 33 1140 2004 0000 3302 8183 3995
(w tytule wpłaty proszę podać imię, nazwisko i określić jakiego kursu dotyczy wpłata zaś potwierdzenie wysłać na adres studio@kimama.pl)

ZAPISZ SIĘ!

O czym warto pamiętać?
* jak czujesz się “nieswojo”, masz katar lub inne niepokojące objawy – lepiej zostań w domu.

Regulamin

Do zatańczenia! <3