Rozpiera Ciebie latynoska energia? Masz ochotę poznać cha chę, rumbę, salsę, bachatę? To wszystko znajdziecie na zajęciach Latino Ladies! Zapraszamy już od września na jedyne w swoim rodzaju zajęcia dla kobiet.
Przepełniona pozytywną energią i wrażliwością Kasia, właścicielka przecudnego uśmiechu, oprócz cudownej osobowości zawodowa tancerka o niesamowitej technice <3 z takiego połączenia same dobre rzeczy tylko wychodzą.

Latino ladies – open
Kurs dla początkujących i tych, które chcą dalej rozwijać się w tańcu.

Kiedy: środa, godzina 17:30.
Pierwsze zajęcia: 2 października 2019 r.
Prowadzący: Katarzyna Bajdek
Co ze sobą zabrać? Wygodny strój, obuwie zmienne i szeroki uśmiech. Zapraszamy!
Cena: 30 zł pojedyncze wejście, 90 zł za 4 zajęcia.
* honorujemy karty multisport plus, fitprofit i ok system (wymagana jest wpłata kaucji w wysokości 10 zł)

Zapisy trwają! O miejscu w grupie decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisać się można przez system rezerwacji rejestrując się i dokonując wpłaty on-line https://kimama.pl/plan-zajec, albo tradycyjnie bezpośrednio w Studiu Tańca Kimama lub drogą mailową studio@kimama.pl.
!!UWAGA!! Gwarancją miejsca na zajęciach jest wcześniejsze dokonanie wpłaty przez system rezerwacji, w recepcji studia bądź przelewem na konto:
Kimama 46 1140 2017 0000 4602 1024 3311
(w tytule wpłaty proszę podać imię, nazwisko i określić jakiego kursu dotyczy wpłata zaś potwierdzenie wysłać na adres studio@kimama.pl)

ZAPISZ SIĘ!

Nie masz partnera? Nie masz partnerki?
To idealnie! Zajęcia są solo i dla wszystkich, odważnych chłopaków też zapraszamy 😉 Brak pary nie jest żadnym problemem.

Kimamowy newsletter

Zapisz się na nasz newsletter aby nie przegapić informacji o nowych kursach i promocjach!

Email zapisany! Do zatańczenia ;)