Nie masz czasu wieczorem na zajęcia dodatkowe? Pracujesz na drugą zmianę? A może prowadzisz swój biznes i czas na rozwój masz tylko rano? Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy 5-dniowy, intensywny kurs taneczny o 8:00 rano. Nie ma co przeciągać się w łóżku. Przyjdź, poznaj nowych ludzi. Naucz się podstaw kizomby przy przyjemnej rytmicznej muzyce.

Kizomba Podstawy
Kizomba to afrykański taniec w parach o prostych do opanowania krokach. Kizomba jest tańcem socjalnym, co znaczy, że możesz ją tańczyć nie tylko sensualnie z “drugą połówką” 🙂 , ale także w radosny sposób ze znajomymi i rodziną. Ukończenie kursu pozwoli Ci na aktywne uczestniczenie w kizombowych imprezach tanecznych, które odbywają się w Szczecinie co najmniej raz w tygodniu.

KIEDY:
od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-9:00

PIERWSZE ZAJĘCIA: 18 lutego 2019 r. g. 8:00
Kurs trwa: 5 dni

Instruktor: Adam Antoszczak

Co ze sobą zabrać? Wygodny strój, obuwie zmienne i szeroki uśmiech. Zapraszamy!
CENA:
100 zł za cały kurs
* posiadacze kart MultiSport, FitProfit i ok system mogą uczestniczyć w jednej godzinie zajęć każdego dnia bezpłatnie

Zapisy trwają! O miejscu w grupie decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisać się można przez system rezerwacji rejestrując się i dokonując wpłaty on-line, albo tradycyjnie bezpośrednio w Studiu Tańca Kimama lub drogą mailową studio@kimama.pl.

!!UWAGA!! Gwarancją miejsca na zajęciach jest wcześniejsze dokonanie wpłaty przez system rezerwacji, w recepcji studia bądź przelewem na konto:
Kimama 46 1140 2017 0000 4602 1024 3311
(w tytule wpłaty proszę podać imię, nazwisko i określić jakiego kursu dotyczy wpłata zaś potwierdzenie wysłać na adres studio@kimama.pl)

Nie masz partnera? Nie masz partnerki?
Nie rezygnuj! Po prostu się zapisz!
Zarezerwuj sobie miejsce już teraz. Nie przejmuj się jeśli nie masz z kim iść. Na zajęciach robimy częste zmiany w parach, ponieważ pozwala to szybciej opanować kroki.

Dowiedz się więcej o zajęciach w Kimamie! https://kimama.pl/opis-zajec

Kimamowy newsletter

Zapisz się na nasz newsletter aby nie przegapić informacji o nowych kursach i promocjach!

Email zapisany! Do zatańczenia ;)